Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Допомога учасникам АТО!

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Ответить
Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

Допомога учасникам АТО!

#1

Сообщение Олег Петрович » 03 июл 2014, 22:19

Сьогодні відвідав мене Отаман Холодноярської січі Олег Островський та цікавився ,що роблять наші козаки для захисту України-неньки в нинішню скрутну годину. На жаль чимось особливим порадувати його не було в мене чим,ну хіба що однією посилочкою продуктів які ми відправили аж на 700 гр. :( Звісно було і соромно за наших "бравих козаків". В свою чергу Островський розповів чим займаються холодноярські козаки і скільки їх воює в батальоні "Айдар" та "Черкаси". Розповів про їхні проблеми,що всю амуніцію здобувають самі або за кошти небайдужих людей. Просив звернутися від його імені до всих членів ККВК та жителів села не бути сторонніми спостерігачами,і не чекати поки москалі прийдуть до наших домівок,хоч така перспектива є досить реальна. А справжнім козакам зараз потрібно не веселитись та оковиту дудлити, а надавати поміч своїм побратимам а бажаючим можна і записатись без черги в діючі батальйони для захисту нашої Батьківщини.

Тож ,давайте браття-козаки та козачки,в кого ще є хоч краплина патріотизму та співчуття до наших воїнів ,надавати їм посильну допомогу. Кошти можна перераховувати на номер карти в Приватбанку 5168 7553 3468 6926 Гусак Оксана. Ці кошти будуть прямо витрачатися на підтримку наших козаків-земляків ,які воюють в батальйонах "Айдар" та "Черкаси". Хто лінується їхати до банку ,можете здавати гроші мені,я відправлю і перед вами прозвітую. Хто іногородній буде переказувати,потім краще перетелефонуйте мені і назвіть суму яку перевели. І не будьмо байдужі,панове,бо лихо не дрімає.. :UA: Прохання до пана Адміна,номер карти виділити в окремому оголошені на форумі..

Ось новий спецвипуск газети "Козацький край" Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Re: Допомога учасникам АТО!

#2

Сообщение Kozachka » 04 июл 2014, 02:06

Олег Петрович писал(а): На жаль чимось особливим порадувати його не було в мене чим,ну хіба що однією посилочкою продуктів які ми відправили аж на 700 гр.
Олеже, читайте "Шевченків край". Якщо не помиляюся, 26.06. ціла стаття вийшла про допомогу, яку надало Козацьке.

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

Re: Допомога учасникам АТО!

#3

Сообщение Олег Петрович » 04 июл 2014, 17:43

Kozachka писал(а):
Олег Петрович писал(а): На жаль чимось особливим порадувати його не було в мене чим,ну хіба що однією посилочкою продуктів які ми відправили аж на 700 гр.
Олеже, читайте "Шевченків край". Якщо не помиляюся, 26.06. ціла стаття вийшла про допомогу, яку надало Козацьке.
Я в більшості мав на увазі саме наш курінь, а не все село. Та й ота велика кількість закруток (які здебільшого непотрібні були хазяйнам в погребах) не спасуть життя ні одному бійцеві та не замінять бронежилети.. :( І взагалі,відбутися одноразовою показовою відчіпною допомогою - це фішка козачан..

Ответить

Вернуться в «Новини ККВК»