Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


На Черкащині автомобілі зі снігових заметів рятує бронетранспортер з приватного військового музею

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Закрыто
Аватара пользователя
Лісник
Хорунжий
Хорунжий
Сообщения: 204
Зарегистрирован: 30 сен 2011
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 14
Пол: Мужской
Откуда: Багачівка
Благодарил (а): 107 раз
Поблагодарили: 162 раза

На Черкащині автомобілі зі снігових заметів рятує бронетранспортер з приватного військового музею

#1

Сообщение Лісник » 20 янв 2018, 18:48

У Звенигородському районі Черкащини нечуваний снігопад спричинив оголошення 19 січня надзвичайного стану. Ще зранку метеостанція “Звенигородка” зафіксувала випадання 32,2 мм опадів, що становить 291(!) відсоток декадної норми. Снігопад позбавив електроенергії 10 населених пунктів району та спричинив затори на дорогах.

На ліквідацію наслідків негоди було задіяно більше 70 одиниць техніки різної форми власності – зокрема, і бронетраспортер з гаслом на борту “Воля народу – понад усе!” приватного військового музею Олега Бойка, який ще напередодні, 18 січня, не чекаючи ні на які засідання і рішення штабів, вирушив на порятунок автомобілів у районі Богачівки й Козацького. З узбічь і заметів колишній “афганець”, а нині військовий волонтер за день витягнув 30 легкових та вантажних автомобілів. Продовжив рятувати людей від негоди і 19 січня, допомігши ще кільком десяткам водіїв.

Затрачені гроші, час і паливо він не рахує, – сміється, що шкода лише штанів, які порвав, витягуючи загрузлих у снігу, та танкового троса, який лопнув, коли тягнув із замету добряче завантаженого МАЗа…

Петро ДОБРО, фото Сергія РАДЧЕНКА (Facebook)

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Аватара пользователя
Олег Бойко
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 145
Зарегистрирован: 11 июн 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 54
Пол: Мужской
Откуда: Шампань
Благодарил (а): 35 раз
Поблагодарили: 73 раза

На Черкащині автомобілі зі снігових заметів рятує бронетранспортер з приватного військового музею

#2

Сообщение Олег Бойко » 21 янв 2018, 09:01

Я не тільки прошу, я забороняю, на цьому гнилому хворумі хоч якось згадувати мене, або мій музей!
Щас посипеться лайно...
Козак Тарас, жалко я з тобою не поспілкувався на Покрову.... Але...

Закрыто

Вернуться в «Звенигородщина»