Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Кличко визначився з датою бою

Все про спортивні події Черкащини, України та світу.

Модераторы: TANECHKA, TEMA

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Кличко визначився з датою бою

#1

Сообщение Kozak Taras » 29 июл 2009, 18:09

Чемпіон світу IBF та WBO Володимир Кличко проведе захист своїх титулів 12 грудня. Суперником українця, швидше за все, стане обов'язковий претендент за версією IBF Алєксандр Повєткін.
Про це повідомив сам Кличко-молодший в інтерв'ю "Українським Новинам".

"Алєксандр Повєткін так само, як і Едді Чемберс, є офіційним претендентом (Повєткін - за версією IBF, Чемберс - за версією WBO, - ред.), і за законами цих федерацій, я, як чемпіон, можу провести двобій з одним із них. Ми вже почали переговори з табором Повєткіна, і я думаю, що ці переговори протягом тижня приведуть до визначення промоутера", - сказав спортсмен.

За словами Кличка, в разі, якщо з Повєткіним виникнуть складнощі, він зустрінеться із Чемберсом.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Re: Кличко визначився з датою бою

#2

Сообщение Kozak Taras » 11 авг 2009, 09:49

Чемпіон WBO і IBF у надважкій вазі українець Володимир Кличко збирається спочатку провести обов'язковий захист свого титулу WBO проти американця Едді Чемберса, а потім зустрітися з обов'язковим претендентом за версією IBF росіянином Алєксандром Повєткіним, повідомляє Allboxing.
Повєткін одержав право на титульний бій ще торік, однак він отримав травму, і його двобій із Кличком, призначений на грудень минулого року, був скасований. У зв'язку з цим багато хто припускав, що саме росіянин стане наступним суперником чемпіона, а потім уже наступить черга Чемберса, що завоював позицію обов'язкового претендента лише в липні цього року.

Точні причини подібної перестановки обов'язкових захистів не розкриваються, однак, за інформацією джерел, WBO, на відміну від IBF, дало чемпіонові менше часу на організацію двобою проти обов'язкового претендента.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
vova
Хорунжий
Хорунжий
Сообщения: 255
Зарегистрирован: 19 янв 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 57
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 33 раза
Поблагодарили: 22 раза

Re: Кличко визначився з датою бою

#3

Сообщение vova » 11 авг 2009, 22:19

Віталій Кличко підтвердив бій із Арреолою - офіційно
Чемпіон світу за версією WBC Віталій Кличко підтвердив бій із Крісом Арреолою, який має відбутися в лос-анджелеському Staples Center 26 вересня.
Це буде вже третій бій Кличка-старшого у арені команди НБА "Лос-Анджелес Лейкерс".

"Я щасливий повернутися у Лос-Анджелес. У великій битві 2003 року проти Леннокса Льюіса стався міжнародний прорив і лише за рік я став чемпіоном WBC у бою проти Коррі Сандерса", - заявив українець.

На думку Кличка-старшого, Кріс Арреола є одним з найсильніших опонентів. "Він молодий, непереможний, впевнений в собі і володіє нокаутуючим ударом. Я не збираюся недооцінювати суперника, але, без сумнівів, збережу титул", - наголосив українець.

Ответить

Вернуться в «Спорт»