У Звенигородці стартували вечори духової музики

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: Ksenia, TANECHKA

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 18827
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Банк: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4833 раза
Поблагодарили: 8299 раз

У Звенигородці стартували вечори духової музики

Сообщение Kozak Taras » 17 июн 2017, 21:37

Изображение
Изображение

Увечері минулої суботи на звенигородців чекав приємний сюрприз: виступ у міському парку духового оркестру районного будинку культури. Оркестранти порадували містян вальсами, фокстротами та іншою популярною музикою минулих років.

Характерно, що вже з перших звуків оркестру в танці закружляли літні пари – таким чином пенсіонери, а їх була тут більшість, показали, що музику треба не тільки слухати, а й танцювати під неї.

Такі вечори духової музики, організовані за ініціативи та підтримки районної ради, мають стати у Звенигородці традиційними.

- Думку про це я виношував давно, ще від того часу, коли дізнався зі спогадів нашого земляка - відомого літературознавця, доктора філологічних наук Юрія Кобилецького, що на початку двадцятого століття в міському саду, як йменувався тоді наш парк, щосуботи ввечері грав духовий оркестр пожежної команди, - розповідає голова Звенигородської районної ради Володимир Кучер. - Аби повернутися до тієї доброї традиції, спочатку відремонтували сцену літнього театру, потому переговорили з керівниками і музикантами районного будинку культури. І, як бачите сьогодні, ідея знайшла розуміння і підтримку…

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Вернуться в «Звенигородщина»