Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Подяка від військових

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Подяка від військових

#1

Сообщение Kozak Taras » 19 апр 2016, 21:32

Изображение

Війна на Сході нашої держави породила досі не бачені в новітній історії України прояви патріотизму, героїзму людей та загальнонародної підтримки Збройних Сил. До допомоги солдатам долучаються всі - від дітей до людей похилого віку, люди заможні і бідні, селяни і жителі міст, волонтери та благодійники щоденно вносять свою дещицю у справу перемоги. Часом залишаючись поза кадром бойової хроніки чи героїзму солдат вони заслуговують щонайменше на подяку. Буз їхнього внеску, і військові це визнають, ворога б не зупинити. Одним з таких людей є директор державного підприємства «Звенигородське лісове господарство» Анатолій Проценко. Не злічити допомоги, яку надавав він воїнам з самого початку бойових дій. За першим проханням завжди відгукуючись на їхні запити. І от 15 квітня до Звенигородської районної ради надійшла Подяка від командування 72 окремої механізованої бригади на ім’я Проценка Анатолія Петровича в якій зокрема зазначено: «За надану допомогу, моральну підтримку, високе почуття патріотизму та вагомий внесок у справу перемоги. Своею невичерпною енергією, плідною працею Ви заслужили повагу та авторитет серед військовослужбовців 72-ї гвардійської Красноградсько – Київської окремої механізованої бригади та членів їхніх сімей…» Того ж дня голова районної ради Володимир Кучер вручив заслужену подяку адресату разом з найщирішими побажаннями від військових – добра і злагоди, міцного здоров’я і родинного благополуччя, наснаги та сил у благородній праці в ім’я нашої держави. Таку ж відзнаку від армійців згаданої військової частини отримав днями і особисто Володимир Кучер.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Ответить

Вернуться в «Звенигородщина»