Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


У Олега Бойка вкрали автомобіль

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

У Олега Бойка вкрали автомобіль

#1

Сообщение Kozak Taras » 29 июн 2016, 17:03

Изображение

Невідомі 27 березня із Шампанії викрали раритетний музейний автомобіль після капітального ремонту.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook директор Військово-патріотичного центру-музею "Шампань" Олег Бойко.

Начальник Звенигородської поліції підтримує крадія та ігнорує заяву про викрадення автомобіля. У цьому переконаний розгніваний директор.

Изображение

"Протягом практично двох місяців ніхто слідства не веде, викривається моїми друзями, коли викриття уже готове, автомобіль виїжджає на тралі 21 червня з двору крадія, дзвінок на 102, поліція НУЛЬ, крадій бреше, що їде в Черкаси, везе його в невідомому напрямку, 22-го подається музейний тягач в угон... Начальник поліції знову НУЛЬ (цивільно-правові)!!! 22 червня тягач появляється у Волновасі (авто на той момент має бути вилучене судом). Крадій заявляє, що автівка його, на автомобілі уже перебиті номера (робить двійника) своє ж авто здає у Ватутіне в брухт", - заявляє Олег Бойко.

Изображение

Директор Військово-патріотичного центру-музею "Шампань" закликає всіх небайдужих максимально поширити його повідомлення, щоб вивести на чисту воду перевертнів у погонах. Олег Бойко звинувачує поліцію, яка за гроші допомагає крадіям, і стверджує, що викрадений автомобіль досі перебуває у Черкаській області, хоча крадій заявляє, що авто передане у АТО.


Изображение
Изображение
Изображение

Джерело Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

У Олега Бойка вкрали автомобіль

#2

Сообщение Kozak Taras » 30 июн 2016, 14:24

Поліція пролила світло на крадіжку у Шампані

Слідчі підрозділи Лисянського та Звенигородського відділень поліції в області розслідують 5 кримінальних проваджень за фактами викрадення майна та військової виставочної техніки, що належить ТОВ «Військово-патріотичний центр Шампань».

У ході досудового слідства допитано в якості свідків очевидців подій та витребувано документацію щодо права власності на дане майно.

Зібраними матеріалами встановлено, що до заволодіння транспортними засобами причетні співзасновники підприємства. Вчинення ними таких дій останні пояснюють тим, що вважають його своєю часткою в ТОВ «Військово-патріотичний центр Шампань». Разом з цим, офіційний розподіл та виділення часток підприємства не проведено. Наразі розслідування кримінальних проваджень триває.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
s.d.
Осавул
Осавул
Сообщения: 633
Зарегистрирован: 07 май 2014
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 12
Пол: Мужской
Откуда: РФ
Благодарил (а): 179 раз
Поблагодарили: 155 раз

У Олега Бойка вкрали автомобіль

#3

Сообщение s.d. » 30 июн 2016, 14:54

Kozak Taras писал(а): Зібраними матеріалами встановлено, що до заволодіння транспортними засобами причетні співзасновники підприємства.
Хотел вчера написАть, что без "співзасновникив" здесь не могло обойтись. Так и оказалось.

Аватара пользователя
Олег Бойко
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 145
Зарегистрирован: 11 июн 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 54
Пол: Мужской
Откуда: Шампань
Благодарил (а): 35 раз
Поблагодарили: 73 раза

У Олега Бойка вкрали автомобіль

#4

Сообщение Олег Бойко » 01 июл 2016, 12:40

Відомо хто це робить..... Нажаль це мій рідний брат Руслан..... Жага наживи, перемогла....

Аватара пользователя
Борис
Стряпчий форуму Полковник
Стряпчий форуму  Полковник
Сообщения: 1602
Зарегистрирован: 04 янв 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 224
Пол: Мужской
Откуда: м. Звенигородка
Благодарил (а): 1763 раза
Поблагодарили: 600 раз

У Олега Бойка вкрали автомобіль

#5

Сообщение Борис » 02 июл 2016, 15:33

Олег завітай до мене...... :oops: :evil: :P :f: я тобі 10000 разів говорив про це :imho:

рідня хуже татар

Аватара пользователя
Олег Бойко
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 145
Зарегистрирован: 11 июн 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 54
Пол: Мужской
Откуда: Шампань
Благодарил (а): 35 раз
Поблагодарили: 73 раза

У Олега Бойка вкрали автомобіль

#6

Сообщение Олег Бойко » 02 июл 2016, 22:54

ок, заїду

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

У Олега Бойка вкрали автомобіль

#7

Сообщение Kozak Taras » 10 авг 2016, 17:41

Изображение

Автівку із ''Шампані'' знайшли в Черкасах


Раритетний автомобіль був знайдений у Південно-Західному районі міста.

Про це повідомив у Facebook власник автомобіля, директор Військово-патріотичного центру-музею Олег Бойко.

"Авто було сховане на вулиці Руставі, 4, на автомийці. На інших номерах і з перебитим номером кузова. Зараз на штрафмайданчику", – зазначив він.

Нагадаємо, що невідомі 27 березня із території музею викрали раритетний музейний автомобіль після капітального ремонту.

Начальник Звенигородської поліції підтримує крадія та ігнорує заяву про викрадення автомобіля. У цьому був переконаний розгніваний директор.

"Протягом практично двох місяців ніхто слідства не веде, викривається моїми друзями, коли викриття уже готове, автомобіль виїжджає на тралі 21 червня з двору крадія, дзвінок на 102, поліція НУЛЬ, крадій бреше, що їде в Черкаси, везе його в невідомому напрямку, 22-го подається музейний тягач в угон... Начальник поліції знову НУЛЬ (цивільно-правові)!!! 22 червня тягач появляється у Волновасі (авто на той момент має бути вилучене судом). Крадій заявляє, що автівка його, на автомобілі уже перебиті номера (робить двійника) своє ж авто здає у Ватутіне в брухт", - заявляє Олег Бойко.

Директор Військово-патріотичного центру-музею "Шампань" закликав всіх небайдужих максимально поширити його повідомлення, щоб вивести на чисту воду перевертнів у погонах. Олег Бойко звинувачув поліцію, яка за гроші допомагає крадіям, і стверджує, що викрадений автомобіль досі перебуває у Черкаській області, хоча крадій заявляє, що авто передане у АТО.


Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Руслан Бойко
Ройовий
Ройовий
Сообщения: 38
Зарегистрирован: 15 июл 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Мужской
Откуда: Шампань
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 2 раза

У Олега Бойка вкрали автомобіль

#8

Сообщение Руслан Бойко » 12 авг 2016, 14:13

Шановна форумчани! Маємо нагоду спільно визначити хто є брихун та крадій на сторінках форуму Козацького!
Все дуже просто- брате Олег, напиши будь ласкавий марку "викраденого автомобіля"!!!
Спробую пояснити брехні брата. У Богачівці є самоучка автомайстер Паша. Він нам реставрував деяку техніку. От ще брат не викрав та ще не перепродав особисто мого БАЗ6944 за 56000дол., ще в нас мир і братська дружба, ми даєм Паші зремонтувати ГАЗ69. В нас їх є три, один із них є зареестрованний в 2013 році на мене. Два із них без документів. Паша бере два, і близько року їх там робить. Фінансується це за рахунок музею.
Приїзжаю цієї весни я до Богачівки і прошу Пашу подивитись до електрики на ВАЗ 2108, я тим часом роздивляюсь його роботу з ГАЗіком. ...і виявляю під капотом номерну табличку від автомобіля УАЗ469... Її добре видно на третій фотографії на початку цієї теми!!! Хто не вірить- збільшіть та прочитайте. ТАМ ЧОРНИМ ПО БІЛОМУ НАПИСАНО УАЗ469!!!!!!!!!!!!!!!!! Не треба бути спеціалістом щоб розрізнити по фото ГАЗ69 від УАЗ469!!!
Кажу Паші- який нахрен УАЗік як це мій ГАЗік! Забераю його із Богачівки і кажу Паші щоб передав Олегові що я його чекаю в дома в Шампанії із поясненнями як мій ГАЗ став УАЗом. Вмісто Олега до мене приїхала поліція із заявою про викрадення !!!УАЗ 469!!! Експерт найшов номер кузова і підтвердив що це мій ГАЗік! По скільки на моїй тер. вони не виявили УАЗ469, вони поїхали назад. Слідчий Звенигородки теж не зміг із мого ГАЗіка зробити УАЗіка. І передає це все на Городище щоб там слідчий доказав те що він не зміг... Вчора я до нього заїзжав- весь відділок реготав як брат робить із Газа Уаза!!!
Ольховська (жона брата, яка побрезгувала нашою фамилією Бойко, щоб діти мали особливий статус, бо її національність передається по матері) іде до "не заангажованної" судді Сакун, яка накладає арешт на мій ГАЗ69, в цей час ГАЗік уже в зоні АТО захищає нашу Україну...
Рішення "честної" судді мене зобов"язує забрати авто з під Докучаєвська та повернути в Черкаси для вирішення в НДКЦ чи то УАЗ чи ГАЗ... Машина була запаркована на автомийці в Черкасах, хтось її там помічає, звонить 102, та змушує в прямому смислі слова поліцію викрасти машину із парковки без хазяїна... Коли я приїхав до поліції із адвокатами ми запитали на якій підставі автомобіль викрала поліція!? ...на підставі заяви про викрадення УАЗ469 в Бойка О.Л.... Так, заява є, але де ви бачите УАЗа!!?? Уаза нема. Є ГАЗ... Далі говорим- забераєм авто із скандалом чи по тихому? Сказали що по тихому. От я його і забрав, і до мене В ПОЛІЦІЇ жодних притензій!
На фото в нижче брат показує третього нашого ГАЗіка на металобрухті і заявляє що то є той мій, справжній. Я на його "УАЗику" я перебив номер з нього, і зробив із нього ГАЗіка... Справді я той ГАЗік забрав у Катеринополі, де він стояв у не жилому дворі, щоб братан в ночі не бахнув набойками ном. кузова такий як у мене, так як на БАЗові, та не звинуватив мене в двійнику.
Ще одне- коли я заберав того ГАЗіка, я відправляв Ольховській фотографії ном. кузова вайбером (відправки в мене збережені), і при свідках требував щоб вона приїхала та пересвідчилась що номер не співпадає із моїм жодною цифрою!!!! Вона мене послала... Свєта, в мене є 9 свідків які читали на тому ГАЗіку номер. та так як і я фотографували його на свої тел.- я їх чпеціально просив це зробити та зберігати поки я не скажу щоб видалили! Ти ж брате, коли фотографірував ГАЗіка на металоломі, ЧОМУ НЕ ЗФОТОГРАФУВАВ НОМЕР КУЗОВА, ТА НЕ ВИКУПИВ ЙОГО У МЕТАЛОБРУХТІ ЗА ЛЮБУ ЦІНУ!!!!!!!!!!!??????? А МІГ І НЕ КУПЛЯТИ, ВИЗВАТИ ПОЛІЦІЮ ЩОБ ВИЛУЧИЛА ЯК РЕЧ. ДОКАЗ!!??
Ти все це не зробив, бо знав що номер не збігається... Куди не ткни скрізь брехня. Саме страшно- вона дуже глупа та на уровні садіка. Брате, повторюю- звернись свого лічащого врача!!!
НАПОМНЮ- ЯКА МАРКА АВТОМОБІЛЯ БУЛА ЯКОБИ МНОЮ ВИКРАДЕНА У ТЕБЕ!?
НЕ УВИЛЮЙ ВІД ПИТАННЯ- ЛЮДИ МАЮТЬ ЗРОЗУМІТИ ЩО ТУТ ВІДБУВАЄТЬСЯ!!!

Аватара пользователя
Руслан Бойко
Ройовий
Ройовий
Сообщения: 38
Зарегистрирован: 15 июл 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Мужской
Откуда: Шампань
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 2 раза

У Олега Бойка вкрали автомобіль

#9

Сообщение Руслан Бойко » 12 авг 2016, 17:11

Шановна громадо- прошу проконтролювати мого брата, щоб дав конкретні відповіді на такі питання:
1. Марка автомобіля "викраденого" в музеї Шампань?
2. Хто із двох братів підробив документи на БАЗ, продав без відома другого, за 56 тищ дол., та жодної копійки не дав другому?
3. Хто із двох братів сказав що тут усе моє, а ти тут ніхто.
4. Хто із 2х братів найняв приватну охорону, змінив замки у музеї та почав оббріхувати брата що за викрадені волонтерські 300000 євро та типу купив у Києві квартири за ці гроші?! Панове, вдумайтесь у сумму- 300000євро! Це 9млн. гривень... Вся Черкащина всім що є волонтерам скільки грошей не зібрала до сьогодні, не те що в одну весну 14го... Це те саме що 144тонни броніків і два вагони касок!!! :xaxa:
5. Хто перший привів адвокатів які показували підроблені документи на те що музей уже повністю Свєтин, обіцяли відібрати в мене хату із квартирами, переписували на мене аліменти твоєї нагуляної дитини, виставляли в моїй садибі приватну охорону щоб я в себе в дворі нічого не "вкрав"?
6. Хто побудував музей, поставив двигуни дизельні на БТРи, поставив забор, бетон, ремонтував та купував зброю, переробляв її під холостий патрон, придбав башню та забитонував її напроти музею. і т.д. Короче НА 100% ПОБОДУВАВ НАШ МУЗЕЙ!?
7. Хто із братів построїв в музеї тільки один "кішлак" щоб очередний раз підтвердити брехню що він Афганець?
8. Хто добув із нас двоїх в НАШ музей 70% речей в Афганському та другої світової залах, І 100% в АТОшному залі!?
9. Хто із нас двох був в АТО 53 рази, а хто тільки 5!? Із 5ти раз один із нас проїхав туди туристом, не повізши туди від себе і банки сала? Хто із своїми друзями подарив чи відремонтував в АТО 69 машин?
10. Хто із нас двох весь час ходить в ВДВешній тільняжці, АТОшному комуфляжі, та носить "колодки" від нагород із Афгана, при том що жодного разу не був в окопі, чи Афгані та не чувши даже свиста міни, ХОДИТЬ ПО ЗВЕНИГОРОДЦІ СТРАШНИМ ВОЯКОЮ, ПЕРЕД ЯКИМ ВСІ МАЮТЬ ВКЛОНИТИСЬ ЧИ ПОДЯКУВАТИ ПОЖАВШИ РУКУ!?
11. ХТО Є В НАШОМУ МУЗЕЇ СПРАВЖНІМ ВЛАСНИКОМ ТА ДИРЕКТОРОМ?
12. Офіційно хто є ти в музеї?
13. Чому клянчиш по всих інтернетах грошей на будівлю музею в Козацькому, коли за БАЗ маєш 56 тищ долярів?
14. Дай нам всім фото на підтвердження про подарунок нашій армії 144тон бронежилетів, та 14000 касок... Хоть одне фото...
15. Ссилку на "тендер" в якому ти участвував на проведення зйомок фільму у Козацькому!!!
16. Хто із нас зробив дарчу на жидовку (не путати з євреями, я їх поважаю) того помісця на тер. якого є музей, тим самим відібравши у нас двох права на мужей!?
Цей список можна писати вічно скільки брат на брата може збрехати... Олег не дасть жодної відповіді- ось побачте!
Хай відповість просто по темі- ЩО В ТЕБЕ Я ЯКОБИ ВКРАВ, ГАЗІКА ЧИ УАЗІКА!?

Аватара пользователя
Руслан Бойко
Ройовий
Ройовий
Сообщения: 38
Зарегистрирован: 15 июл 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Мужской
Откуда: Шампань
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 2 раза

У Олега Бойка вкрали автомобіль

#10

Сообщение Руслан Бойко » 12 авг 2016, 18:00

Борис писал(а): Олег завітай до мене...... :oops: :evil: :P :f: я тобі 10000 разів говорив про це :imho:

рідня хуже татар
Борис, ти ж нас знаєш з самого як то кажуть пупку. Проведи із ним співбесіду, розжуй йому те, що я завжди казав і кажу- брехнею легко взлетіти, та буде больно падати!
Ще передай- якщо ми як рідні брати не сядем та не розділимось, почнем судитись, в нас не буде нічого. Просто ГЕТЬ нічого. А суддів буде по три БТРи, а в адвокатів по чотири...
Донеси до його хворого розуму- що в нього не вдалось мене лохонуть (ті адвокати що мене заставляли підписать якісь папіри щоб вони в мене не відбирали батьківську хату оставлену мені по спадку, РЕАЛЬНО ДУМАЛИ ЩО Я ЛОШАРА ІЗ ХУТОРА ЯКИЙ ЩЕ Й З ПІД ЛІСУ). Я ще в вересні говорив і говорю- да ти в мене вкрав 56штук баксів! БАЗи є мої особисті, НЕ СПІВВЛАСНІ!!! Гроші мали бути мої, я не мав їх ділити ні з ким! Да в тебе не получилось мене надурить! Давай поділимось, а ці гроші врахує у поділ і все. Але давай не будем через поліцію- тюрьма між рідними це жуть яка в голову не влазить! Ці документи на БАЗи я тримав до травня- хотів розійтись без криміналу! Але коли я проти свого двору, в лісі, нагрузив нашому общому товаришеві ЗІЛ щебня а Олег відкрив кримінальну справу проти мене, і сказав що я за це сидітиму..., я поніс первинні документи на БАЗи виписані на моє ім"я в поліцію.
На сьогодні Свілані світить стаття про розкрадання групою осіб майна у великих розмірах. Стаття передбачає від 7 до 12... Кримінальна відповідальність із Світланою зачепить і хороших людей, наших общих знайомих яких я поважаю як шанованих людей! На приклад Юру Сокирка...
Поясни йому- ізза його дибілізма постраждає не тільки він сам!!!
Дивна ситуація, я є пострадавший- обікраний, оббріханий, в мене на данний момент віджали (пока) музей який я створив своїми руками, на мене брат написав 39 заяв до поліції, в моїх друзях поліція поли в хатах позривала (Олег пише заяви що я вожу зброю із АТО, і переховую її в таких то таких), перекопала всі городи, рились по жіночих трусах... ...і я як справжній дурень вмісто того щоб посадити вора, просюсь, оправдуюсь, доказую що то є мій ГАЗік а не твій УАЗік, переживаю за таких як Сокирко які теж постраждають...
Жінка мені каже що я дурень. Я перечитавши заново цю тему, розумію що вона таки права. Але також розумію і те що це мій кровний брат, нехай йому пороблено, зомбовано, нехай він хоче мене вбити, говорить що на нуль помножить, кляне і бреше не мене і т.д.- але він мені брат...

Закрыто

Вернуться в «Звенигородщина»