Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Звенигородське життя

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Звенигородське життя

#1

Сообщение Kozak Taras » 22 апр 2017, 14:29

Євгеній Петров добавил 5 новых фото.
19 апреля в 17:35 ·
Звенигородка – моє рідне місто. І хай як патетично це не звучить, я люблю його. Тут я народився, тут закінчував школу, тут працював. Тут живе моя родина, мої друзі й добрі знайомі, яких дуже багато. Пам’ятаю, якою була Звенигородка на час мого дитинства і юності: десятки успішних підприємств та організацій, щорічне введення в дію як виробничих потужностей, так і різного роду об’єктів, передусім – житлових будинків. А ще море квітів на центральних вулицях, починаючи від автостанції. А що маємо тепер?
Дивлячись на те, як щоразу здаються позиції мого міста, все частіше задумуюся: що ж далі? Адже в Звенигородці залишається все менше підприємств і організацій, занепадає комунальне господарство, зникають робочі місця, за безцінь продаються об’єкти, що належали громаді. І це далеко не повний перелік проблем, які ось уже котрий рік обіцяють вирішити. Звенигородчани вже втомилися від обіцянок і чекають конкретних результатів…
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Звенигородське життя

#2

Сообщение Kozak Taras » 22 апр 2017, 14:31

Євгеній Петров добавил 3 новых фото.
20 ч ·
12 квітня 2017 року на базі ДНЗ "Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів" був проведений ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування". На урочистому відкритті з привітальним словом виступив в.о.директора Рубан С.С., методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області Улітов Д.І. На Конкурс прибули учні ДНЗ "Черкаське вище професійне училище ім. ГРС Г.Ф.Короленка", ДНЗ "Уманський професійний аграрний ліцей", ДНЗ "Корсунь-Шевченківський професійний ліцей" та ДНЗ "Звенигородський ЦППРК". Конкурсанти виконували теоретичні завдання, а потім 3 практичні. Переможцем став учень Центру Химич Вадим, який з 25.04.2017 по 28.04.2017 братиме участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування". Заключний етап Конкурсу відбудеться у ДНЗ «Отинійський професійний ліцей енергетичних технологій» Івано-Франківської області, Коломийського району, смт. Отинії. Для поїздки учня та супроводжуючого майстра виробничого навчання Власенка А.Т. необхідні немалі кошти. Самостійно заклад не в змозі оплатити поїздку, проживання та харчування учасників конкурсу. Тому в.о.директора Центру С.С.Рубан звернувся з проханням про допомогу до голови благодійного фонду «Розвиток Батьківщини Тараса Шевченка» Є.В.Петрова, який згодився допомогти Центру. Адміністрація Центру, педагогічний колектив, учні та батьки щиро вдячні Євгенію Віталійовичу за постійну підтримку та допомогу талановитим учням ДНЗ "Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів". Хочемо наголосити, що ця людина хоче, може і робить все, що в його силах для допомоги начальних закладів.
в.о. директора ДНЗ Звенигородський ЦППРК Рубан С.С.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Звенигородське життя

#3

Сообщение Kozak Taras » 27 апр 2017, 14:56

Міст на вул. Чорновола, поблизу перехрестя із вул. Суворова. В цю яму, не те що пішохід, а Камаз із прицепом може провалитись. І так вже другий рік.
Изображение
Изображение
Изображение

Вже майже місяць знято верхній шар дорожного покриття на вул м. Звенигородки. Створено незручності для водіїв транспорту. Боляче б’є по кишені ремонт ходової частини автомобілів. За ремонт доріг взялася організація, яка не має на це відповідних дозволів. Бордюри змонтовані криво, низько, з порушенням норм. За що платимо податки?

Изображение
Изображение
Изображение

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

Звенигородське життя

#4

Сообщение TANECHKA » 27 апр 2017, 22:21

Оті вирізані ями вже з місяць по місту.

Ответить

Вернуться в «Звенигородщина»