Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


У Звенигородці врятували 12-річну учасницю гри “Синій кит”

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

У Звенигородці врятували 12-річну учасницю гри “Синій кит”

#1

Сообщение Kozak Taras » 22 мар 2017, 18:10

Изображение

У Звенигородці з'явилися перші послідовники смертельної гри для підлітків “Синій кит”. 12-річна учениця однієї із місцевих шкіл вже встигла виконати кілька перших завдань, які пропонували організатори. Одне з таких — вишкрябана циркулем на руці назва гри. На щастя, дівчинка зуміла вчасно зупинитися і відмовилася виконувати подальші завдання, які б могли привести до самогубства. Звенигородська поліція не розголошує імені постраждалої.

– До нас звернулася бабуся дівчинки. Мовляв ні вона, ні мати дитини ніяк не можуть уплинути на свою 12-річну внучку. Дівчинка грає у якусь незрозумілу гру, переглядає лозунги, пов'язані зі смертю і суїцидом, – каже начальник кримінальної поліції Звенигородського райвідділу поліції Олег Міщенко. – Коли ми почали розбиратися в ситуації, то зрозуміли, що вона бере участь в групі “Синій кит”. Організатори дають завдання підліткам. Якщо дитина “ведеться”, адміністратори гри присилали їй завдання вишкрябати ножем чи циркулем на руці якийсь напис. Після цього жертва мала це сфотографувати і відправити фото. Ми опитали матір постраждалої і з'ясувалося, що жінка бачила у неї на руці щось видряпане. Ми дивимось на руку, а там напис “Синій кит”.

Одне із завдань — не спати близько 40 днів. Внаслідок цього в учасників розмивається межа між сном і реальністю. Щоб “прокинутися”, потрібно вчинити самогубство.

– Учаснику розповідають, наприклад, який красивий вид відкривається з висоти. Дитина виходить на дах багатоповерхівки і їй потрібно зробити кілька фото у підтвердження, – пояснює Міщенко. – В кінцевому етапі гри розповідають, що життя не має сенсу і штовхають до самогубства. Це можуть бути падіння з високих будівель, вішальники. У ситуації із 12-річною звенигородчанкою все закінчилось добре, бо вона вчасно передумала. Хоча й продовжувала слідкувати за новинами цієї групи.

Після звернення бабусі з дитиною почав працювати психолог. У дівчинки відзначено нестабільний психологічний стан. Батьки заборонили їй користуватися інтернетом. В поліції розводять руками, бо не можуть відкрити кримінальну справу поки не буде факту самогубства.

Між тим, анонімне джерело повідомило про групу причетних до небезпечної гри учнів однієї із звенигородських шкіл.

Минулих вихідних правоохоронці пильно слідкували за багатоповерхівками. 19 березня, нібито, мало відбутися масові самогубства. На щастя, повідомлення про це не підтвердилося. Хоча раніше у місцевих групах аноніми цікавилися про наявність у Звенигородці і Ватутіному високих будівель.

Перші згадки про “Синій кит” з'явилися ще два роки тому. Адміністратором був росіянин. Поширювалася в російській мережі «ВКонтакте». Пізніше його запроторили до в'язниці. Втім, знайшлися послідовники і в Україні. Місяць тому Черкаській обласній прокуратурі довелося звернутися до батьків, аби ті вберегли своїх дітей від небезпечної гри. Усі інші соціальні мережі окрім російських блокують заклики до самогубства.

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozachka
Головний дописувач Генеральний бунчужний
Головний дописувач  Генеральний бунчужний
Сообщения: 10722
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 617
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1175 раз
Поблагодарили: 3073 раза
Контактная информация:

У Звенигородці врятували 12-річну учасницю гри “Синій кит”

#2

Сообщение Kozachka » 28 июн 2017, 02:01

"Лід і сіль": На зміну "Синім китам" прийшла нова небезпечна гра
Изображение
При всій удаваній невинності затії, небезпека полягає в тому, що на шкірі залишаються сильні опіки, які важко лікуються.


Не встигли батьки видихнути після "Синіх китів", як в Україні з'явилася нова напасть – гра "Сіль і лід challenge", в якій беруть участь підлітки у всьому світі. Новину
передають patrioty.org.ua із посиланням на Інфокаву.

Гра з'явилася в США в середині січня 2017 року, після американських підлітків естафету підхопили в Англії, Іспанії, Росії. Тепер ось і ми. Самими пристрасними виявилися британці: за даними ЗМІ більше 500 молодих людей доставили в лікарні з опіками третього ступеня. На відміну від "Синіх китів", де потенційних самогубців вели координатори, учасники "Сіль і лід" йдуть на це добровільно і навіть з часткою куражу, так як бачать можливість довести свою крутизну одноліткам.

В мережі маса відео, на яких 12-16 річні підлітки з'єднують звичайну кухонну сіль з льодом і тримають максимально довго на відкритій шкірі. Процес знімають на відео, а в кінці передають естафету далі. Учасників може бути кілька. Головна фішка в тому, щоб протриматися як можна довше. Переможцем стає той, хто останнім очистить ігрове поле - ділянку шкіри від льоду і солі. При всій удаваній невинності затії, небезпека полягає в тому, що на шкірі залишаються сильні опіки, які важко лікуються. Як пояснили медики, при взаємодії льоду і солі людина отримує "холодовий опік".

- Розчин солі і льоду, що має низьку температуру залишає на шкірі термічну травму. Опік провокує низька температура – до 17-22 градусів холоду, а не сіль або її розчин, як думають багато хто. Термічні опіки небезпечні тим, що практично завжди призводять до некрозу - відмирання травмованої тканини. Виникають сильні болі, крім того, рану може потрапити інфекція, через що з'являться різнотипні ускладнення, і навіть трофічні виразки. Чим довше контакт солі і льоду з шкірою, тим важче травма, - розповів "КП в Україні" хірург Олег Матвієнко.

За словами відповідального секретаря Національної медичної палати Сергія Кравченка, такі опіки небезпечні тим, що травмована шкіра заживає дуже довго і погано піддається лікуванню. Цікаво, що при удаваній нешкідливості інгредієнтів, про взаємодію солі та льоду було відомо давно: ще плем'я північноамериканських індіанців Тлінкітов використовували поєднання солі і льоду для традиційних тортур, після яких люди виживали вкрай рідко.

Дізнатися, що дитина грає досить легко. За словами медиків, опіки великі і болючі, залишають характерні сліди з крові і сукровиці на одязі. І чим раніше з ними звернеться до лікаря, тим легше пройде загоєння.


Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Ответить

Вернуться в «Звенигородщина»