''Бюджет участі'' для Шевченкового краю

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Полковник
Полковник
Сообщения: 1085
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 321 раз
Поблагодарили: 749 раз

''Бюджет участі'' для Шевченкового краю

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 24 июл 2018, 19:19

11 липня на засіданні координаційної ради визначили переможців "Бюджету участі-2018". Як повідомляє офіційний сайт Звенигородської райдержадміністрації, ними стали такі проекти:
1. Поточний ремонт по заміні дверей спортивної зали Чижівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 8 тисяч гривень.
2. Поточний ремонт кімнати 1 класу Моринського НВК відповідно до стандартів "Нової української школи" – 20 тисяч гривень.
3. Ремонт фасаду амбулаторії № 1 у місті Звенигордка (дитяча поліклініка) – 32 тисячі гривень.
Тим часом, в Інтернеті триває обговорення нового "Бюджету участі міста Звенигородка". Наразі подано лише один проект – встановлення архітектурної конструкції з написом "Я люблю Звенигородку". Ця ідея, судячи з відгуків, не знаходить підтримки. Вони націлені на більш практичні проекти: оновити гумове покриття на дитячому майданчику центрального парку, створити онлайн-запис у міську поліклініку, оновити меблювання міського пляжу, зробити красивий фонтан, відкрити кінотеатр, придбати обладнання для снігоприбиральної техніки, створити освітній центр для молоді, зробити сучасний стадіон, відкрити притулок для бездомних тварин, удосконалити систему очищення питної води тощо.
Однак поки звенигородці сперечаються, час іде. Термін подання проектів завершується 1 серпня. Варто поквапитись.

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Полковник
Полковник
Сообщения: 1085
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 321 раз
Поблагодарили: 749 раз

''Бюджет участі'' для Шевченкового краю

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 09 авг 2018, 12:05

У Звенигородці подали 6 проектів на бюджет участі

1-го серпня завершилось подання заявок на бюджет участі при звенигородській міській раді. Загалом зареєстровано 6 проектів:
1) "Я люблю Звенигородку" Оксани Орлової на 195 тисяч гривень (Архітектурна конструкція з написом "Я люблю Звенигородку" для підвищення позитивного іміджу міста з можливістю фотофіксації!),
2) "Збереження історичної будівлі міста" Лариси Яровенко, Марини Байдук на 170 тисяч (Частковий ремонт та фарбування фасадних стін однієї з найстаріших та найімпозантніших архітектурних споруд міста, з більш ніж 100-літньою історією - Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3),
3) "Ігрове обладнання в дитячий парк" Сергія Куцана на 190 тисяч (Проект передбачає встановити ігровий будиночок, сучасний пісочний комплекс з екскаватором та столом для рольових ігор, дитячі столи з лавками і накриттям для настільних ігор та занять творчістю, вуличну дошку для малювання крейдою, а також − нанести спеціальною фарбою на асфальт дорожню розмітку, зробити поля для дитячих ігор, поставити в парку гойдалку "лелече гніздо", провести доозеленення території)
4) "Зона ЕКО-дозвілля на міському пляжу" Сергія Бовтуленка на 110 тисяч (Встановлення 5 альтанок з обладнаними кострищами для мангалів, облаштування території пляжу для дитячих та спортивних розваг, часткове озеленення).
5) "Поліклініка без черг!" Андрія Насадчука на 70 тисяч (Підвищення доступності та впорядкування прийому пацієнтів у міську поліклініку через онлайн-реєстрацію),
6) "Освітлення центральної частини міста" Андрія Федоренка на 192 тисячі (Встановлення 20 (або більше) садово-паркових світильників висотою не менше, ніж три метри по проспекту Шевченка (від вулиці Сошенка до перехрестя з вулицею Шевченка на боці з парною нумерацією будинків)).
Звенигородська міськрада привітала авторів з успішною реєстрацією проектів та повідомила про перехід до наступного етапу − "Розгляду і доопрацювання", що триватиме 4 тижні. Після цього буде оголошено голосування за проекти, імена переможців будуть відомі до 10 жовтня.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Вернуться в «Звенигородщина»