Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Бродячий пес покусав учня біля школи

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Бродячий пес покусав учня біля школи

#1

Сообщение Kozak Taras » 23 фев 2017, 12:09

Изображение
Минулого вівторка, 21 лютого, у Ватутіному бродячий собака вкусив третьокласника безпосередньо на території школи. Учень вже визнав, що сам спровокував тварину. Потерпілого батьки відвели до лікаря наступного дня.

“Тварина хлопчика вкусила за руку. Пошкодження не значне, бо він встиг відсмикнути кінцівку — розповідає лікар-травматолог ватутінської міської лікарні Віктор Табачишин. - Я рану обробив і рекомендував пройти курс уколів проти сказу. Ми тут не можемо провакцинувати, бо сім'я із села Чичиркозівка, яке обслуговується райлікарнею Звенигородки. Можливо, тамтешні лікарі відхилять мою рекомендацію, якщо вважатимуть за потрібне. З початку року це вже не перший випадок, коли до мене зверталися покусані тваринами”.

Директор школи №6, біля якої це сталося, обурений присутністю безпритульних тварин на території закладу. Та самотужки вирішити цю проблему він не може.

“Бігають собаки тут по 5-6. Боротися з ними немає ніякої можливості, - розводить руками Василь Дмитренко. - Діти їх іноді підгодовують. Я вже втомився повторювати, що не можна з ними контактувати. Вчителі з учнями проводять інструктажі. Наша школа подавала відношення на відділ освіти, щоб допомогли вирішити проблему проникнення бродячих тварин на територію. Відділ освіти переадресував це питання на міську раду. Влада відповіла, що не може нічого з цим зробити”.

Міське керівництво порекомендувало вчителям проводити бесіди з учнями.

Нещодавно за лікарською допомогою вже звертався місцевий житель. Вакцинування потерпілий не потребував. У грудні ж минулого року двом ватутінцям таки довелося пройти курс уколів. Наразі у лікарні є вакцини, та їх вистачить лише на чотирьох жертв скажених тварин. Іноді й самі медики страждають від зграй чотирилапих безхатьків.

“Не так давно на мене напав собака. Безпсередньо на території лікарні, - розповідає медсестра ватутінської лікарні. Просить не вказувати її ім'я. - Не покусав лише завдяки моїй сумочці, в яку він вчепивсь. І я не одна така. За статистикою, найбільше покусаних було в районі Ювілейної вулиці. Там стоять багатоповерхівки і щоденний ринок. Тому концентрація тварин там найбільша. Біля лікарні їх теж чимало”.

Ватутінці вже давно б'ють на сполох. Чи не щодня у соціальних мережах публікуються розповіді очевидців нападу або й самих жертв агресивних собак. Люди пропонують владі відмовитися від премій і вирішити проблему.

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Бродячий пес покусав учня біля школи

#2

Сообщение Kozachka » 27 фев 2017, 19:44

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

м. Звенигородка. 26.02.2017р.

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Бродячий пес покусав учня біля школи

#3

Сообщение Kozak Taras » 28 фев 2017, 14:15

Тут не те що дітям, навіть дорослим небезпечно ходити поряд з цією зграєю, хто знає що в них в голові...
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3557
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 765
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 5404 раза
Поблагодарили: 3116 раз

Бродячий пес покусав учня біля школи

#4

Сообщение Леонід Мазира » 28 фев 2017, 18:18

Ну, вони ж є частиною екосистеми Звенигородки :xaxa: А якщо серйозно, то вони теж жити хочуть і їх ніхто не візьме на забезпечення.... А вбивати - негуманно, хоча колись таким займались спеціальні служби.... То що ж робити? Треба досвід інших країн, інших міст переймати... І вирішувати на міській раді....
А собачки гарненькі, їх би до служби пристосувать.... Це простіше, ніж нероб заставити працювати..

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

Бродячий пес покусав учня біля школи

#5

Сообщение TANECHKA » 28 фев 2017, 18:55

Стерилізація і притулки. Але на все це потрібно гроші. А труїти ..... я бачила,як труїли собак у Богуславі. :f: Собаки помирали в центрі міста в страшних муках. Мій пес теж умудрився хапонути тієї отрути,то насилу врятувала. Але видовище не для слабодухих

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

Бродячий пес покусав учня біля школи

#6

Сообщение Kozachka » 08 мар 2017, 00:31

Изображение

Изображение
"А у нас во дворе есть собачка одна,
Между шумных подруг неприметна она"...

Ответить

Вернуться в «Звенигородщина»