Випускники 1978 року, зустрічаємось 1 липня о 12 годині біля школи!

У Звенигородці пройшли змагання із настільного тенісу

Все про спортивні події Черкащини, України та світу.

Модераторы: TEMA, TANECHKA

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 19338
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Банк: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5069 раз
Поблагодарили: 8653 раза

У Звенигородці пройшли змагання із настільного тенісу

Сообщение Kozak Taras » 20 мар 2018, 15:10

Изображение

14 березня 2018 року Черкаським обласним відділенням КФВС МОН України проведені змагання з тенісу настільного за програмою Спартакіади серед вихованців інтернатних закладів освіти на базі Звенигородської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів – спортивного ліцею Звенигородської районної ради по двом групам (спеціальні загальноосвітні школи-інтернати та загальноосвітні школи-інтернати). Про це Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы! дізналася із сайту "Чемпіон".

Взяло участь 11 команд (45 спортсменів)

Переможцями змагань в особистому розряді стали:

І група (дівчата):

І – Маркушина Сніжана (Вільшанська спеціальна ЗОШ-інтернат),
ІІ – Тертичник Діана (Корсунь-Шевченківського НВК),
ІІІ –Демчук Діана (Ладижинська спеціальна ЗОШ-інтернат).
І група (юнаки):

І – Орел Дмитро (Вільшанська спеціальна ЗОШ-інтернат),
ІІ – Шаповал Євген (Михайлівська спеціальна ЗОШ-інтернат),
ІІІ – Чайківський Віталій (Вільшанська спеціальна ЗОШ-інтернат).
ІІ група (дівчата):

І – Сисюк Дарина (Монастирищенська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю «Обдарованість»),
ІІ – Ляпун Вікторія (Звенигородська ЗОШ-інтернат – спортивний ліцей),
ІІІ – Чоботарьова Уляна (Шевченківська спеціалізована ЗОШ-інтернат).
ІІ група (юнаки):

І – Панібратський Олександр (Монастирищенська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю «Обдарованість»),
ІІ – Завальнюк Іван (Звенигородська ЗОШ-інтернат – спортивний ліцей),
ІІІ – Колісник Петро (Звенигородська ЗОШ-інтернат – спортивний ліцей).
Переможцями змагань у командному заліку стали:

І група:

І – Вільшанська спеціальна ЗОШ-інтернат,
ІІ – Михайлівська спеціальна ЗОШ-інтернат,
ІІІ – Корсунь-Шевченківського НВК.
ІІ група:

І – Монастирищенська спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю «Обдарованість»,
ІІ – Звенигородська ЗОШ-інтернат – спортивний ліцей,
ІІІ – Шевченківська спеціалізована ЗОШ-інтернат
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Вернуться в «Спорт»