Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Будівництво військового парку - музею в Козацькому

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Олег Бойко
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 145
Зарегистрирован: 11 июн 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 54
Пол: Мужской
Откуда: Шампань
Благодарил (а): 35 раз
Поблагодарили: 73 раза

Будівництво військового парку - музею в Козацькому

#201

Сообщение Олег Бойко » 24 апр 2017, 23:40

Поспілкувався з форумчанами.... Кізак піарас, твій хворум прокажений.... Спілкуйся сам з собою, ананіста аднака :xaxa:

Аватара пользователя
Олег Бойко
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 145
Зарегистрирован: 11 июн 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 54
Пол: Мужской
Откуда: Шампань
Благодарил (а): 35 раз
Поблагодарили: 73 раза

Будівництво військового парку - музею в Козацькому

#202

Сообщение Олег Бойко » 24 апр 2017, 23:55

До речі. новий музей, нацпарк, будується.... Не без допомоги друзів форумчан...

Аватара пользователя
Олег Бойко
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 145
Зарегистрирован: 11 июн 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 54
Пол: Мужской
Откуда: Шампань
Благодарил (а): 35 раз
Поблагодарили: 73 раза

Будівництво військового парку - музею в Козацькому

#203

Сообщение Олег Бойко » 25 апр 2017, 00:10

Олег Бойко писал(а): Ватутінець гандон, в армії піндос не служив, він же кізак тірас, якщо служили гляньте придури собі в воєнний..... :Yahoo!: Хто брав та звільняв :xaxa: ....... TANECHKA обід немає, ти не служила, але піндосам лайки не став :xaxa: :xaxa: :xaxa: Слава Нації!!! Ватутінець (кізак тірас) гандон :xaxa: всі тут гандони... :xaxa:
Мав ввиду , не всі тут гандони...... :ukr:

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

Будівництво військового парку - музею в Козацькому

#204

Сообщение TANECHKA » 25 апр 2017, 04:50

Олег,поводиш себе як троль. У мене є своя думка,ніким не нав'язана,мені не 15 років. Кому дякувати,а кому ні - то моя особиста справа ( незалежно від того служила я чи ні). По крайній мірі,нікого не обзиваю

Аватара пользователя
Олег Бойко
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 145
Зарегистрирован: 11 июн 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 54
Пол: Мужской
Откуда: Шампань
Благодарил (а): 35 раз
Поблагодарили: 73 раза

Будівництво військового парку - музею в Козацькому

#205

Сообщение Олег Бойко » 25 апр 2017, 07:25

TANECHKA писал(а): Олег,поводиш себе як троль. У мене є своя думка,ніким не нав'язана,мені не 15 років. Кому дякувати,а кому ні - то моя особиста справа ( незалежно від того служила я чи ні). По крайній мірі,нікого не обзиваю
Вибач...

Аватара пользователя
Леся Бойко
Чотовий
Чотовий
Сообщения: 66
Зарегистрирован: 19 дек 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 13
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 13 раз
Поблагодарили: 22 раза

Будівництво військового парку - музею в Козацькому

#206

Сообщение Леся Бойко » 25 апр 2017, 07:28

Шановні форумчани та гості форуму, думаю що вже всі зрозуміли що це є за людина, отой "воїн та патріот всія Україна"?
За особисту фінансову вигоду ця людина предасть рідного брата, за ваші гроші стане хоч Афганцем хоч патріотом, хоч поліцаєм! Умова в нього одна- гроші в перед!
Ця людина нічого в своєму житті не зробила і не побудувала. Воно просто паразитувало то на Руслановій праці, то на іміджі воїнів Афганістану. Все що зробили в містці, він за рік розвалив. БТР і БРДМ що стоять в Нью Васюках, катали туристів поки не впали на коліна, аж потім тільки обнаружили чому БТР кипів- ремень на помпі злетів, так і їздили... Всі трактори стали. Т25 був взятий Олеговим працівником щоб виробити город, заклинив мост. Так трактор в чистому полі стоїть вже 15 день, ніхто його даже не одбуксирував до хатів, там його і розберуть... Ферм. господарства земля, містами даже не виорана по цей день, не те що посіяна... ВМЕРЛО ВСЕ У ЦЬОГО "ХАЗЯЇНА"!!!
Пора людям зрозуміти просте- "будівництво нового" музею, це просто ширма щоб отримати кошти! Поясню, наш музей не має 60000 уявних експонатів, має з плакатами та гільзами десь до 500. Ці пів тищі виглядають даже в наших будівлях пустувато. Із них 50% є мої по закону. Увіть собі в той коровник завезти 250 лишившихся... Це все "влізе" на 10 метрах одної стіни!!! Що дальші ставити? Заробити та купити? Ні, це не реально! Дивіться, один кулемет Максим коштує 3500дол. Це 94500грн. Поділим на 20грн. вхідного квитка, це 4725 людей!!! Це й за два роки не реально заманити таку кількість лудей в музей!!!!!!!
Все просто в цьому будівництві. Він "будує", гроші хтось та дає, за них він і живе, платячи ті мізерні зарплати своїм не оформленим працівникам!!!! А музей (чи щось інше) новий хай будується, син можливо добудує... Трутень який паразитує на патріотичних чувствах наших громадян!!! :fuk:
Наша задача максимум донести до кожного правду про цього трутня!
Цим Ви мені допоможите зберегти те, що вже є в Шампанії, що я зробив своїми руками, та те, що я привіз із АТО.

Аватара пользователя
Ватутінець
Ланковий
Ланковий
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 25 фев 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 10
Пол: Мужской
Откуда: Ватутіне
Благодарил (а): 17 раз
Поблагодарили: 39 раз

Будівництво військового парку - музею в Козацькому

#207

Сообщение Ватутінець » 25 апр 2017, 17:04

Олег Бойко писал(а): Поспілкувався з форумчанами.... Кізак піарас, твій хворум прокажений.... Спілкуйся сам з собою, ананіста аднака :xaxa:
Ой,ой,як же боляче ми прищемили чоловіку інтимне місце, що він завив як скажений пес, та ще й бризкає слиною та кусає себе за хвіст. :xaxa: Що , чоловіче, правда в очі надто муляє? А форумчан та особливо Адміна не чіпай - ти йому і в підметки не годишся. Він чоловік чесний та справедливий - тобі геть не рівня! За нього кожен заступиться а кому ти такий потрібен - шахрай і злодій, який втирається в довіру та обдирає довірливих земляків.Викинь свій куплений диплом про вищу освіту та йди знов до першого класу вчитись грамотно писати та культурно висловлюватись.А допоки тобі наше форумське ФЕ і :fuk:

Аватара пользователя
Лісник
Хорунжий
Хорунжий
Сообщения: 204
Зарегистрирован: 30 сен 2011
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 14
Пол: Мужской
Откуда: Багачівка
Благодарил (а): 107 раз
Поблагодарили: 162 раза

Будівництво військового парку - музею в Козацькому

#208

Сообщение Лісник » 25 апр 2017, 18:41

Мдаааа, та в того Бойка не осколок а вавка в голові. :f: Виявляється воно неосвічене, безграмотне бидло, яке не знає правил елементарної культури. Дивуюсь як порядна людина може дати гроші такому дегенерату.

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Будівництво військового парку - музею в Козацькому

#209

Сообщение Kozak Taras » 25 апр 2017, 20:47

Олег Бойко! По перше, Ватутінець це не я, це зовсім інша людина! По друге, ти не маєш жодного права ображати людей тут, на нашому форумі, багатьом із них ти і в підметки не годишся... По третє, у всіх своїх бідах ти винуватий тільки сам, бо аби мав розум, то знав би, що обманом і брехнею далеко не заїдеш, рано чи пізно воно все випливе...
Жити потрібно чесно, і по совісті... але думаю ти цього ніколи не зрозумієш...
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Platinum
Сотник
Сотник
Сообщения: 516
Зарегистрирован: 11 ноя 2012
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 37
Пол: Мужской
Откуда: Черкаси
Благодарил (а): 174 раза
Поблагодарили: 97 раз

Будівництво військового парку - музею в Козацькому

#210

Сообщение Platinum » 27 апр 2017, 18:56

Ото чувак обісрався, по самі вуха! :xaxa:

Закрыто

Вернуться в «Звенигородщина»