Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


У Олега Бойка вкрали автомобіль

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Лісник
Хорунжий
Хорунжий
Сообщения: 204
Зарегистрирован: 30 сен 2011
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 14
Пол: Мужской
Откуда: Багачівка
Благодарил (а): 107 раз
Поблагодарили: 162 раза

У Олега Бойка вкрали автомобіль

#11

Сообщение Лісник » 14 авг 2016, 15:44

Руслан Бойко писал(а): але він мені брат
Хіба тоді з братом так поступаюь?

Аватара пользователя
Руслан Бойко
Ройовий
Ройовий
Сообщения: 38
Зарегистрирован: 15 июл 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Мужской
Откуда: Шампань
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 2 раза

У Олега Бойка вкрали автомобіль

#12

Сообщение Руслан Бойко » 14 авг 2016, 23:10

Лісник писал(а):
Руслан Бойко писал(а): але він мені брат
Хіба тоді з братом так поступаюь?
Як я поступив з братом?!
Мабуть я продав братовий БАЗ і ні копійки йому не дав? А мав віддати всі гроші- БАЗ не мій. Мабуть я призвав адвокатів які морально мого брата пресували так, що він мав взяти на себе аліменти за "мого" нагуляго сина, та підписати відказну на музей, бо відсудять хату в якій я живу?! Мабуть я завізши 100% АТОшного залу, 80% всих остальних раритетів, чимсь прогнівив "воїна всія Україна" Бойко О.Л., який рішив що в одній сім"ї, два "герої" не буває! Ніхто і ніколи не чув від мене, що я герой, чи супер воїн, чи супер волонтер- я робив те що міг, захищаючи свою землю МОВЧКИ!!! Мабуть я сказав що все моє, а твогоь брате, тут нічого не має? Мабуть я почав брехати на весь світ в інеті що брат украв 300000євро волонтерських грошей та купив собі 2 квартири в Києві? Мабуть то я почав виносити на ВЕСЬ СВІТ, ЦЕ все БРЕХЛИВЕ ЛАЙНО ІЗ НАШОЇ СІМ"Ї!? Нехай форум Козачан підтвердить- я тут появивсь набагато пізніше брехень брата та почав ЗАХИЩАТИСЬ, РОЗКАЗУЮЧИ ЛЮДЯМ ПРАВДУ!!! Мене тошнить від брехні на мене в інеті! Він мй брат- має прийти в очі все зказати а не брехати і інтернеті!!! Мені гидко опрадуватись перед всим світом!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Так от шановний Лісник- наїхав на мене? Будь добр розжуй народу та мені як я "така падлюка", щось із братом погано поступив.
ЖДЕМ!!!

Аватара пользователя
Лерочка
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 135
Зарегистрирован: 09 май 2011
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 197 раз
Поблагодарили: 80 раз

У Олега Бойка вкрали автомобіль

#13

Сообщение Лерочка » 14 авг 2016, 23:34

Руслан Бойко писал(а): Мабуть то я почав виносити на ВЕСЬ СВІТ, ЦЕ все БРЕХЛИВЕ ЛАЙНО ІЗ НА
Щось тут вашого брата не видко, один ви лайном кидаєтесь. Бридко на те асе дивитися, як баба сільська, їй богу.... Фууууу

Аватара пользователя
Руслан Бойко
Ройовий
Ройовий
Сообщения: 38
Зарегистрирован: 15 июл 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Мужской
Откуда: Шампань
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 2 раза

У Олега Бойка вкрали автомобіль

#14

Сообщение Руслан Бойко » 16 авг 2016, 09:18

Лерочка писал(а):
Руслан Бойко писал(а): Мабуть то я почав виносити на ВЕСЬ СВІТ, ЦЕ все БРЕХЛИВЕ ЛАЙНО ІЗ НА
Щось тут вашого брата не видко, один ви лайном кидаєтесь. Бридко на те асе дивитися, як баба сільська, їй богу.... Фууууу
Він багато багато щось тут на форумі набріхув, поки мені не внесли у вуха про цей сайт. Звідколи я тут ВСЕ ЩО ВІН БРЕХАВ, завалив як карточний домік- його тут не стало. І це не є диво.
Як би ви Лера, тут написали про 144тони бронежилетів та 14000 касок привезені вами на АТО, А ВАША СЕСТРА ЯКУ ВИ ПЕРЕД ЦИМ "КИНУЛИ" ТА ОББРЕХАЛИ НА ВЕСЬ ІНЕТ, НА БАБКИ І НА МУЗЕЙ, НАПИСАЛА І ПОКАЗАЛА ЩО ЦЕ БРЕХНЯ!!! І ЩОБ ДОКАЗАТИ ФОРУМЧАНАМ ЩО ЦЕ НЕ БРЕХНЯ, ТАК ВИ МАЄТЕ ТУТ ВИЛОЖИТИ ХОЧ ОДНЕ ФОТО ПРО ПЕРЕДАЧУ ХОТЬ ОДНОЇ КАСКИ ЧИ БРОНІКА...
А у вас немає жодної такої фотографії... Все що б ви робили- читали мовчки те що сестра пише, і не відписували б нічого, бо сестра ще більш вас опозорить.
І мусор із нашої сім"ї, не я почав виносити, почитайте шановна тему про "новий" музей, я там відписавсь тільки із 7 сторінки. А лайна на мене було вилито ой як вже багато.

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

У Олега Бойка вкрали автомобіль

#15

Сообщение Kozak Taras » 17 авг 2016, 23:13

Шановні пани Бойки, Руслан та Олег, мені знову скаржаться форумчани з приводу вашої суперечки, їм неприємно то читати, про ваші розборки, та й в наших правилах записано що перехід на особистості заборонений.
Отже, всі вже всіх вислухали, можливо хтось зробив якісь висновки, і тому, від сьогодні ніяких з'ясувань стосунків між вами на сторінках форуму НЕ ПОВИННО БУТИ!
Хто порушить цю заборону буде забанений!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Хуторянка
Ройовий
Ройовий
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 13 сен 2012
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 36
Пол: Женский
Откуда: х.Маслове
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 19 раз

У Олега Бойка вкрали автомобіль

#16

Сообщение Хуторянка » 17 авг 2016, 23:32

Олег то яким боком?

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

У Олега Бойка вкрали автомобіль

#17

Сообщение Kozak Taras » 17 авг 2016, 23:41

Хуторянка писал(а): Олег то яким боком?
І Олег і Руслан! Стосується всіх. Нехай краще пишуть про щось цікавіше для форумчан. Олег, наприклад, як просувається будівництво нового музею, а Руслан ще про що небудь... але не з'ясовуйте свої стосунки на сторінках форуму!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Руслан Бойко
Ройовий
Ройовий
Сообщения: 38
Зарегистрирован: 15 июл 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Мужской
Откуда: Шампань
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 2 раза

У Олега Бойка вкрали автомобіль

#18

Сообщение Руслан Бойко » 18 авг 2016, 12:40

Kozak Taras писал(а):
Хуторянка писал(а): Олег то яким боком?
І Олег і Руслан! Стосується всіх. Нехай краще пишуть про щось цікавіше для форумчан. Олег, наприклад, як просувається будівництво нового музею, а Руслан ще про що небудь... але не з'ясовуйте свої стосунки на сторінках форуму!
Уже з"ясувань ніяких- його тут не стало, з"ясовувати нічого, і ні з ким.
Просто пішли викриття. Наприклад чиєїсь брехні, викрадення авто чи гармати. Або на приклад, чи на фото цієї теми, є мій автомобіль ГАЗ69 чи "викрадений" у Олега УАЗ469...
Я читав правела форуму- це не заборонено, а скоріше наоборот, для цього і існують подібні форуми!
І ще, пане Козак Тарас, що Ви маєте в виду під розумінням "будівництво нового музею"? Якщо Олег хоче побудувати ЗОВСІМ НОВИЙ МУЗЕЙ, так я буду тільки радий! Хай йому Бог помагає!!!
А якщо він планує (а він так і планує) викрасти мій музей, та перенести його в інше містце- так передайте йому що ця ноша для нього буде затяжка- пуп розв"яжится!
Мене дуже дивують такі люди як Лісник, Хуторянка чи Люба. Як ви можете тянути руку за нечестну та брехливу людину?
Предлагаю Вам трьом, та іншим бажаючим приїхати в Шампань, та виступити в ролі Тритійських судей! Позвем Олега, мене, та підемо по музею та територією! Будем на кожну річ, чи макет зброї показувати пальцем та перехрестно будете в мене і Олега питати де це взялось, і хто це зробив, і хто в музей цю річ привіз!!! Гарантую Вам шок від почутого! Багато речей покажу з моїми фото підтвердженнями, я за них здоров"ям а бо життям ризикував на фронті! Рожеві окуляри в Вас розіб"ються в миг! Розмови про перенесення "директором музею Шампань" в інше містце, закічаться раз і на завжди!
Чекаю з нетерпінням!!! Стіл накрию як для самих бажанний гостей!
Не думаю що цим постом порушив попередження модератора. Але на розглад модератора, пощитаєте порушив- можете БАНить
Суворе попередження від модератора !
Так, вважаю що порушив! Ви знову продовжуєте, в котрий раз, одне й те саме, розказувати який Ви хороший, а брат поганий...

Аватара пользователя
Хуторянка
Ройовий
Ройовий
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 13 сен 2012
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 36
Пол: Женский
Откуда: х.Маслове
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 19 раз

У Олега Бойка вкрали автомобіль

#19

Сообщение Хуторянка » 18 авг 2016, 20:45

Мддаааа...... :shock: :shock: :shock:

Аватара пользователя
Леся Бойко
Чотовий
Чотовий
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 19 дек 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 13
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 13 раз
Поблагодарили: 22 раза

У Олега Бойка вкрали автомобіль

#20

Сообщение Леся Бойко » 15 янв 2018, 14:31

Майже два роки "раритетний автомобіль" як казав Олег Леонідович, "випускав в трубу" бюджетні гроші. Було проведено кілька експертиз та зписано сотні листів паперу, та витрачено одному Богу відомо скільки людино-днів поліцейських та експертів... По порядку- Олег Леонідович не даром називав "раритетним автомобілем" не називаючи його марку! Тому що подав на "викрадення" мого ГАЗ69 по його документах УАЗ469... А щоб люди не сміялись із такого дивного УАЗа, назвав його просто раритетним. Поліція провела експертизу та визнала його ГАЗом. Брат міняє свою брехню на іншу, говорить що там перебитий номер кузова, поліція проводить експертизу, ні, не перебитий! Знову міняється заява братом- пише що косинець із ном. кузова був мною переварений, знову експертиза, ні не переварений. Іде слідуюча версія що це не автомобіль зовсім! Це такий собі сампансклепав тягач для пушок зроблений із кількох кусків машин та мотора від Мерседеса, і він не може бути Руслановим ГАЗ69, бо по параметрам не відповідає... Знову експертизи, признають його чітко в параметрах АВТОМОБІЛЯ ГАЗ69!!!!
Після двох майже років митарств, мені повертають автомобіль НЕ БЕЗ ПРОБЛЕМ!!! Поліція мені його повертає, ...а директор комунального підприємства де стояв в арешті ГАЗік відмовляється його випускати за ворота, пояснюючи нам тим, що за ним приїде другий власник... Дивує те, що машина то кабріолет, простояла не заводячись 8 місяців під навісом, вимита до чиста, та з зарядженим акумулятором! А мала бути під слоєм пилу! Я визиваю копів, приїзджає на протязі цього скандалу аж 4 машини поліції, директор тікає через другі ворота, наказавши охороні мене не випускать! В поліції не витримують нерви, і придлагають мені на їхню камеру машиною повалити тин із сітки рабиця, якщо не відкриють ворота... Охранніки вирішують таки мене випустити, і нарешті автомобіль повернувсь додому.
Вчора у Олега був ювілей- 50 років. Вітав я його із чужого телефону, з мого він не підніме слухавку. Бажав і зараз бажаю міцного здоров"я та довголіття, а головне справедливості! Він подякував та перепитав "хто дзвонить бо не впізнав", кажу брат твій рідний Руслан! Він кинув трубку. Так добавлю до пожиланнь- і розуму тобі брате! Хоча із вище написаного, не віриться мені що розум повернеться... Так що бажаю здоров"я і довголітття та СПРАВЕДЛИВОСТІ в слідуючому році!!!
І ще одне, брате, як гулялось тобі без старшого і меньшого брата та ЗОВСІМ БЕЗ ЖОДНОГО РОДИЧА ІЗ ТВОГО БОКУ? Ні, Ольховська рідня то святе, я розумію! Ну я там "шизонаркоалкоголік", це теж розумію, можна і без мене! А от чому вся наша рідня від тебе відмовилась, це питання ще те! От коли ти братику це поймеш, то побажання моє за розум, можливо колись і збудеться! ГОЛОВНЕ ЩОБ ЗБУЛОСЯ НЕ "ПІД ТИНОМ"!!!

Закрыто

Вернуться в «Звенигородщина»