Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Привид матроса Желєзняка бродить Звенигородкою

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Привид матроса Желєзняка бродить Звенигородкою

#1

Сообщение Kozak Taras » 28 ноя 2017, 13:53

Изображение

Приклад матроса Желєзняка, який під час Жовтневого перевороту 1917 року зі своїм загоном розігнав Всеросійські установчі збори, ще й по сьогодні не дає спокою деяким революціонерам місцевого розливу. До подібного сценарію, щоправда, в мініатюрі, вдалися нещодавно і в Звенигородці. Характерно, що відбулося це майже через 100 років потому, як Желєзняк, розмахуючи маузером, вказав на двері клятим буржуям і заявив: «Караул устал ждать!».

Хлопці, що вдерлися до кабінету директора комунального підприємства «Водопостачання та водовідведення Звенигородської міської ради» Богдана Кубявки, безкозирками та флотськими бушлатами з кулеметними стрічками хрест-навхрест на них, не шикували. Та й керував ними не матрос-анархіст. Були це…

Втім, аби нічого не наплутати, звернемося до доповідної записки самого Богдана Степановича, адресованої міському голові О.Я. Саєнку, голові Звенигородської РДА В.М.Довбушу та начальнику Звенигородського МРВ Управління СБУ в Черкаській області О.В. Науменку, в якій повідомляється: «…заступник міського голови Куліков С.С. приблизно о 10 годині ранку увірвався до мене в кабінет у супроводі 4 осіб, одягнених у камуфляжну форму, від яких чувся запах алкоголю. Ставши у дверях, він в грубій формі випровадив з кабінету директора Черкаської ПП «Агробуд» Вакуленка О.В. під час підписання договору на виконання робіт по капітальному ремонту водопровідних мереж в м. Звенигородка за рахунок субвенції з державного бюджету».

Все правильно: що там для послідовників славного моремана-анархіста Толі Желєзняка якісь там ремонти водогонів, коли йдеться про встановлення у Звенигородці революційних порядків типу «троє з боку і вашіх нєт!». Та вчитаємося далі в доповідну записку:

«Положивши на стіл ручку та листок паперу, мені в грубій формі запропонували написати заяву на звільнення від займаної посади. Отримавши категоричну відмову, вони стали мені погрожувати фізичною розправою. За всім цим спокійно спостерігав заступник міського голови Куліков С.С. і навіть не спробував їх зупинити. Їхні крики та погрози почули працівники підприємства, які кинулись мені на виручку. Заступник міського голови, ставши на дверях кабінету, з нецензурною лайкою відштовхував їх від дверей, не даючи можливості стати на мій захист. Все ж людям вдалося відтіснити Кулікова та пробитися до кабінету, запобігши рукоприкладству нетверезої орави».

Ось так. Як відомо, розігнавши своїм загоном установчі збори, матрос Желєзняк відкрив таким чином заколотникам-більшовикам на чолі з Леніним шлях для захоплення влади в державі. Що ж спонукало новоявлених «желєзняківців» вдатися до бешкету в кабінеті керівника КП «Водопостачання та водовідведення Звенигородської міської ради», мають вияснити компетентні органи.

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
вадим 78
Ройовий
Ройовий
Сообщения: 22
Зарегистрирован: 27 май 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Мужской
Откуда: київ
Благодарил (а): 5 раз
Поблагодарили: 18 раз

Привид матроса Желєзняка бродить Звенигородкою

#2

Сообщение вадим 78 » 28 ноя 2017, 15:55

А може того Кубявку вже давно треба було вигнати за дуже якісну воду в місті

Ответить

Вернуться в «Звенигородщина»