Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Чи я є козак?!

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Чи я є козак?!

#11

Сообщение Kozak Taras » 27 сен 2016, 22:03

Лерочка права, я не знаю і не можу знати, правда то чи ні, і забанив не за правду, а за порушення правил і після попередження...
Руслан Бойко писал(а): Не є проблема взнати!
Варіанти:
1. Приїхати очередний раз в Шампань. Посадити біля себе двох братів засновників- і просто вислухати їх...
2. Передивитись їх відео, та фото докази де вони були, та що зробили для оборони своєї держави.
3. Пройти з ними двома по музею, вказати на любий експонат, запитати в них обох де це взялось, хто його привіз, та хто з них двох довів його до працюючого стану.
4. Поговорити з РЕАЛЬНИМИ, а не псевдо волонтерами чи Атошніками, та визначити що то за "герой" Олег Бача, чи Руслан Шампань.
5. Профільтрувати хто з двох братів бреше. Ні, не за щось конкретне, А ГЕТЬ ЗА ВСЕ НИМИ СКАЗАНЕ!
6. Прочитати чи передивитись матеріли кримінальної справи- ХТО З ЦИХ ДВОХ БРАТІВ, ВИРІШИВ "КИНУТИ" ІНШОГО, І НА МУЗЕЙ, І НА ГРОШІ, РЕАЛЬНО ВКРАВШИ ЧУЖУ СЛАВУ ТА ЧЕСТЬ.
А тут виникає питання, А ВОНО НАМ ТРЕБА?
Ваша сварка, це ВАША проблема!
Тож розбирайтеся між собою самі, де хочете, хоч в суді, хоч вдома, для чого нести той бруд на наш форум? Нам то НЕ ЦІКАВО!
А от будівництво музею - це цікаво, це реальна справа і ми будемо це обговорювати, і будемо підтримувати Олега, і якщо в нього все вийде, то честь йому і хвала...
Попереджую ще раз, за пост на тему ВАШОЇ сварки, який один хороший і який другий поганий, ЗАБАНЮ НАЗАВЖДИ!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Руслан Бойко
Ройовий
Ройовий
Сообщения: 38
Зарегистрирован: 15 июл 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Мужской
Откуда: Шампань
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 2 раза

Чи я є козак?!

#12

Сообщение Руслан Бойко » 28 сен 2016, 09:10

Kozak Taras писал(а): А тут виникає питання, А ВОНО НАМ ТРЕБА?
Ваша сварка, це ВАША проблема!
Тож розбирайтеся між собою самі, де хочете, хоч в суді, хоч вдома, для чого нести той бруд на наш форум? Нам то НЕ ЦІКАВО!
А от будівництво музею - це цікаво, це реальна справа і ми будемо це обговорювати, і будемо підтримувати Олега, і якщо в нього все вийде, то честь йому і хвала...
Попереджую ще раз, за пост на тему ВАШОЇ сварки, який один хороший і який другий поганий, ЗАБАНЮ НАЗАВЖДИ!
УВАГА- ТЕМИ СВАРКИ МІЖ БРАТАМИ НЕ ЗАЧІПАЮ!!! ПОПЕРЕДЖЕННЯ МОДЕРАТОРА- НЕ ПОРУШУЮ.
Будівництво музею цікаво? Інтересна позиція. А чий музей, де він взявся, хто його будував чи создавав, чи законно він переноситься кимсь до вас із Шампанії вам побоку? Тоїсть хай його будує хоть чорт, хоть агел- нам козакам насрать?! Головне щоб на ньому мати дешевий піар! Дааааа...
Ось вона справжня сущность козака! Головне щоб була чарка налита, лампаси поширші, мендалів побільш, та погони генеральські! З самим чортом будем водитись головне щоб люди бачили які ми круті козаки!
Ось чому я й досі не "висвячений" в цей дешевий "козачий" популізм...
Брат мій раз три за моєї пам"яті "висвячувався" в козаки. Просто і нших компаніях. Скажу більш- за моєї пам"яті брат два рази обряд хрещення проходив, не рахуючи тей що в дитинстві- щоб "правельних хрещених мати"... Все сходиться, він трижди козак, а ви просто козаки.
Дякую тобі Боже що я не козак.

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Чи я є козак?!

#13

Сообщение Kozak Taras » 28 сен 2016, 14:04

І знову продовжується, брат, брат, брат... :f: набридло це вже всім і не цікаво...
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

Чи я є козак?!

#14

Сообщение Олег Петрович » 28 сен 2016, 14:48

І правда набридло в який вже раз читати оцей "бред сивої кобили" . Мало брата - давай вже на козаків гадити. Дякуємо тобі Руслане, що такий уважний до нас. :evil: Адміне ,закрийте цю тему до біса на нашому форумі . Нехай пише на тих форумах , де ще не знають цього "правдолюба".

Закрыто

Вернуться в «Новини ККВК»