Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Вундеркінд із Звенигородки тікав від журналістів

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Вундеркінд із Звенигородки тікав від журналістів

#1

Сообщение Kozak Taras » 17 янв 2017, 15:54

Изображение

Понад два роки 13-річний вундеркінд із Звенигородки Віталій Нечаєв відмовлявся спілкуватися із журналістами. Після того, як про його надзвичайний інтелект дізналася вся Україна і світ, хлопця завалили пропозиціями про інтерв'ю. За словами Віталія, ціллю медійників був не його розум, а бажання підняти рейтинг за рахунок спростування інформації про унікальні здібності. Зараз він восьмикласник звенигородської школи №3.

– Після цього всього було дуже багато негативної різкої критики — багато людей мене не розуміли, – нарікає Віталій. – В якомусь виданні журналісти заради сенсації написали, що це все неправда і піар, я нічого не вмію. Ніби все награно і мене змушують. Хоча я сам займаюся, мене ніхто ні до чого не змушує. Маму мою критикували. Тому ми вирішили закритися від журналістів. Навіть номери мобільних довелося змінювати.

Зараз хлопець весь у навчанні. Нещодавно здобув призові місця в обласних олімпіадах з фізики і географії. До них готується здебільшого самостійно. Якщо не впевнений у своїх знаннях — просить допомоги у вчителів. Через свій розум хлопець має чимало ворогів.

– Мене мало хто любить в класі. Не знаю чому, – розводить руками хлопець. – Маю лише кілька друзів, а основна маса однокласників до мене не дуже добре ставляться. Та я не звертаю на це уваги і просто собі навчаюсь. Це все почалося, відколи я став відомим. Мабуть, думають, що це все не по-справжньому.

Додаткових уроків Віталій не бере. Має вдома свою невелику бібліотеку із 70 вже прочитаних книг. В основному — енциклопедії. Цікавиться політикою. Зізнається, що не вважає себе унікальним.

– Дуже поширений про мене міф, що я знаю напам'ять “Кобзаря”. Це неправда. Просто перебільшуються мої можливості. Я дійсно маю гарну пам'ять і широкі знання з історії. А оскільки я виріс, то мої знання вже нікого не дивують. Я гарно навчаюся і це мій пріоритет. Ще один міф, що я вмію швидко вирішувати складні математичні обчислення.

Завдяки преміям вдалося поправити фінансовий стан сім'ї. Батька в хлопця немає.

– Зараз мені дуже допомагають спонсори з України і США. Присилають, наприклад, книги. Я дуже їм вдячний за це. За премії “Гордість країни” і “Джузеппе Шіакка” отримав одноразову фінансову виплату, завдяки чому нам стало трохи легше жити.

Після закінчення школи школяр прагне здобути вищу освіту. Остаточно ще не визначився з майбутньою професією, але припускає, що може стати політологом.

Нагадаємо, кілька років тому Віталій Нечаєв став відомим завдяки своєму розвиненому інтелекту. У 5 років відмінно знав географію й історію. У 2011 році став лауреатом загальнонаціональної премії «Гордість країни» у номінації «Рідкісний талант». У 10 років прочитав дві лекції з історії України студентам Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Наприкінці 2013-го отримав у Ватикані престижну міжнародну премію “Джузеппе Шіакка”.

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Ответить

Вернуться в «Звенигородщина»