Жителі міста Ватутіне

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

ЗвенаУкраїнська
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Всего на руках: Заблокировано
Благодарил (а): 529 раз

Жителі міста Ватутіне

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 21 май 2019, 22:20

Відділення лікарні у Ватутіному поки не закриють
Жителям Ватутіного вдалося відстояти місцеву лікарню. 14 травня на позачерговій сесії міської ради більшість депутатів відмінили своє попереднє рішення про реорганізацію 4 ключових відділень медзакладу. Міський голова намагався все ж аргументувати доцільність закриття. Проте його доводи викликали обурення людей, які були присутніми у сесійній залі.
Тепер головний лікар Іван Павленко бідкається, бо не знає, де брати гроші на зарплату медпрацівникам.
-Проблема велика у фінансуванні, - пояснює Павленко. – Борги «полізуть» у червні. До кінця року нам не вистачає приблизно 4,7 мільйони гривень. У травні виплатили людям аванс по 300 гривень. З рішенням депутатів я згодний, але вони не до кінця зрозуміли ситуацію. Треба було паралельно ухвалити рішення про створення відділення паліативної допомоги. Тоді б ми мали додаткові робочі місця. Зараз поки нічого не відомо.
Рішення про збереження відділень загрожує звільненням молодшого медичного персоналу.
-Люди будуть звільнятися, звичайно, якщо не отримуватимуть зарплати, - розводить руками Павленко. – І так з початку року кілька осіб розрахувалися. Поїхали на заробітки за кордон. Працюють, ясна річ, не за фахом, бо треба знати мову.
Міський голова Олександр Лисюк налаштований таки на реорганізацію.
-Ніхто нічого не відстояв, - впевнений Лисюк. – Лікарню ж ніхто не закривав. Перепрофілювання буде 100 відсотків, але трохи пізніше. Наприклад, планові й непланові операції робитимуться лише у Звенигородці. Там буде повний медичний склад працівників. Де брати кошти до 1-го січня я не знаю. Нехай думають депутати.
Нагадаємо, наприкінці квітня депутати Ватутінської міської ради вирішили позбутися важливих відділень міської лікарні. Основні причини: нестача грошей у бюджеті та правила Міністерства охорони здоров’я в рамках реформи. Після цього десятки ватутінців прийшли до мера з вимогою накласти вето на результат голосування.

Анатолій БУЗИНА
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

ЗвенаУкраїнська
Генеральний значковий
Генеральний значковий

Жителі міста Ватутіне

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 27 май 2019, 13:04

З Днем народження, рідне місто! Фото Анастасії Яніної
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

"Holi fest" — традиція посміхатись фарбами. Фото Анастасії Яніної
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

leles
Сотник
Сотник
Благодарил (а): 1421 раз

Жителі міста Ватутіне

Сообщение leles » 27 май 2019, 21:57

ЗвенаУкраїнська писал(а):
27 май 2019, 13:04
посміхатись фарбами
Не бачив такого, весело. І для мами потім теж :xaxa:

ЗвенаУкраїнська
Генеральний значковий
Генеральний значковий

Жителі міста Ватутіне

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 27 май 2019, 22:26

leles писал(а):
27 май 2019, 21:57
І для мами потім теж
так, веселого настрою вистачить для всіх)))

ЗвенаУкраїнська
Генеральний значковий
Генеральний значковий

Жителі міста Ватутіне

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 28 май 2019, 19:00

У Ватутіному День міста відсвяткують урочистою ходою та покладанням квітів до пам'ятника кривавому генералу
26 травня у Ватутіному відзначатимуть День міста. Що бачили, а такого давно не бачили. Схоже, у Ватутіному іменини міста святкують за усталеною радянською традицією: виступи місцевих колективів, фестиваль каші, нагородження, футбол, покладання квітів до монумента Миколі Ватутіну, який, згідно з дослідженнями сучасних істориків, розглядав українців, як гарматне м'ясо.
З новинок, що трохи відходять від «совка»– місто майстрів, дитячий пленер у парку відпочинку, фестиваль фарб (holi fest) та бібліотечна галявина.
Завжди з нетерпінням ватутінці очікують виступу студії «Денс про Стайл», яка вражає цікавими хореографічними композиціями та запальними танцями. Цього разу обіцяють, що теж буде на що подивитися.
Хедлайнером свята визначили місцевий оркестр «Угольок» із джазовою програмою. Далі – ігри та дискотека.
До слова, у сусідньому Катеринополі подібні заходи проходять куди феєричніше та креативніше. Організатори залучають до участі українських зірок – Григорія Вагапова, Ірину Федишин, Романа Скорпіона, Руслану Лоцман. Минулого року виступали також рок-гурти "Ot Vinta", "Numer 482", "Вперше чую", а також ватутінський гурт "ПостСкриптум". 2017 було неперевершене шоу від кінного театру Олега Юрчишина. Хтось скаже, що справа в грошах, а хтось зауважить, що можливо чиновникам просто треба більше любити своє місто.

Марина КАМІНСЬКА
Изображение

У Ватутіному провели фестиваль ''Джерело надій''
Цей фестиваль започатковано у 2018 році і приурочений він був до Дня міста. Цього року на мистецький фестиваль прибуло 210 учасників з різних куточків Черкащини, адже він вже набув статусу обласного фестивалю.
Учасників мистецького свята привітали: завідувач відділом по роботі з клубними установами «Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи» Тетяна Кучменко, завідувач сектором у справах сім`ї, дітей, молоді та спорту Валентина Дроздова, помічник народного депутата України Валентина Ничипоренка Наталія Мясникович та секретар міської організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Юрій Мамайсуров.
Виступаючі привітали містян з Днем міста, побажали всім щастя, здоров’я, успіхів у всіх справах, достатку, миру і злагоди, а учасникам вдалих виступів.
Після урочистого відкриття свята розпочали свої виступи учасники фестивалю. Тут були представлені різні жанри: народні та сучасні пісні, виступи бандуристів, акордеоністів, гармоністів, читців-аматорів, вокальне виконання у супроводі музичних інструментів, хореографія. Юні виконавці з міст Тального, Драбова та Міньківки, Мокрокалигірської об`єднаної територіальної громади, сіл Мошурів та Кобринське Тальнівського району, села Шрамківка Драбівського району, села Мліїв Городищенського району, села Свічківка Драбівського району, села Босівка Лисянського району, села Соколівка Жашківського району, а також знані та улюблені виконавці і колективи з міста подарували ватутінцям та гостям надзвичайні емоції та прекрасне свято, повідомляють на сайті Ватутінської міськради.
Жоден виступ не залишив містян байдужим. Глядачі щедро нагороджували виступаючих бурхливими оплесками.
Изображение
Изображение
Изображение

leles
Сотник
Сотник

Жителі міста Ватутіне

Сообщение leles » 28 май 2019, 19:33

28 май 2019, 19:00
У Ватутіному День міста
11-00 Фестиваль козацької каші.
Моя ложка вже готова! :Search:

ЗвенаУкраїнська
Генеральний значковий
Генеральний значковий

Жителі міста Ватутіне

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 29 май 2019, 13:40

leles писал(а):
28 май 2019, 19:33
Моя ложка вже готова
приємного апетиту)))

ЗвенаУкраїнська
Генеральний значковий
Генеральний значковий

Жителі міста Ватутіне

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 12 июн 2019, 23:41

''Цілу ніч я черпала воду з підлоги, аби не залило сусідів''

У Ватутіному квартиру пенсіонерки Валентини Бачун заливає під час дощів. Живе на 3-ому поверсі. На початку травня, під час потужної негоди, жінці довелося всю ніч не спати й прибирати потоп. Постраждала звернулась до підприємства, яке має обслуговувати її будинок. Просила полагодити проблемне місце. Їй відмовили, мотивуючи відсутністю коштів і порадили звертатися до міського голови.
-Перший раз дощ йшов – залило, другий – залило, - бідкається Валентина Лазарівна. – Востаннє це сталося 2 травня. Цілу ніч я черпала воду з підлоги, аби не залило ще й сусідів. Після першого разу я пішла в наше ЖКО писати заяву. Сказали чекати на майстра. Той прийшов, подивився й каже: «Я знаю що це таке. Тече по карнизу. Що робити, не знаю. До нас не звертайтесь, бо на ремонт не маємо грошей. Звертайтесь до мера».
Найбільше страждає кухня у квартирі жінки. Під час зливи вода бігла зі щілин у стелі й навіть по люстрі. Шпалери почали відклеюватися від стін, а ті вже вкриваються пліснявою.
Почувши відмову допомогти, пенсіонерка попросила захисту у місцевих депутатів.
-Я викликав працівників обслуговуючого будинок підприємства, - пояснює депутат Ватутінської міської ради Євген Підцерковний. – Ті приїхали й сказали, аби я не сунув носа. Мовляв, не розбираюся в цих питаннях. Хоч спеціальної освіти будівельника не маю, але за свій вік звів не один будинок. Я запропонував варіант: нехай нададуть мені «автовишку», матеріал і я сам усе зроблю. Якщо після цього текти не буде, то всі ті майстри звільняться з роботи. Після цього вони змінили суть розмови. Почали запевняти, що потрібен капремонт даху, а не це немає коштів. Хоча у цієї жінки ніде по квартирі не затікає, окрім кухні. Вона хоче, аби це прибрали. Протягом вже 50 років справно платить за їхні послуги .
Щомісяця Валентина Бачун сплачує 207 гривень за послуги утримання будинку. Після втручання депутата їй пообіцяли якнайшвидше виправити ситуацію.
-Ми вже замовили матеріали, - каже керівник ватутінської управляючої компанії ЖКО Олександр Костіков. - Привезуть метал, ми його погнемо так, як треба. Після цього будемо займатися монтажем. Та це не одного дня робота. Коштуватиме приблизно 15 тисяч гривень. Там потрібно робити капітальний ремонт даху. За рахунок квартиронаймачів його виконати ми не можемо. Там «вилізе» велика сума. Тому ми її лише підлатаємо.
Костіков скаржиться на власника магазину, який працює в проблемному будинку. Каже, має заплатити частину вартості ремонту. Бізнесмен нібито відмовився це робити. Якщо й після ремонту грошей не буде, керівник управляючої компанії збирається повертати їх через суд.

Анатолій БУЗИНА
Изображение
Изображение
Изображение

ЗвенаУкраїнська
Генеральний значковий
Генеральний значковий

Жителі міста Ватутіне

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 02 июл 2019, 15:51

Ватутінських волонтерів звинувачують у браконьєрстві

У Ватутіному розгорівся скандал довкола місцевих волонтерів. Ті начебто незаконно виловлювали сітками рибу. Вранці 2 липня на них викликали поліцію місцеві жителі. Було виловлено близько 100 кілограмів риби.
Засідку на чоловіків влаштував син покійного екс-мера міста Володимир Гончаренко.
-Спільно з місцевими жителями ми розійшлися по секторах, аби слідкувати за діями цих людей, - розповідає Гончаренко. – Була інформація, що вони ловитимуть сітками рибу. Це були Данилюк, депутат міськради Підцерковний та рибінспектор Тривальський. Приїхали й поставили сітку довжиною 1 кілометр. Під ранок почали їх витягувати. Частину рибу вони вибрали й завантажили в машину і саме тоді ми заблокували їх. Я викликав рибінспекцію й правоохоронців. Це все відбувалося протягом 2-3 років, але ми їх не могли задокументувати.
Депутат Євген Підцерковний називає ситуацію фарсом. Браконьєрством не займалися, пояснює чоловік, а ловили на майбутнє свято до Дня рибалки. Планували варити юшку дітям.
-Є в нас товариство рибалок. Щороку вони ловлять рибу, аби на День рибалки покликати ватутінських діток, провести для них конкурси й почастувати юшкою, - пояснює Підцерковний. – Юшки вариться багато. Цього року так само планувалося. Напередодні домовилися, що коли вони наловлять риби, я вранці приїду й допоможу її почистити. Коли приїхав, то на місці вже був Вова Гончаренко із підтримкою своєю. Людей зараз бентежить, чому це все робилося вночі. Ми пояснили, що вночі комфортно чистити ту рибу й вона не псуватиметься. Вже з’явилась інформація, що у Шполі колись за мною гнався Гончаренко, бо я нібито рибою торгував. Ще є купа різної негативної інформації, але ніхто так і не може підтвердити це доказами.
День рибалки волонтери планували організувати для містян найближчими вихідними. Через конфлікт тепер купуватимуть рибу за власний рахунок. Інцидент Підцерковний пов’язує з колишніми суперечками із батьком Володимира Гончаренка, коли той керував містом. Не відкидає також помсту за нещодавній збір підписів проти діючого мера.
Сітки та рибу вилучили правоохоронці. Наразі триває розслідування.

Анатолій БУЗИНА
Изображение
Изображение

leles
Сотник
Сотник

Жителі міста Ватутіне

Сообщение leles » 12 июл 2019, 01:47

02 июл 2019, 15:51
100 кілограмів риби