Бойка можуть посадить

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Отаман
Курінний писар. Полковник
Курінний писар. Полковник
Всего на руках: Заблокировано
Благодарил (а): 2633 раза

Бойка можуть посадить

Сообщение Отаман » 07 фев 2019, 16:37

Бетеери під двором у Шкляра бачив давно.Говорив мені що олег поставив на зберігання,я ж думав що привіз для ремонту.Баталія відбулась на моїй вулиці,за декілька дворів від мене,а я нічого не знав.Правда постріл чув ,але значення не надав,думав Шкляр відстрілюється від лисиць,які до нього часто приходять в гості.Але всеж жаль загубленої справи,хоч вона можливо і бізнес.Дійсно жодність губить благі наміри.

ЗвенаУкраїнська
Полковник
Полковник
Благодарил (а): 350 раз

Бойка можуть посадить

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 07 фев 2019, 22:22

Засновник військового музею стріляв по брату і поліцейських
Олега Бойка, співвласника військово-патріотичного музею "Шампань", що на Звенигородщині можуть посадити до в'язниці. Його звинувачують в замаху на життя правоохоронця. Про це повідомив у Фейсбук черкаський журналіст Сергій Радченко. З його слів Бойко кілька разів вистрелив із мисливської зброї під час вилучення військової техніки. Перед цим йому вручили підозру про злочини.
Дружина Світлана Ольховська справу проти них вважає сфабрикованою.
– У поліцію стріляв холостими набоями, аби викликати резонанс й привернути увагу до нібито незаконних дій правоохоронців, – каже Ольховська.
Натомість Руслан Бойко, брат затриманого, ось як описав подію у Фейсбук: «Вчора брату та невістці була пред'явлена підозра у вчиненні злочину по статті 140 ч 4. Від 5 до 12 із конфіскацією. Мені були передані 2 БТРи, які знаходились в с. Козацьке. Забрати їх я поїхав із друзями Сергієм, Романом. Передавала нам їх Черкаська поліція. Мій рідний (…), приїхав із автоматом Калашникова, і почав серед села Козацьке по нас усіх стріляти. Бігали по селу як зайці разом із озброєною поліцією... Пулі свистіли біля Романової голови». Уже в коментарях до повідомлення пан Руслан уточнив, що з автомата Калашникова «було зроблено мисливський карабін». І ще, лише коли «поліція стріляла у відповідь, тоді він відкинув від себе автомат. У головного слідчого Черкаського управління, в куртці є вхідний і вихідний отвір від "холостої" кулі... На місці стрільби по нам поліція виявила гільзи від БОЙОВИХ набоїв. Та отвори від куль у тину сусіда. Далі робота експертів».
1 лютого на сайті Головного управління Національної поліції в Черкаській області з'явилося повідомлення про те, що «31 січня, в Звенигородському районі група слідчих, слідчого управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області здійснювала слідчі дії по ряду кримінальних проваджень. Під час проведення слідчих дій на працівників поліції було здійснено збройний напад, який здійснив один з фігурантів даних кримінальних проваджень. Зловмисник здійснив декілька пострілів з власної мисливської зброї в бік поліцейських. Нападника затримали на місці події, зброю вилучили.
Зловмисника затримано відповідно до статті 208 КПК України. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 348 (Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'ятнадцяти років або довічне позбавленням волі».
За повідомленням того ж таки Руслана Бойка у Фейсбук, його брата Олега триматимуть за ґратами до 21 березня.
Нагадаємо, «війна» між братами почалася через музей і триває вже понад чотири роки. Час від часу вони влаштовують публічні сварки, намагаючись поділити майно музею. Рік тому, пожежа знищила чимало експонатів…

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Параска
Бунчужний
Бунчужний
Благодарил (а): 73 раза

Бойка можуть посадить

Сообщение Параска » 10 фев 2019, 09:04

Отаман писал(а):
07 фев 2019, 16:37
.Баталія відбулась на моїй вулиці,за декілька дворів від мене,а я нічого не знав.Правда постріл чув ,але значення не надав,думав Шкляр відстрілюється від лисиць,які до нього часто приходять в гості.
Добре що ще ніхто не пострадав

LELLEL1
Полковник
Полковник
Благодарил (а): 415 раз

Бойка можуть посадить

Сообщение LELLEL1 » 10 фев 2019, 17:24

Ви думаєте, якщо Руслан посадить Олега то йому легше стане??? Та хрен там, жить осталось на два виперди, а мізків як у тупих хохлів

Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Благодарил (а): 5798 раз

Бойка можуть посадить

Сообщение Kozak Taras » 22 фев 2019, 16:19

Змінити тримання під вартою на нічний домашній арешт, таке рішення обрав сьогодні, 22 лютого, Апеляційний суд Черкаської області відносно Олега Бойка - власника музею військової техніки "Шампань", що на Звенигородщині. Волонтера затримали на початку лютого, звинувативши в замаху на життя поліцейських.

Изображение

На підтримку підозрюваного до суду прийшли сьогодні понад сотня слухачів з числа ветеранів Афганістану, АТО, волонтерів та представників громадських організацій Черкащини. Волонтери та ветерани вимагали від суду звільнити Олега Бойка з-під варти, оскільки його вина у нападі є недоведеною і його дії, а саме стрільба по поліцейським, була ні чим іншим, як спробою захистити своє майно від рейдерського захоплення.

Изображение

Група підтримки затриманого музейника була налаштована доволі серйозно та, навіть, підігнала до будівлі суду причіп з покришками, які обіцяла підпалити, якщо суд не відпустить його з-під варти.

У ході судового засідання прокурор та слідчий просили у колегії суддів залишити Бойка під вартою, оскільки останній підозрюється у скоєнні особливо тяжкого злочину.

Изображение

У відповідь на це підозрюваний повідомив, що стріляв в бік правоохоронців лише у відповідь, оскільки вони розпочали стрільбу першими. Крім того, пан Бойко повідомив суддям, що стріляв у повітря холостими набоями з метою припинити, на його думку, рейдерське захоплення його майна.

- Прошу у суду змінити мені запобіжний захід з тримання під вартою на хоча б нічний домашній арешт, щоб я міг продовжити своє лікування і зміг ходити на роботу, - попросив у суддів Олег Бойко.

Після повернення з нарадчої кімнати судді постановили скасувати попереднє рішення Придніпровського районного суду стосовно Олега Бойка та змінити останньому запобіжний захід з тримання під вартою на нічний домашній арешт. Після оголошення рішення суддівської колегії пана Бойка випустили на волю прямо в приміщенні суду. Таке рішення суддів присутні в засіданні зустріли оплесками.

Изображение

В той же час, брат волонтера - Руслан Бойко, який вже понад 4 роки публічно конфліктує з ним, намагаючись поділити майно згаданого музею, повідомив у Фейсбук, що після цього рішення суду просить гостей свого двору бути обачними. Пан Руслан повідомляє, що по непрошеним гостям він буде стріляти.

- Хто хоче приїхати до мене в гості, має до мене заходити в двір по дзвінку на мій телефон! На любий рух у моєму дворі, туди полетить куля, потім я піду подивитись що там і хто, - написав брат волонтера.

Нагадаємо, Олега Бойка - власника музею військової техніки "Шампань", що на Звенигородщині, підозрюють в скоєнні розбійного нападу на правоохоронців. Стрілянина відбулася під час вручення йому підозри про злочин.

Довідково: Військово-патріотичний музей "Шампань" створений у травні 2011 року правлінням Українського союзу ветеранів Афганістану в Звенигородському районі Черкаської області. Мета створення пов'язана з підняттям патріотичного духу нашої молоді, а також увічнення пам'яті солдатів, які воювали як під час Другої світової війни, на території інших країн та у ході антитерористичної операції на Сході України, а також про подвиги ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З 2014 року Керує цим музеєм волонтер Олег Бойко.

Нагадаємо, конфлікт навколо вказаного музею триває вже понад чотири роки - співвласники музею, брати Олег та Руслан Бойко, постійно влаштовують публічні сварки, намагаючись поділити майно музею.

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Лісник
Бунчужний
Бунчужний

Бойка можуть посадить

Сообщение Лісник » 22 фев 2019, 17:12

А де аргументи сторони звинувачення? Явно замовна стаття. :f:

Шура
Ройовий
Ройовий
Благодарил (а): 21 раз

Бойка можуть посадить

Сообщение Шура » 22 фев 2019, 18:19

я ж казав шо відкупиця а ви не вірили :xaxa:

LELLEL1
Полковник
Полковник
Благодарил (а): 415 раз

Бойка можуть посадить

Сообщение LELLEL1 » 23 фев 2019, 18:00

Тепер треба і Руслана прикривати, а також перевірити з чого він стріляти буде

Лісник
Бунчужний
Бунчужний

Бойка можуть посадить

Сообщение Лісник » 27 мар 2019, 12:20

Изображение
Примусове лікування у психіатричному стаціонарі просять у суду слідчі Національної поліції для Олега Бойка – власника музею військової техніки “Шампань”, що на Звенигородщині. Чоловіка підозрюють в скоєнні розбійного нападу на правоохоронців. Слідчі поліції просять у суду переглянути міру запобіжного заходу та змінити домашній арешт на утримання підозрюваного в психіатричній лікарні.

Своє клопотання полісмени мотивують тим, що за результатами психіатричної експертизи Олег Бойко визнаний психічнохворим і потребує лікування у профільному стаціонарі. Сторона захисту з таким клопотанням категорично не погоджується. Про це із зали суду інформує кореспондент “Про все”.
Изображение
Волонтера та власника військового музею в селі Шампань, що на Звенигородщині, Олега Бойка затримали на початку лютого, звинувативши в замаху на життя поліцейських. Його звинувачують у тому, що під час проведення слідчих дій, чоловік дістав зброю та відкрив вогонь по правоохоронцях. Сам Бойко на попередніх судових засіданнях повідомляв, що стріляв у повітря холостими набоями з метою припинити, на його думку, рейдерське захоплення його майна.

За цим фактом поліцією було відкрито кримінальне провадження, а самому підозрюваному на час проведення слідства було обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.

Сьогодні ж в Придніпровському районному суді Черкас суд мав розглянути клопотання слідчих про зміну раніше обраного запобіжного заходу на примусове лікування Олега Бойка в стаціонарі психіатричної лікарні. Своє клопотання слідчі аргументували тим, що підозрюваний має психічне захворювання та, згідно із висновком судово-психіатричної експертизи, потребує стаціонарного лікування.

Вказане судове засідання було перенесено у зв’язку з тим, що до суду не з’явився сам Олег Бойко, який зі слів захисника перебуває на стаціонарному лікуванні.

В той же час, слідчий Слідчого управління ГУНП в Черкаській області Віталій Коротич коментувати своє клопотання відмовився, посилаючись на таємницю слідства.

Захисник Олега Бойка, адвокат Євгеній Фонрабе, у коментарі “Про все” повідомив, що вони оскаржують клопотання слідчого про зміну запобіжного заходу його підзахисному основане на висновку судово-психіатричної експертизи, згідно з якою Олега Бойка нібито є якесь психічне захворювання.

– Ми подали своє клопотання. Однак до розгляду його ще не призначили, – повідомив захисник волонтера. – Лікарі, які проводили цю експертизу, взяли до уваги період між 1986 роком і до цього часу. І за цей період мій підзахисний жодного разу не перебував на обліку в лікаря-психіатра та на психічні захворювання не хворів. Однак експерти за півгодини чомусь виявили у мого підзахисного якесь захворювання, визнавши його хворим.

Захисник Олега Бойка також повідомив, що буде клопотати у суду провести повторну психіатричну експертизу, оскільки вважає, що матеріалів для встановлення лікарями таких висновків було недостатньо.

Судове засідання з цього питання було перенесено на п’яте квітня.

Нагадаємо, Олега Бойка – власника музею військової техніки “Шампань”, що на Звенигородщині, підозрюють в скоєнні розбійного нападу на правоохоронців. Стрілянина відбулася під час вручення йому підозри про злочин.

Довідково: Військово-патріотичний музей “Шампань” створений у травні 2011 року правлінням Українського союзу ветеранів Афганістану в Звенигородському районі Черкаської області. Мета створення пов’язана з підняттям патріотичного духу нашої молоді, а також увічнення пам’яті солдатів, які воювали як під час Другої світової війни, на території інших країн та у ході антитерористичної операції на Сході України, а також про подвиги ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З 2014 року Керує цим музеєм волонтер Олег Бойко.

Нагадаємо, конфлікт навколо вказаного музею триває вже понад чотири роки – співвласники музею, брати Олег та Руслан Бойко, постійно влаштовують публічні сварки, намагаючись поділити майно музею.

Підготував Олександр Носенко

Вернуться в «Звенигородщина»