Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


''Русский мир'' на Звенигородщині

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

''Русский мир'' на Звенигородщині

#1

Сообщение Kozak Taras » 12 май 2017, 20:53

Изображение

− 9. 05. 17 р 19:00. Вийшов з дитиною погуляти, а тут на все місто Ватутіне з Будинку культури лунає "А я в Росію, домой, хочу, я так давно не відєл маму", а наступна з словами: "Давай, Росія, вспомнім тєх рєбят", далі слухати не зміг, повернувся додому, намагаючись зрозуміти, куди я потрапив. Можливо наша "нова" влада забула, що Ватутіне розташоване в центрі України і, маючи російского ворога на Сході, зараз недоречно крутити такі пісні, навіть в такий день, − пише Вадим Момот (Vadym Momot) на своїй сторінці у "Фейсбук".

З-поміж численних коментарів до цього допису публікуємо найтолерантніші:

− Було оголошено про заборону використання пропаганди "руського мира" а що робили поліцейські на площі в той час, коли це все виконувалось? Їхнє авто стояло поруч, − зауважує Сергій Кисельов (Sergey Kiselev).

− Помню, наче недавно хлопці підходили до Бурбели С.М. з рекомендацією виключить російськомовні пісні з репертуару в Будинку культури м.Ватутіне. Він же там всі платівки крутить на масовках. Мабуть, не зрозумів, або не на тій мові попросили?! − дивується Костянтин Рубан (Костя Рубан)

− Директора БК треба звільнити, нехай уже відпочиває на пенсії, у нього це вже таке не вперше ! На сесії міської ради я підніму це питання. А взагалі треба було подзвонити на 102 ! − підтримує попередніх дописувачів Олег Ступник.

− Знайшов цю пісню в інеті, − пише Вадим Момот (Vadym Momot), − ось декілька рядків з неї:


Забытый полк - Семён Канада


Моё окно Открыто на закат.

Я пью до дна, Я знаю в этом толк.

Я пью, Россия,За твоих ребят,

Я пью за каждый Твой Забытый Полк!

Тут не знаю чому, но мені прийшли на думку не ветерани Другої світової, не афганці, а полк заблукалих псковських десантників і регулярні частини російської армії, які прийшли топтати мою землю і вбивати моїх друзів, так боляче стало, а приспів, то вже був контрольний в голову...


Забытый полк Уходит на закат.

И гонит ветер Пыль издалека.

Россия-мать, Мы вспомним Всех ребят,

Последний путь Забытого полка.

Забытый полк Уходит на закат.

И в ночь плывут Седые облака.

Давай, Россия, Вспомним всех ребят,

Последний путь Забытого полка.

Роман Шевченко (Roma Shevchenko) зауважив, що в цьому нема нічого дивного, це типово для Ватутіного. Зокрема, один із місцевих магазинів вітав відвідувачів з Новим роком російською попсою з такими словами:


С Новым Годом папа,

С Новым Годом мама,

С Новым Годом поздравляем вас, друзья!

От Москвы до Бама, Питера и Камы,

Счастья пожелаем мы тебе, страна!

З іншого боку, дописувачі вважають, що 9-го травня не святкувати потрібно, а сумувати, вшановуючи загиблих та враховуючи події на сході країни:

− Так сьогодні цілий день вітали із "святом"− 40000000 людей загинуло (гарне свято)!!! − пише Володимир Захаревич (Volodymyr Zakharevych).

− Нестерпно чути: "За останню добу загинув один боєць, поранено..." І це − щодень. 1, 3, 5... Вже три роки! Тисяча неопізнаних. Святкуйте разом з агресором, адже є "привід"...− каже Валентина Веремко (Valentina Veremko).

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Отаман
Курінний писар. Полковник
Курінний писар. Полковник
Сообщения: 1400
Зарегистрирован: 16 ноя 2013
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1027
Пол: Мужской
Откуда: с.Козацьке
Благодарил (а): 3036 раз
Поблагодарили: 2269 раз

''Русский мир'' на Звенигородщині

#2

Сообщение Отаман » 12 май 2017, 21:50

Вся ця муть каламутиться,лише тому що відчуває впевненість,що не нестиме відповідальності.Як і правоохоронці впевнені,що не нестимуть відповідальності за те, що не запобігли невиконанню закону про антиукраїнську пропоганду.Нажаль ще в нас не всі дивляться українськими очима.Ще багато є таких які жеручи український хліб і сало, оглядаються на "братню Росію".фактично вороги українського народу.

Ответить

Вернуться в «Звенигородщина»