Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Василь Шкляр "Чорне сонце"

Проза, поезія.

Модераторы: TANECHKA, TEMA

Ответить
Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

Василь Шкляр "Чорне сонце"

#1

Сообщение TANECHKA » 31 янв 2016, 19:23

Роман невеличкий,всього на 110 сторінок,але уривок я вперше почула від самого автора,запало в душу і чекала виходу цієї книжки.Не скажу,що щось таке особливе,але на реальних подіях,зі спогадів "айдарівців".

Найбільше запам"ятався ось такий уривок:

.... Гризло (позивний одного із "айдарівців") - справдешній націоналіст. Бо у нас же як? Якщо ти розмовляєш своєю мовою,наприклад,в Києві,Харкові чи в Кривому Розі,то ти вже націоналіст. Україна в цьому справді унікальна країна,яких більше немає в світі. Тут націоналістами називають людей тільки за те,що вони розмовляють своєю мовою.А якщо ці самолюбці ще й хочуть,щоб із ними також говорили по-їхньому,тоді бери вище - це вже нацисти,расисти,чи щонайменше фашисти. Такі ми,українці. Тому так і живемо. Обираємо собі владу завжди з чужинців,щоб нас,боронь Боже,не назвали ксенофобами. Обираємо перевертнів,чмошників,бариг,щоб часом до керма не дорвався якийсь націоналюга-фашист,котрий поставить у центрі Києва пам"ятник Бандері і заборонить на телебаченні російські серіали...
... Але я хотів би,дуже хотів би,щоб наш чотовий Гризло став бодай міністром оборони. Тоді ми багато чого дізналися б - хто зливав,хто грів руки,чому війні не видно кінця. Хоча ми й так знаємо чимало. Уже всі бачать,звідки ноги ростуть,а що вдієш? Націоналісти,фашисти,расисти й нацисти на війні. А "в миру" толерантні,гуманні,помірковані демократи...

Аватара пользователя
Lyuba
Сотник
Сотник
Сообщения: 452
Зарегистрирован: 23 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 252
Пол: Женский
Откуда: Володимирець
Благодарил (а): 303 раза
Поблагодарили: 513 раз

Василь Шкляр "Чорне сонце"

#2

Сообщение Lyuba » 07 мар 2018, 02:20

А я в лютому його "Трощу" прочитала. Виписала в "Клубі сімейного дозвілля"... Чому зараз книги такі дорогі? А всі електронні варіанти, які можна було безплатно скачати, з сайтів вилучені на вимогу автора...
Спробуй!..

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

Василь Шкляр "Чорне сонце"

#3

Сообщение TANECHKA » 07 мар 2018, 08:34

Яке враження від "Трощі"? Я ще не читала,чекаю,поки подешевшає. Книги справді дууууже дорогі,але всеодно купую,бо люблю читати. Зараз трохи купую в КСД,а потроху б/у беру,дешевше все-таки. Наприклад вийшов новий роман Дена Брауна,350 грн. коштує :f: ,чекатиму український переклад,обіцяють дешевший варіант

Аватара пользователя
Lyuba
Сотник
Сотник
Сообщения: 452
Зарегистрирован: 23 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 252
Пол: Женский
Откуда: Володимирець
Благодарил (а): 303 раза
Поблагодарили: 513 раз

Василь Шкляр "Чорне сонце"

#4

Сообщение Lyuba » 08 мар 2018, 01:14

Враження від Трощі двояке, ніби не закінчена книга. Але, можливо, тому, що я уривками читала, не випадало якось, щоб сісти і за раз прочитати. Буде час, ще раз перечитаю.
Також люблю читати, на жаль часу не завжди вистачає.
Спробуй!..

Аватара пользователя
Ksenia
Полковник
Полковник
Сообщения: 1061
Зарегистрирован: 04 июн 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 480
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 967 раз
Поблагодарили: 1249 раз

Василь Шкляр "Чорне сонце"

#5

Сообщение Ksenia » 08 мар 2018, 10:17

TANECHKA писал(а):
07 мар 2018, 08:34
Яке враження від "Трощі"? Я ще не читала,чекаю,поки подешевшає. Книги справді дууууже дорогі,але всеодно купую,бо люблю читати. Зараз трохи купую в КСД,а потроху б/у беру,дешевше все-таки. Наприклад вийшов новий роман Дена Брауна,350 грн. коштує :f: ,чекатиму український переклад,обіцяють дешевший варіант
Я теж дуже люблю читати, книги по звичці купую, але зараз лежать непрочитані :) . Раніше замовляла лише в КСД, зараз частіше беру на ОЛХ, в новому стані можна знайти за набагато нижчу ціну :good:

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

Василь Шкляр "Чорне сонце"

#6

Сообщение TANECHKA » 08 мар 2018, 10:23

На Кідстаф купую,у продавців з хорошою репутацією.

Ответить

Вернуться в «Художня література»