Черкаська Федерація СПАС

Все про спортивні події Черкащини, України та світу.

Модераторы: TANECHKA, TEMA

Аватара пользователя
ЧФ СПАС
Козак
Козак
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 12 янв 2018
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Черкаси
Поблагодарили: 2 раза

Черкаська Федерація СПАС

Сообщение ЧФ СПАС » 12 янв 2018, 12:45

ЗАПРОШУЄМО МОЛОДИХ ЛЮДЕЙ ДО СПІВПРАЦІ.

Починаючи з 2018 року Організація починає працювати у законодавчому полі та представляти Українські Національні Види Спорту (УНВС) у Черкаській області.

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" щодо визнання національних видів спорту (№2074-19, від 25.05.2017)

Основною метою діяльності Організації є сприяння розвитку, поширенню та пропаганді українських національних видів спорту, як дієвих засобів фізичної та духовної підготовки і виховання, розвиток української культури та збереження українських національних традицій, а також національно-патріотичного виховання дітей та молоді у напрямку Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), задоволення і захист законних соціальних, економічних, спортивних, творчих, вікових, національно-культурних, інших спільних інтересів своїх членів.

В системі фізичної підготовки використовуються ігрові та змагальні форми використання народних фізичних вправ, часто у поєднанні з пісенним і музичним супроводом. Спрямованість підготовки учнів окреслюється досягненням досконалості у гармонійному розвитку моральних і фізичних якостей, вдосконаленні життєво необхідних рухових навичок у плаванні. бігу, їзді верхи, а також майстерному володінні різноманітними видами зброї.

Аватара пользователя
Ксюшка
Значковий
Значковий
Сообщения: 349
Зарегистрирован: 02 фев 2017
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 131 раз
Поблагодарили: 171 раз

Черкаська Федерація СПАС

Сообщение Ксюшка » 12 янв 2018, 12:54

Черкаси далеко
Все завжди закінчується добре! Якщо закінчилось погано - значить це ще не кінець. (Пауло Коєльо)

Изображение

Аватара пользователя
Отаман
Курінний писар. Полковник
Курінний писар. Полковник
Сообщения: 1210
Зарегистрирован: 16 ноя 2013
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: с.Козацьке
Благодарил (а): 2461 раз
Поблагодарили: 1909 раз

Черкаська Федерація СПАС

Сообщение Отаман » 14 янв 2018, 20:18

Нажаль сьогоднішні вчителі фізичного виховання,не володіють такими навичками як "Спас" і т.д.Чомусь в програмах забувають про те що основне завдання шкільного вчителя фізвиховання,не готувати спортсменів,а а фізично здорових і загартованиз молодих людей.не залежно від статі.Спортсменів готують -спортшколи,спорт клуби. Бажано щоб СПАС прийшов у саму маленьку школу,кожне село,Якщо хтось володіє цими навичками,не обов"язково вчитель,йому і карти в руки.А то звикли що все в місті.А за статистикую сама здорова фізично молодь в селі.

Вернуться в «Спорт»