Три розмови про Україну.

Проза, поезія.

Модераторы: TANECHKA, TEMA

TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Всего на руках: Заблокировано
Благодарил (а): 7276 раз

Три розмови про Україну.

Сообщение TANECHKA » 04 фев 2019, 15:29

Изображение

Під однією обкладинкою зібрано три відверті розмови з видатними українцями про знаменні події в історії України (від боротьби за відновлення української держави 80—90-х рр. ХХ століття до російсько-української війни на Донбасі). Це не просто сухі факти, це багатогранна розповідь з автобіографічними елементами та унікальними світлинами, що раніше ніде не публікувалися. Це діалоги з людьми, які у своїй царині доклали багато зусиль для становлення України.

Розпочинається книжка бесідою з Патріархом усієї Руси-України Філаретом про розвиток церкви після здобуття Україною незалежності, порушено гостру тему стосунків Київського й Московського патріархатів. Ви довідаєтеся про відносини Предстоятеля з владою, архієреями церков та впливовими світськими людьми.

Легендарний український письменник Василь Шкляр ділиться думками про літературний процес у контексті політики, про те, як і чому формується новий архетип українського Героя, а ще розповідає про свою позалітературну діяльність та особисте життя. Третя розмова — це інтерв’ю популярного журналіста і телеведучого Миколи Вересня з відомим українським політиком В’ячеславом Кириленком про три українські революції 1990, 2004 і 2013—2014 років; це незаангажовані свідчення та відповіді на складні запитання, що хвилювали та хвилюють українців

:PS: Тільки почала читати, але одне тільки інтерв'ю з Філаретом пояснює,навіщо потрібна автокефалія церкві,та що робила влада Росії,щоб не допустити цього.

Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Благодарил (а): 5925 раз

Три розмови про Україну.

Сообщение Kozak Taras » 04 фев 2019, 15:41

Ну прирівняти Кириленка, кличка Пінгвін, до Філарета, це занадто... :f:
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий

Три розмови про Україну.

Сообщение TANECHKA » 04 фев 2019, 15:43

Кириленко бере інтерв'ю

Kozak Taras
Гетьман
Гетьман

Три розмови про Україну.

Сообщение Kozak Taras » 04 фев 2019, 15:47

В кого?
Изображение

TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий

Три розмови про Україну.

Сообщение TANECHKA » 04 фев 2019, 17:04

У Філарета, Шкляра, Вересня.
Тільки почала читати. Філарет - це визначна особистість,тому для мене неважливо хто йому ставить запитання. Шкода,що його не чують ті,що кричать навіщо нам Томос. Філарет доступною мовою пояснює як церква за 18 років нарешті прийшла до автокефалії, хто цьому сприяв,а хто чинив перешкоди. Для мене відкриттям був факт побиття "беркутом" похоронної процесії в 90- х.

Kozak Taras
Гетьман
Гетьман

Три розмови про Україну.

Сообщение Kozak Taras » 04 фев 2019, 17:08

А Вересень там яким боком, теж визначна постать?
Не подобається мені той Кириленко...
Изображение

TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий

Три розмови про Україну.

Сообщение TANECHKA » 04 фев 2019, 17:27

Дочитаю- скажу :)

TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий

Три розмови про Україну.

Сообщение TANECHKA » 04 фев 2019, 20:45

Спеціально почала з кінця. Так от,там розмова Вересня з Кириленком,тобто питання ставить Вересень. Ну не може ж Кириленко сам собі їх ставити,як автор книжки.
Я до 14 - го року взагалі політикою не переймалась,знала з десяток лідерів виборчих перегонів, Помаранчева революція пройшла повз мене,бо жили тоді в РФ. Тому що там робив чи не робив Кириленко мені байдуже. А от почитати про становлення української незалежності цікаво. Від різних людей цікаво. Навіть на базарі говоримо і про 90- ті і про нульові, епоху Яника і війну.
Дуже багато в книзі говориться про мову,адже закон про неї досі не прийнято. Про перші гроші у владі ( підкупи),Про гібридну війну,яка триває з 91 року,але тільки зараз ми це усвідомлюємо. На думку Кириленка , збройний конфлікт з Росією мав статись рано чи пізно. ( Репетицією була Тузла). Тільки таким чином українці зрозуміють,хто наш ворог,бо без кровопролиття і далі б заглядали в зуби "братьям".
Ось частина,яка сподобалась. Росія весь час говорить про те,що нас підкуповує Америка. Ну не може Пуйло повірити,що народ сам піде проти влади. Нємцов приїжджав на Майдан і сказав,що якщо я зберу сотню тисяч на Червоній площі,то їх постійно потрібно буде напувати горілкою,щоб хоч три дні простояли. Ось звідки з'явились оті "печеньки " і чай з наркотиками.
Можна по-різному відноситись до автора ( звичайно,в своїй книзі він весь білий і пухнастий ) ,але не шкодую про те,що придбала її і читаю.
Є у мене зібрання історії України,укладене істориками, інститутами якимись чи академіями історичних наук. Так от там я і десяти сторінок прочитати не можу,до того нудно.

Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Благодарил (а): 4940 раз

Три розмови про Україну.

Сообщение Леонід Мазира » 04 фев 2019, 21:06

TANECHKA писал(а):
04 фев 2019, 17:04
Для мене відкриттям був факт побиття "беркутом" похоронної процесії в 90- х.
Я це добре пам'ятаю. Там ще була команда "Беркуту": "УНСОвцев - калечить!". Кучма підтримував це побиття. Проте, обставини смерті Володимира не зовсім зрозумілі. Ми ще багато чого не знаєио...

TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий

Три розмови про Україну.

Сообщение TANECHKA » 04 фев 2019, 21:43

За словами Філарета ,була вказівка і його вбити або покалічити. Беркутівці питали "Де Філарет?",їм сказали : " Он той сивий". Дісталося американському єпископу.

Вернуться в «Художня література»