Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Грандіозна перемога українок!

Все про спортивні події Черкащини, України та світу.

Модераторы: TANECHKA, TEMA

Аватара пользователя
Отаман
Курінний писар. Полковник
Курінний писар. Полковник
Сообщения: 1400
Зарегистрирован: 16 ноя 2013
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1027
Пол: Мужской
Откуда: с.Козацьке
Благодарил (а): 3036 раз
Поблагодарили: 2269 раз

Re: Грандіозна перемога українок!

#11

Сообщение Отаман » 22 мар 2016, 20:52

TEMA писал(а): градусній температурі, батареї ледь теплі. Ті лижі які були це лижі 70-80 років, вони вже давно віджили своє, ремонтовані переремонтовані, а на нові грошей немає
То ж і погано,що наші не вилазять із-за компютера і телефона.Зрозуміло це прогрес,але не для здоров"я дітей.Лижі-70 ти десяти,а лижі 50-х -з клепок від старих діжок. "Хто бажає щось зробити,шукає засоби,а хто не хоче -шукає причини".Ми на дурнички кошти знахидимо,а от лижі придбати ,коштів не хватає.Тай держава ,від цієї проблеми вмиває руки.Ми радіємо успіхам наших спортсменок-біатлоністів.і справедливо.Але чомусь забуваємо, що чемпіони виростають з масового спорту.А здоров"я нації з масового заняття фізкультурою.Ми ті що вижили у війну,чомусь і не пам"ятаємо,таких проблем,які на сьогодні виникають на уроках фізвиховання.Зрозуміло ,що хотілось би щоб усим забеспечила держава,але....! Ще не всі набили свої кешені,простому люду дорога в Карпати не по карману.А от на наші пагорби і яри--будь ласка.

Аватара пользователя
TEMA
Осавул
Осавул
Сообщения: 768
Зарегистрирован: 23 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 208
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 107 раз
Поблагодарили: 314 раз

Re: Грандіозна перемога українок!

#12

Сообщение TEMA » 22 мар 2016, 21:26

Отаман писал(а): То ж і погано,що наші не вилазять із-за компютера і телефона.Зрозуміло це прогрес,але не для здоров"я дітей.Лижі-70 ти десяти,а лижі 50-х -з клепок від старих діжок. "Хто бажає щось зробити,шукає засоби,а хто не хоче -шукає причини"
Все залежить від батьків, якщо вони дитині купують тільки телефони, планшети, компютери.
У мій час тільки все починалося але мені дозволяли всього по пару годин гратися на приставці :(

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Re: Грандіозна перемога українок!

#13

Сообщение Kozak Taras » 22 мар 2016, 21:36

А в мене іграшки взагалі були дерев'яні... і на лижах катався на балках...
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Ответить

Вернуться в «Спорт»