Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Жителі міста Ватутіне

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Генеральний бунчужний
Генеральний бунчужний
Сообщения: 6780
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 221
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 603 раза
Поблагодарили: 2833 раза

Жителі міста Ватутіне

#81

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 28 фев 2020, 19:28

Ватутінські депутати просять Зеленського скасувати додаткові платіжки
У Ватутіному депутати звернулися до Президента через платіжки на транспортування газу. Просять ініціювати скасування додаткової плати. Документ місцеві обранці підтримали одноголосно.
– Зараз від людей пішло дуже багато нарікань, – каже депутат Євген Підцерковний. – Наприклад, у мене у квартирі стоїть лічильник, але він опломбований і не має підводки. Проте нарахування мені прийшло. Я не платив. Виборці також звертаються. Дехто так само не користується газом, але платіжки все одно отримують. За транспортування електроенергії я ж не плачу, а розраховуюся чітко по лічильнику. Так само має бути й тут. Тим паче колись ми за свої кошти придбали труби. Самі їздили у Смілу, пакували, везли у Ватутіне. Але ж нам сказали, що потрібно передати їх на баланс. Чув, що в інших містах люди назад повертають труби собі на баланс.
Мер Ватутіного Олександр Лисюк теж обурюється додатковим платежам. Проте не вірить, що звернення депутатів може щось змінити.
– Це звернення, вважаю, є піаром для окремих наших депутатів, – говорить Лисюк. – Це вже не актуально. Тема затерта до дірок. Якщо б навіть і відмінили другу квитанцію, то ця сума увійшла б до загальної за газ. Звернення до Президента ні на що не вплине. Ніхто не розформовуватиме ті структури, які вже створені. Хоч і 10 разів звертатися. З іншого боку, звичайно я проти додаткової плати. Люди створювали раніше газові кооперативи, скидалися власними коштами, а це все з якогось доброго дива відійшло у власність газових компаній. Ніхто не відшкодував потім нічого. Вважаю, у держави повинна бути монополія. Тоді подібних речей не відбуватиметься.
Ідею про звернення до Володимира Зеленського запропонував депутат Олег Ступник 30 січня. 27 лютого його колеги підтримали лист офіційно на сесії міськради.

Анатолій БУЗИНА
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Жителі міста Ватутіне

#82

Сообщение Kozak Taras » 01 мар 2020, 17:42

ЗвенаУкраїнська писал(а):
28 фев 2020, 19:28
Ідею про звернення до Володимира Зеленського запропонував депутат Олег Ступник 30 січня. 27 лютого його колеги підтримали лист офіційно на сесії міськради.
Зебіли вірять в доброго царя... :xaxa: :xaxa: :xaxa:
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Генеральний бунчужний
Генеральний бунчужний
Сообщения: 6780
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 221
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 603 раза
Поблагодарили: 2833 раза

Жителі міста Ватутіне

#83

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 04 мар 2020, 21:36

Ватутінський пенсіонер самотужки полатав дорогу

У Ватутіному пенсіонер Юрій Савченко самотужки підлатав ями на відрізку дороги в районі колишнього хлібзаводу. Нею люди щодня їздять у Звенигородку. До того вибоїни були глибиною не в один сантиметр. Чоловік їх позасипав «мучкою». З Юрієм Олексійовичем розмовляємо під час його роботи. Сердиться, коли його називають по батькові. Просить звертатися по імені.
– Я чоловік простий. 35 років був моряком, – розповідає Савченко. – Був у багатьох країнах і побачив світу. Мені зараз вже 60. Ніколи раніше не брався за латання доріг. Але вже набридло скакати по цих вирвах. Зателефонував до знайомих бізнесменів, аби дали чим засипати. То послухалися й привезли «мучки». Її вистачило, аби полатати до залізничного переїзду поруч із цегельним заводом. Тут страх, що робиться. Зараз хоч їхати поки можна.
Під час розмови водії сигналять чоловіку в знак вдячності.
– Хто сигналить, хто великий палець уверх показує. Мені приємно, – каже ватутінець. – Встав о 7-ій ранку, щоб розпочати роботу. За 3 години все зробив. Старався, що аж піт по лобі стікав. Я так звик завжди працювати. Але це не я маю робити. Це, в першу чергу, треба молоді. Їм жити в цій країні. Всяким шахраям від влади не до цього. Була б моя воля, то на кожному стовпі поробив би петлі, аби вони бачили і боялися народного гніву. Я роблю, що можу. Якщо хоч трохи полегшив життя водіям, які їздять цим шляхом, то не марно сюди прийшов.
Юрій приїхав власною автівкою, до якого вчепив візок. Саме ним і перевозив відсів щебеню до вибоїн.
– Ось мої «Жигулі» старенькі, але виглядають, як нові, – показує машину пенсіонер. – Дбаю про неї. Так і скрізь намагаюся чинити. Якщо беруся, то не роблю так-сяк. Хотів би продовжити латати ці ями, але вже немає чим. Кланятися ні перед ким не буду, щоб випросити матеріал. Не лише мені одному це все треба. Та якщо таки хтось дасть ще «мучки», продовжу працювати далі за переїздом. Там теж жах коїться.
Знайомі Юрія вважають його диваком. Вчинком чоловіка не здивовані. У міській раді роботу пенсіонера не оцінили. Кажуть, зайнявся самоуправством. Мовляв, увесь матеріал все одно вимиється дощем. Влада почати ремонт аварійної ділянки не може, адже вона не на балансі міста. Зверталися до керівництва облавтодору, аби ті взялися за понівечений асфальт проте отримали відмову.

Анатолій Бузина
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение
Изображение
Изображение

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Генеральний бунчужний
Генеральний бунчужний
Сообщения: 6780
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 221
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 603 раза
Поблагодарили: 2833 раза

Жителі міста Ватутіне

#84

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 12 мар 2020, 21:47

Колишнього чоловіка вбитої медсестри посадили на 60 діб

Підозрюваний у вбивстві Людмили Ткачук проведе найближчі 60 діб за ґратами. Так вирішив Звенигородський районний суд 11 березня. Вийти на волю під заставу чоловік не має права. Адвокат Михайла Ткачука вважає таке рішення незаконним.
– Подаватиму апеляцію. Моя думка така, що рішення судді є упередженим, – каже захисник Володимир Кобринський. – На сьогодні слідство усунулося від того, аби розслідувати походження тілесних ушкоджень у мого підзахисного. В день суду, Ткачук був у лікарні. Має значні проблеми зі здоров’ям. Тепер він у в’язниці. Я це трактую, як пасивне катування. Я не знаю, яку там йому надаватимуть медичну допомогу.
Давати покази Ткачук відмовився.
– Я Ткачуку сказав перед тим, як його мали заарештувати: «Краще, якщо ти будеш під вартою». Він здивувався. Пояснив, що в такому разі зможу нормально зосередитися на роботі, а не щодня бігати в суд і займатися зайвою писаниною. В цій справі безліч порушень.
Захиснику чоловік розповів досі невідомі подробиці трагедії. Перед цим запевняв, що нічого не пам’ятає з моменту, коли приїхав з дружиною додому.
– Доказів, що це він убив дружину немає жодних, – стверджує Кобринський. – Якби вони були, то я б мовчав. А зараз мені треба його захистити. Я залишаюсь при своїй підозрі, що там був хтось третій. Він розповів, що коли зайшов у квартиру, то побачив, як щось майнуло перед очима. В цей момент був удар по горлу. Після цього він нічого не пам’ятає. Є ще один цікавий момент: його підпоювали транквілізаторами. Пояснив, що дружина постійно йому давала таблетки. Їх дають особливо психічнохворим людям. Не розумію, де вона взагалі їх взяла.
Адвокат заявляє про наявність висновків медичної експертизи згідно яких у підозрюваного виявлено проникаючі ножові поранення в грудну клітку. Одразу після трагедії чоловіка доправили до Звенигородської райлікарні. Тамтешні фахівці жодних значних поранень не знайшли, окрім перерізаного горла. Після цього його транспортували до обласної лікарні.
У Звенигородській прокуратурі про ці документів не чули. Запроторити підозрюваного за ґрати у слідства є поки всі підстави, каже прокурор Олександр Шмельов.
– Адвокат може говорити все, що завгодно, – коментує Шмельов. – У справі є виписка, що підозрюваний має ушкодження шиї та нібито незначне проникаюче поранення в грудній клітині. По цьому ще відбудеться медична експертиза. Ніякого іншого висновку в матеріалах немає. Щодо наявності доказів про ймовірну причетність підозрюваного до злочину: якби захисник ознайомився з матеріалами справи, то він би їх побачив. Ці відомості також озвучувалися під час розгляду клопотання. Є покази свідків та слідова картина. Це дає можливість об’єктивно підозрювати даного чоловіка у вчиненні навмисного убивства. Інакше б клопотання про обрання запобіжного заходу нам ніхто б не задовольнив.
Минулого разу суддя залишила Ткачука на волі через процесуальні порушення. Сам підозрюваний клопотав про відвід судді. Вона нібито є знайомою загиблої дружини. Прохання не задовольнили.

Сергій Радченко
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Генеральний бунчужний
Генеральний бунчужний
Сообщения: 6780
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 221
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 603 раза
Поблагодарили: 2833 раза

Жителі міста Ватутіне

#85

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 19 мар 2020, 13:05

П’яний таксист вчинив аварію та пішки намагався втекти

У Ватутіному п’яний водій на швидкості протаранив залізничний шлагбаум. Інцидент трапився близько 18-ої години минулої п’ятниці, 13 березня.
– Я саме гуляла з собакою, коли почула писк гуми об асфальт і одразу удар після цього, – розповідає місцева мешканка Юлія. Прізвище просить не називати. – Діти, які гралися на майданчику неподалік від переїзду закричали, що потрібно викликати поліцію. До розбитої автівки почали йти люди, щоб перевірити, чи всі живі там. Із салону вийшло двоє чоловіків. По ним було видно, що п’яні. Та й самі вони не приховували цього.
Власник автомобіля та пасажир травм не отримали. Після зіткнення хотіли запустити двигун. Проте їм це так і не вдалося через пошкоджену передню частину автомобіля. На допомогу покликали молодиків, які спостерігали за подією на іншому боці дороги. Не зважаючи на стан водія, ті погодилися спробувати виштовхати машину. Свідки аварії намагалися завадити нетверезому керманичу втекти з місця події та викликали поліцію. Останнього це розлютило.
– Що поганого я зробив?Ну, випив трохи, але ж нікому не нашкодив, крім себе, – обурювався на місці ДТП винуватець. – Не треба було викликати поліцію. Я б сам розібрався.
Очікувати приїзду правоохоронців чоловік не захотів. Зачинивши авто, намагався втекти. Проте далеко зайти не встиг. Його перехопили поліцейські, які приїхали на виклик. Вже у кайданках його посадили до патрульної автівки. Пасажир почав просити не забирати товариша, сподіваючись домовитися на місці. Винуватцю аварії поліція запропонувала пройти тест на сп’яніння, проте той відмовився.
Неадекватну поведінку власника іномарки було помічено ще до зіткнення зі шлагбаумом.
– На лінію «102» надійшов виклик, що водій підозріло себе поводить та, можливо, перебуває в стані алкогольного сп’яніння, – каже начальник Звенигородського райвідділу поліції Олег Міщенко. – Наші працівники виїхали на місце, але вже буквально за 3 хвилини був ще один виклик вже про ДТП. За цим фактом було складено адмінпротокол про керування в стані сп’яніння. Винуватець має сплатити 10 тисяч гривень штрафу. Його на рік позбавлять права керування.
Понесе покарання чоловік і за вчинення ДТП та за втечу з місця події. Як вдалося з’ясувати, раніше він служив правоохоронцем. Нібито був звільнений за появу п’яним на роботі. Зараз працює таксистом.

Сергій Радченко
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Генеральний бунчужний
Генеральний бунчужний
Сообщения: 6780
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 221
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 603 раза
Поблагодарили: 2833 раза

Жителі міста Ватутіне

#86

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 26 мар 2020, 15:22

Ватутінців налякали медики в спецкостюмах біля одного з будинків

У Ватутіному людей наполохала поліція та медики в костюмах біозахисту. Як виявилося, служби приїхали за жінкою з підозрою на коронавірус. Перед цим вона була на прийомі у лікаря, який наполягав на госпіталізації. Пацієнтка вирішила самостійно піти додому, аби зібрати необхідні речі.
– Я була черговим лікарем якраз. Вона самостійно звернулася до нас, – розповідає лікар Ватутінської міської лікарні. Прізвище просить не вказувати. – 13 березня прилетіла з Єгипту. Декілька днів тому у неї почався кашель, підвищилася температура. При огляді з’явилася підозра на коронавірус. Пацієнтка хотіла зробити експрес-тест. Вони у нас є, але не ті, які потрібні в даний час. Запропонували їй обстежитися у Звенигородці або в Черкасах. Лягати на стаціонар не хотіла тоді. Наполягала на тестуванні. Я сказала, що «швидка» її зараз забере. Після цього вона пішла додому, аби зібрати речі. Але ж зранку про хвору вже була повідомлена поліція. Її викликав головний лікар. Поки вона дійшла до оселі, там на неї вже чекали правоохоронці й лікарі у спецкостюмах. Хоч нічого нештатного й не сталося, містяни перелякалися й почали пускати плітки.
Фахівці заспокоюють: у містянки небезпечного вірусу не виявлено. Мер Ватутіного Олександр Лисюк закликає не піддаватися паніці та не поширювати фейки. Люди, які стали свідками інциденту, встигли все зафільмувати.
– Діагноз не підтвердився. У неї запущене ГРВІ, – каже Лисюк. – Просто вона пішла з лікарні після огляду. Медики та поліція мали діяти по протоколу. А люди ж, як люди. З мухи зроблять слона.
Пацієнтка зараз перебуває у Черкаській інфекційній лікарні. В цілях безпеки медика та медсестру, в яких жінка була на огляді, помістили на обсервацію.

Сергій РАДЧЕНКО
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Генеральний бунчужний
Генеральний бунчужний
Сообщения: 6780
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 221
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 603 раза
Поблагодарили: 2833 раза

Жителі міста Ватутіне

#87

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 07 апр 2020, 22:45

Вчителі з Ватутіного звинувачують керівництво у можливому зриві навчання

У Ватутіному деякі вчителі обурилися через відпустки в період карантину. Їх нібито змушують писати заяви. Їхнє керівництво спростовує ці закиди. Пояснюють, що викладачі самі хочуть використати відпочинок, поки ситуація в країні не зміниться.
– Почалось все із зібрання педагогів в ліцеї №2, де їх директор змусив написати заяви з 1 по 26 квітня, – розповідає вчитель місцевої школи. Називатися боїться. – 31 березня прибув до ліцею на засідання атестаційної комісії керівник відділу освіти Бурбело і переконав вчителів писати заяви на термін, хто на стільки хоче. Більшість вчителів написали заяви на різну кількість днів щорічної відпустки. Я заяви не писав, тому продовжую працювати з учнями дистанційно та чергувати по 4 години в тиждень в навчальному закладі. Президент проголошує удосконалення дистанційного навчання, а в Ватутіному його місцеві чиновники фактично відмінили.
Якщо більшість освітян відпочиватиме, місцеві школярі залишаться без знань, вважає чоловік. Найбільше в цій ситуації можуть постраждати випускники.
– Просто діти будуть гуляти і не отримають навчальний матеріал. Особливо випускники, – бідкається викладач. – Дистанційне навчання давало зв’язок вчителя та учнів. Дуже складно налагоджувалась ця система. Карантин можуть продовжити і учні міста фактично не здобудуть знання в цьому навчальному році. Навчання в червні результатів ніяких не дасть, тому що діти втратять за 2 місяці стимули до навчання, а більшість предметів вимагає систематичності проходження.
Досі жодна заява на відпустку не підписана, каже начальник відділу освіти Ватутінської міської ради Сергій Бурбело.
– До нас зверталися вчителі з питанням щодо відпусток через холод у класах, – пояснює Бурбело. – Ми дали рекомендацію, що на період карантину можна використати частину цих відпусток. Поки люди думають. Ще жодної заяви в мене немає. Можливо, директора шкіл ще не принесли. Техперсоналу теж пропонували. Ніхто нікого силоміць не змушував і не змушуватиме.
Чиновник вважає скаржників неосвіченими.
– От коли хочеш зробити щось добре, обов’язкові з цього зроблять погане, – обурюється Бурбело. – Яка мені вигода, аби людина йшла у відпустку? Вона ж все одно оплачується. Вчителі й зараз приходять до школи, бо не всі можуть організувати навчальний процес дистанційно з дому. Ті, хто скаржиться, можливо недалекоглядні та неосвічені на достатньому рівні. Мають розуміти, що прийде час і це все треба буде доганяти. Батьки спитають потім із вчителя. Тому потрібно відпочити, бо прийдуть «гарячі» часи і необхідно буде працювати ледь не по 24 години.
Водночас у «батьківських» чатах батьки почали звинувачувати освітян у неефективності. Нібито ті майже не виконують дистанційного навчання для учнів. Сергій Бурбело про подібні закиди чув, проте досі до нього з цього приводу ніхто не звертався.

Анатолій Бузина
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Генеральний бунчужний
Генеральний бунчужний
Сообщения: 6780
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 221
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 603 раза
Поблагодарили: 2833 раза

Жителі міста Ватутіне

#88

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 09 апр 2020, 15:27

Студія танців у Ватутіному продовжує навчання дистанційно

Танцювальна студія «Dance pro style» із міста Ватутіного, що на Звенигородщині, яку відвідують також талановиті діти з Катеринополя, Єрок, Стебного, Звенигородки тощо, під час карантину перейшла на дистанційне навчання. Спершу тренер Ольга Очкасова щодня виставляла відеоуроки для своїх вихованців. Нині керівництво студії оголосило конкурс на кращий танець-відеоролик від учнів. Переможцям у кожній віковій категорії обіцяють після завершення змагань вручити особливі подарунки, які саме поки що не розголошують. Діти записують на відео свій танцювальний номер і надсилають тренеру, яка публікує його на особистій сторінці у «Фейсбук» та на сторінці «Dance pro style». Всі бажаючі можуть голосувати за обраного учасника. «Голосуйте за всіх дітей. Один за одного голосуйте. Бажано, щоб у вас були лайки не лише ваших родичів, але й інших людей. Допомагайте один одному! І той, хто здобуде найбільше лайків, отримає подарунок від танцювальної студії. Не лише одна людина отримає, а в кожній групі: старшій, середній, для найменших. Кожна група отримає подарунок, оскільки неможливо судити всіх разом, бо ви всі різні, категорії різні, знання теж», − звернулася тренер до вихованців, а також зауважила, що вони добре справилися із поставленим завданням, записали дуже цікаві й творчі відео .
Ця ідея припала до душі не лише учасникам конкурсу та їхнім батькам, але й стороннім, випадковим глядачам. «Під час майже суцільних негативних новин, які заполонили нині інформаційний простір, відео з дітьми, що танцюють, вчаться імпровізувати, створювати своє маленьке шоу, спектакль – мов ковток свіжого повітря, − коментує Марина Коріненко із Катеринопільщини. – Залюбки переглядаю всі. Молодці «Dance pro style». Очевидно, там креативні що тренер, що діти».
Звісно, такий конкурс спонукає дітей не забувати вдома про танці. Адже, готуючи відео, кожному довелось добряче потрудитись, докласти гарних зусиль.
Хто хоче долучитись до оцінювання − будь ласка! Конкурс триває до 23 квітня. Заодно й відволічетесь від думок про світову економічну кризу та коронавірус. Життя триває!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Изображение
Изображение

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Генеральний бунчужний
Генеральний бунчужний
Сообщения: 6780
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 221
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 603 раза
Поблагодарили: 2833 раза

Жителі міста Ватутіне

#89

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 25 апр 2020, 20:05

Як справжні: зубний технік з Ватутіного створює реалістичні копії тварин

30-річний Іван Підцерковний з міста Ватутіне створює велетенських жуків та комах із полімерної глини. Вироби складаються із десятків окремих деталей. Грошей на цьому не заробляє. Більшість роздаровує друзям.
Займатися ліпкою чоловік почав ще з 3-ох років. У дитинстві власноруч робив копії улюблених героїв мультфільмів.
– Це більше хобі, а не спосіб заробити, – розповідає Іван. – З дитинства цим займаюся. Дуже добре пам’ятаю свою першу роботу. Це була русалка. Перейняв все від батька. Він показав, як з безформеного шматка пластиліну можна зліпити якусь фігуру. Пам’ятаю, колись почали показувати мультсеріал «Покемони». Тоді я зробив майже півсотні видів цих мультиплікаційних героїв. Інколи для друзів їх ліпив. Безкоштовно. Рідко щось міг поміняти на морозиво. З тих пір майже увесь вільний час намагаюся приділяти реалізації свого захоплення.
Чоловік отримав освіту зубного техніка. Під час навчання продовжував створювати різні фігури. Тоді мав можливість використовувати метал в якості основного матеріалу.
– Коли був на практиці, зробив для директора голову кабана. Він мисливець, – продовжує Підцерковний. – Для себе зробив руку скелета, яка тримає ключ домофону. Ніби й звичайні речі, але других таких ні у кого немає. Деякі роботи виготовлені з кераміки. Наприклад, маю мініатюру жабку, яка поміщається на монеті в 10 копійок. Ліпити можна з чого завгодно. Аби натхнення та уява були. Якось прийшов з роботи. На столі лежало кілька шматків полімерної глини. Подивився й побачив кольори, як в оси. Сів і за кілька годин зробив її. Сподобалося. Після цього виліпив комаху, богомола, жука-рогача. Останній вийшов найбільш схожим на оригінал. Кожну деталь готую вручну. Не використовую спеціальних форм.
Спроби продавати свої витвори Іван Підцерковний робив. Проте у маленькому місті охочих придбати ексклюзив було небагато. Разом з тим, творчі вміння його виручали під час студентства. Окрім ліплення, має здатність до малювання.
– Коли приїхав на навчання, познайомився з дівчатами, – згадує ватутінець. – Дивлюся, сидять нігті фарбують. Запропонував допомогу. Яка різниця, на чому малювати. Тому вони щодня ходили з новим манікюром, а я ситим. Після вузу хотів створювати ексклюзивні речі за гроші, але у Ватутіному мало кому це потрібно. Коли дивлюсь на колишні мої роботи, стає навіть трохи соромно. Зараз я навчився ліпити більш краще та деталізовано. Та все одно мій хендмейд важко продати. Хоча я не турбуюся через це. Коли зустрічався з дівчиною, то постійно виготовлював для неї прикраси. Була задоволена, бо щодня мала щось нове.
Не так давно у чоловіка з’явилася ідея зробити та поставити в місцевому парку різні фігури. Та згодом від задуму відмовився.
– Планував прикрасити парк, аби людям було приємніше там відпочивати, – каже Іван. – Хотів не просто втілити в життя якісь свої ідеї, а мав радитися з людьми, що б вони хотіли бачити. Витрати брав на себе. Та потім передумав, коли побачив оті зламані лавки. Декому байдуже на чужу працю.
Ламають заради якоїсь цікавості. Тому я вирішив не марнувати сили та часу.
Зараз вдома у Івана Підцерковного немає його робіт. Щось залишилося у батьків, щось подарував друзям. Нові витвори також не затримуються та розходяться в якості безкоштовних сувенірів.

Анатолій БУЗИНА
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Генеральний бунчужний
Генеральний бунчужний
Сообщения: 6780
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 221
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 603 раза
Поблагодарили: 2833 раза

Жителі міста Ватутіне

#90

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 04 май 2020, 16:45

Полуниці у Ватутіному по 150 гривень

Поки не працюють ринки, ватутінські продавці здебільшого торгують через Інтернет. Ціни на щось вищі, на щось нижчі, ніж у магазині. Але головне, що в людей є вибір. Можлива також доставка товару за домовленістю. Отже, ціни на початок травня маємо такі: редиска − 15 гривень за кілограм, молода та пекінська капуста – 25, огірки – 35, кабачки – 40, помідори – 50, молода картопля – 52, стара цибуля – 18. З овочів найдорожчий перець (червоний та жовтий). За нього просять аж 110 гривень за кілограм. З цитрусових найбільше ціняться лимони – 75 гривень за кіло. Мандарини – 50, апельсини – 37. Втім свіжі полуниці випередили навіть лимони. Несезонна диковинка коштує нині аж 150 гривень. Не дешева також зелень: кріп із петрушкою – 80-85, цибуля – 60. За свіжі печериці просять 45 гривень.
Сподіваємось, що з відкриттям базарів ціни почнуть знижуватись.

Марина КАМІНСЬКА
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Ответить

Вернуться в «Звенигородщина»