Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


У міській раді не дозволяють знімати сесії

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

У міській раді не дозволяють знімати сесії

#1

Сообщение Kozak Taras » 07 мар 2017, 21:32

Изображение

У Ватутінській міській раді розгорівся черговий скандал навколо мера Олександра Лисюка. Група депутатів скаржаться на заборону відеофіксації у сесійній залі. Нещодавно в інтернеті з'явилося відео, в якому міський очільник наказує одному з активістів припинити зйомку або покинути зал.

“Щоб не наражатися на скандал, я спочатку тихцем знімав останню сесію міськради. Але мене помітили і почали кричати, аби припинив, - розповідає волонтер Петро Гогунець. - Лисюк наказав вийти, якщо не припиню фіксацію. Хоча не тільки мер проти зйомок, а й деякі депутати. Такий випадок вже не вперше трапляється. Але я їх не слухаю і роблю те, що мені дозволяє закон”.

У сесійній залі встановлені камери відеоспостереження. Кожен охочий може подивитися засідання в онлайні. Під час останньої сесії камери не працювали через нібито технічну несправність.

“Я проти такої позиції мера й інших депутатів. Нас люди обрали і ми маємо бути відкриті перед громадою, - впевнений депутат Олег Ступник. - Якщо забороняють фільмувати, значить є чого боятися. Коли Лисюк заборонив Гогунцю знімати, я встав і дозволив знімати себе як депутата. Мені нічого приховувати. Перед початком сесії депутат Рубан подав звернення, аби йому потім надали копію зафіксованої камерами, які встановлені у залі, сесії. Але Лисюк сказав, що хтось навмисно пошкодив онлайн-трансляцію”.

Колишній секретар міської ради Євген Підцерковний звинувачує противників відеофіксації у порушенні конституційних прав.

“Я виступав у минулій каденції проти заборони на зйомки. Все має бути гласно і люди повинні знати, як і за що депутати голосують, - пояснює Підцерковний. - У регламенті чітко прописано, що фіксація може проходити будь-якими доступними засобами. Конституція містить статтю, яка дозволяє збирати і поширювати інформацію”.

Депутат міської ради Ганна Тростянська є противником відеофіксації. Хоче позиватися на Петра Гогунця до суду.

“Стаття 307 Цивільного кодексу вказує, що знімати можна лише за згодою особи. Викладати фото чи відео потрібно також за згодою людини, яку зазняли. Але Гогунець моєї згоди не питав і виклав фото в інтернеті, - обурюється жінка. - Тому я зараз готую позов до суду. Я нічого не боюся, але ж є межі закону в рамках якого ми повинні діяти. Якби він знімав мітинг, а не конкретну людину, то це інша справа. Такі, як Гогунець, можуть фотографувати і застосовувати ті фото, де їм вигідно”.

Фахівці з юридичних питань вбачають у забороні фільмування перебігу сесії порушення закону і навіть корупцію. Радять звертатися до поліції чи в суд.

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

У міській раді не дозволяють знімати сесії

#2

Сообщение Kozak Taras » 07 мар 2017, 21:36

Ватутіне - заповідник совка... :f: цікаво, вулиці й досі називаються як і раніше, іменами комуністичних діячів? Там на кожному вуглі красиві вказівники, але назви... це просто жах...
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

У міській раді не дозволяють знімати сесії

#3

Сообщение Kozak Taras » 07 мар 2017, 21:40

Погуглив, Гугл поки що видає отаке: :f: Вулиця Леніна, Щорса, Калініна, Рози Люксембург, Радянська... Ватутінці, вам не соромно?

Изображение
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

У міській раді не дозволяють знімати сесії

#4

Сообщение TANECHKA » 08 мар 2017, 07:08

А чому ви дивуєтесь? Я давно казала , що Ватутіне - це Донбас в мініатюрі.

Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3557
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 765
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 5404 раза
Поблагодарили: 3116 раз

У міській раді не дозволяють знімати сесії

#5

Сообщение Леонід Мазира » 09 мар 2017, 14:35

Це такий феномен. Коли забагато приїжджих, то руйнується система традицій місцевості. Знижується ступінь об"єднання людей. Я дивився перепис наших країв 18 століття - в Козацькому практично ті ж прізвища, що і зараз (деякі, правда, зникли), в Звенигородці теж багато корінних прізвищ. А що в Черкасах? Особливо на Донбасі.... Ну і Юрдонбас теж, хоч і розбавлений місцевими, все одно формувався приїжджими. Дуже цікава історія була після війни, коли привезли отой Розріз з Німеччини, почали шахту будувати, то все керівництво жило в Звенигородці, ресторан навіть назвали "Горняк" (Потім вже він став "Тікичем"). І був такий план - місто гірників будувати , як продовження Звенигородки в сторону станції Богачеве. І тут "став на копита" тодішній секретар райкому, який мав великий вплив, бо не хотів пускати у Звенигородку отих переселенців, бо там було багато колишніх зеків, тощо. Звенигородка ж все-таки в хорошому місці, і місто б виросло, збільшились би ресурси... Але певний ризик таки був і Ватутіне посунулось від Звенигородки. Це мені розказували , я тільки пам"ятаю, що в Звенигородці в особнячку на Кірова 26 жив головний інженер шахти і його возили на машині ЗиМ, а біля стадіону жив Хруніч - теж якесь "цабе" з Юрбасу... Так що нічого дивного - Ватутіне таки да Донбас в мініатюрі, правда в оточенні українських сіл...

Ответить

Вернуться в «Звенигородщина»