Windows 8 - пора знакомиться с ней

Модераторы: TEMA, Vlad, Dakkaris

Аватара пользователя
GarryT
Козак
Козак
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 05 сен 2012
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Republika Komi

Windows 8 - пора знакомиться с ней

Сообщение GarryT » 05 сен 2012, 14:34

Microsoft сменил логотип и выводит в свет новую операционную систему - Windows 8. Я попользовал уже Consumer Preview, Release Preview а сейчас пользуюсь Windows 8 RTM. Мне Win8 нравится даже больше чем Win7. Найти можно здесь: Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20880
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5880 раз
Поблагодарили: 10196 раз

Re: Windows 8 - пора знакомиться с ней

Сообщение Kozak Taras » 20 окт 2012, 21:26

Операційна система Windows 8 є однією з найбільш видозмінених систем, розроблених корпорацією за останні 20 років.

Деякі корпоративні користувачі платформи Microsoft і галузеві експерти побоюються, що остання версія ОС буде занадто незвична у використанні, пише The Wall Street Journal.

"Вперше за півтора десятиліття компаніям доведеться навчати співробітників використовувати Windows", - цитує видання аналітика Gartner Стівена Клейнанса.

Windows 8 була презентована на міжнародній конференції розробників BUILD у вересні минулого року. Зовні нова система нагадує Windows Phone 7 для смартфонів. У ній немає вікон - вони замінені на "плиткову систему", яка заповнює робочий стіл і служить для позначення повідомлень і додатків. На робочому столі буде можливість перегляду погоди і заторів в режимі реального часу. Традиційного меню "Пуск" теж більше не буде.

Операційна система працюватиме як на стаціонарних комп’ютерах, так і на планшетах - тобто вводити дані можна буде як за допомогою клавіатури і миші, так і за допомогою дотику.

Але деякі компанії, які вже протестували Windows 8, побоюються, що співробітники підприємств будуть розчаровані новою системою. "Інтерфейс хороший для планшетного комп’ютера. Але на ноутбуці з Windows 8 працювати буде набагато складніше", - зазначив директор з інформаційних технологій GAF Адам Нобель.

Представники Microsoft зазначають, що завжди знаходяться критики, коли компанія вводить зміни в продукти. У корпорації наголошують, що переваги Windows 8 гідні того, щоб навчитися працювати з новою ОС.

"Ми впевнені в корисності того, що хочемо випустити", - акцентує Ервін Віссер, який відповідає за розвиток Windows для корпоративних користувачів.

Радикальних змін операційної системи підприємства не бачили з запуску ОС Windows 95, в якій вперше з’явилася кнопка "Пуск". Завдяки Windows 8 американська корпорація сподівається зберегти свою частку ринку на тлі попиту на пристрої від Apple і Amazon, а також гаджетів на операційній системі Android від Google.

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Вася
Полковник
Полковник
Сообщения: 1857
Зарегистрирован: 18 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Киев
Благодарил (а): 327 раз
Поблагодарили: 550 раз

Re: Windows 8 - пора знакомиться с ней

Сообщение Вася » 13 ноя 2012, 15:08

Говорят, что 8-ка работает на 40% быстрее...

Вернуться в «Операційні системи»