Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


У Черкаській області викладачка побила свою ученицю

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Пампушка
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 148
Зарегистрирован: 09 ноя 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 17
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 44 раза
Поблагодарили: 49 раз

У Черкаській області викладачка побила свою ученицю

#1

Сообщение Пампушка » 21 янв 2018, 18:33

У Черкаській області викладачка побила свою ученицю


У місті Ватутіне вчителька танців вдарила 11-річну ученицю.

Про це пише УНН.

Інцидент стався через те, що вчительці не сподобалось як дитина танцювала.

“Я пішла на танці, на які ходила вже два місяці. Ми почали вчити новий танець, а потім вчителька підійшла до мене і сказала: „Ти що така тупа, що рух не можеш повторити?“. Просто в мене рух не виходив декілька разів і вона (вчителька — ред.) вдарила мене по лівому вуху. Ну, ось тепер у лікарні”, — розповіла дівчинка.

Після того, як дитину забрала швидка, батьки написали заяву в поліцію.

За словами дівчинки, це не перший випадок, коли вчителька піднімає руку на учнів. У лікарні дівчина пробуде щонайменше до понеділка.

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

У Черкаській області викладачка побила свою ученицю

#2

Сообщение Kozak Taras » 21 янв 2018, 18:51

Сергій Радченко добавил 2 новых фото.
18 января в 16:18 ·
Вікторія Гогунець з Ватутіного звинувачує хореографа приватної школи танців у побитті її 11-річної доньки. Під час уроку викладачка нібито вдарила дівчинку по голові. Та тепер лежить у лікарні зі струсом мозку та зниженням слуху. Вчитель звинувачення відкидає. Каже, не била, а посунула. Вихованиця неправильно виконувала рухи. Наразі правоохоронці чекають на висновки судмедекспертизи.

Изображение
Изображение
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

У Черкаській області викладачка побила свою ученицю

#3

Сообщение Олег Петрович » 21 янв 2018, 19:13

Це донька наших козаків Вікторії та Петра Гогунців - волонтерів, патріотів , справжніх українців!! Завтра прибуде канал 1+1 , піднімається місцевий актив .. Дехто вже хоче зам"яти конфлікт, шукають покровителів. Але в дитини струс мозку, вона в лікарні! Які можуть бути виправдання для горе - вчительки, яка ще й до речі викладає псячу мову і спілкується нею з дітьми? :evil:

Аватара пользователя
Lyudmilka
Чотовий
Чотовий
Сообщения: 61
Зарегистрирован: 30 ноя 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4 раза
Поблагодарили: 46 раз

У Черкаській області викладачка побила свою ученицю

#4

Сообщение Lyudmilka » 23 янв 2018, 17:30

Дивилась сьогодні випуск. Вчителька приїхала з Росії. Кричить на діток. Але і багато грамот є. Один пап, а нещодавно, дізнався від своєї дитини, чого та після першого уроку зненавиділа танці. На першому уроці, вчителька казала робить шпагат. В дівчики не виходило. Та так придавила, що дитина злякалась і впісялась :cry: то хіба ж це вчителька??!!! :evil: а батьки, які на стороні викладача, кажуть що та кричить на дітей і це нормально, бо вона приводить дітей до перемоги!((((

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

У Черкаській області викладачка побила свою ученицю

#5

Сообщение Kozak Taras » 23 янв 2018, 22:11

Сім’я Гогунців із Ватутіного звинувачує відомого танцтренера у побитті доньки




Танцювальна студія "Dance Pro Style" добре знана у Ватутіному та за його межами. Досі про неї чули лише з позитивної сторони: незабутні виступи, концерти, перемоги на різноманітних фестивалях, конкурсах. Тож не дивно, що вона користується неабиякою популярністю серед молоді. Однак днями репутація школи стала темою гучного скандалу.

18 січня відомий черкаський журналіст Сергій Радченко повідомив у "Фейсбук" сумну новину: "Вікторія Гогунець із Ватутіного звинувачує хореографа приватної школи танців у побитті її 11-річної доньки. Під час уроку викладачка нібито вдарила дівчинку по голові. Та тепер лежить у лікарні зі струсом мозку та зниженням слуху. Вчитель звинувачення відкидає. Каже, не била, а посунула. Вихованиця неправильно виконувала рухи. Наразі правоохоронці чекають на висновки судмедекспертизи".

Згодом постраждала дівчинка дала інтерв’ю УНН: "Я пішла на танці, на які ходила вже два місяці. Ми почали вчити новий танець, а потім вчителька підійшла до мене і сказала: "Ти що така тупа, що рух не можеш повторити?" Просто в мене рух не виходив декілька разів і вона вдарила мене по лівому вуху. Ну, ось тепер у лікарні", — розповіла Таня.

"Ганьба нам українцям, що ми терпимо постійні знущання над нашими українськими дітьми російського " трєнєра", яка не тільки б'є наших дітей, а і обзиває їх та принижує… Я батько цієї дитини і звичайно це так не залишу, − пише Петро Гогунець. − але, друзі, з вашою допомогою ми зможемо покарати її ще більше, сьогодні моя дитина лежить у лікарні, а завтра Ваша може опинитися у реанімації. Прошу всіх батьків, чиї діти були ображені цим "тренером", напишіть мені в лічку, або месенджер".

Особливе обурення відомого ватутінського волонтера та націоналіста викликало те, що вчителька навчає українських дітей російською мовою, яку Петро Миколайович уже давно й принципово називає виключно лайкою. Відтак він пообіцяв, що окрім поліції напише заяву ще й в СБУ: "Хай дадуть оцінку, чому ця жінка з російськими корнями так не любить українських дітей".

Про те, що тренер застосовує силу до дітей, повідомляють також інші дописувачі: "Моя дитина була пішла перший і останній раз до неї, після того, як вона її прижала на шпагат, щоб вона сіла, а коли в неї не вийшло, то накричала, дитина злякалася ... і відмовилася ходити туди", − зауважує Олег Васильович (Ступник).

Інші дописувачі дивуються, що справі надають національний контекст.

"Вибачте, але яке відношення її коріння має до злочину? Якщо б вашу доньку скривдила щира українка, це б якось пом'якшило її провину? " − запитує Олексій Івашин.

Дмитро Шакін (Dmytro Shakin) як аргумент виставив відео, де тренер танцює з дітьми під пісню "Бариня-судариня" й наголосив, що в умовах, "коли наші хлопці гинуть на Сході від рук російських окупантів," така поведінка учительки є проявом "руцького міра".

Однак, невдовзі з’ясувалося, що ролик змонтовано ще в 2013 році у Києві, і до навчання ватутінських дітей він не має ніякого відношення.

Окремі дописувачі звинуватили Гогунця в переслідуванні російськомовних. Вони вважають, що оскільки школа є приватною, а не державною, то вчителі можуть розмовляти так, як їм зручно. На що Петро Миколайович відповів: "Ніхто не каже переслідувати, хай вчать українську і спокійно працюють, але вчити наших дітей мовою агресора, для мене це принципово. Якою мовою ти розмовляєш, патріотом тої країни ти і являєшся".

Багато хто повстав також на захист улюбленої вчительки, яка, з їх погляду, розвиває дітей, рятує від підворіття, ще й допомагає їм побачити світ, мандруючи з ними на конкурси та фестивалі.

"Насправді, Ольга Олегівна дуже вимогливий тренер, − пише Олена Кравченко. − В неї має бути все ідеально. Завдяки наполегливій праці та її старанням колектив здобуває перші місця. Незважаючи на її вимогливість, учні її дуже люблять і вже навіть не уявляють свого життя без танців. Дякуючи їй, діти їздять на конкурси по всій Україні, пізнаючи найцікавіші місця. І вона залишить найкращі спогади про їхнє дитинство.

Мої діти із задоволенням йдуть на уроки, незважаючи на далеку відстань".

"Я займаюсь у цій студії більше 8 років. Ольга Олегівна вклала в нас скільки своїх нервів, сил, любові, що важко навіть уявити!" − пише Поліна Смирнова (Polina Smirnova).

"Не знаю, як хто, а я іду на танці з задоволенням... Вимогливість і певна строгість Ольги Олегівни викликає в мене тільки захоплення. Я розумію, що дітям, які не впевнені в собі, в її команді не місце... Вона виховує таку рису характеру як лідерство, впевненість в собі і можливість в майбутньому надіятись тільки на себе. Хоч до того, як я потрапила до Ольги Олегівни, я займалась не з одним викладачем, але нікуди я не ходила з таким задоволенням, як в студію "Dance Pro Style" , − підтримує Лера Ковальчук (Лера Ковальчук)

На закиди людей, що він упереджений до талановитого педагога, Петро Гогунець відповів: "Скажу Вам на останок одне − як би О. О. (Ольга Олегівна – ред.) попросила вибачення, замість того, що вигнала мене та щей нагрубила, то цього всього б не було".

Мати ж дівчинки вважає, що в цій студії "кому допомагають розвиватися, а комусь лягти в лікарню."

Інші люди нагадують, що це школа приватна і не обов’язкова. Тож вибір кожного водити, чи не водити туди дітей.

Пост Сергія Радченка набув широкого резонансу. 77 поширень, 46 класів. Ним зацікавилися телевізійники. Однак сама Ольга Очкасова в суперечку не вступала, хоч сторінка на "Фейсбук" у неї є. Відтак ми вирішили поцікавитися, що вона особисто думає з цього приводу. Вчителька відповідала російською, оскільки сама росіянка, переїхала в Україну років 9 тому, одружившись з ватутінцем. Її відповіді даємо в перекладі.

− Звичайно я дівчинку не била, − каже Ольга Олегівна, − У танцях прийнято направляти дитину, що передбачає певний фізичний контакт, взяти за руку, ногу, притиснути на шпагат, щоб показати, як правильно. Цього разу було те саме. Але я її не била і не вдаряла. Мою студію відвідує понад 150 дітей, плюс ще багато дорослих, якби я поводилась так, як про мене дехто пише, то до мене б ніхто не ходив. До речі, з заняття дівчинка вийшла разом з усіма. Не знаю, через що весь цей скандал і з якою метою.

− А це правда, що Ви "не любите українських дітей"?

− Я дуже люблю усіх дітей, незалежно від національності. Зараз до мене ходять діти з Ватутіного, Катеринополя, Звенигородки та найближчих навколишніх сіл. Ніхто досі не скаржився.

− Ви задоволені життям в Україні?

− До цієї ситуації у мене не було, на що скаржитись. Адже я теж була на Майдані, і картоплю там чистила, й теплі речі туди носила, але не думаю, що про це треба кричати.

− Який у Вас зараз репертуар?

− Під "Судариню" я ще до війни працювала. Те відео з 2013-го року. Зараз у нас є український танець, постановка за фільмом "Джеймс Бонд", є танець про війну "Спецназ". Загалом працюємо в стилях хіп-хоп, брейк-данс, є східні танці. У нас 2 гран-прі на всеукраїнських фестивалях, де виступали понад 50 учасників, багато 1-их місць на різноманітних конкурсах, ми часто подорожуємо по Україні. Недавно були у "Буковелі". Я дуже пишаюся своїми дітьми та їхніми успіхами!

Ольга Очкасова вболіває, що поставлено тавро на її ім’я. І ще більше її турбує доля студії.

Сподіваємось, що донечка Петра Гогунця якнайшвидше одужає, бажаємо їй міцного здоров’я і світлої стежки в житті.

А також надіємось, що правоохоронні органи розберуться в ситуації тверезо і без упереджень, опираючись виключно на факти та висновки експертизи. Чекаємо на це!

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

У Черкаській області викладачка побила свою ученицю

#6

Сообщение Kozak Taras » 24 янв 2018, 14:51

Взагалі то вчителька танців, коли вона безкоштовно навчає сусідів по під'їзду, може розмовляти хоч китайською. Коли надає послуги за гроші- тільки українською, або якою забажає клієнт ).
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
s.d.
Осавул
Осавул
Сообщения: 633
Зарегистрирован: 07 май 2014
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 12
Пол: Мужской
Откуда: РФ
Благодарил (а): 179 раз
Поблагодарили: 155 раз

У Черкаській області викладачка побила свою ученицю

#7

Сообщение s.d. » 26 янв 2018, 21:23

Чем закончилось?

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

У Черкаській області викладачка побила свою ученицю

#8

Сообщение Kozak Taras » 26 янв 2018, 21:36

Вчительку повісили, фашистська хунта, хіба могло бути по іншому...
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
s.d.
Осавул
Осавул
Сообщения: 633
Зарегистрирован: 07 май 2014
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 12
Пол: Мужской
Откуда: РФ
Благодарил (а): 179 раз
Поблагодарили: 155 раз

У Черкаській області викладачка побила свою ученицю

#9

Сообщение s.d. » 26 янв 2018, 21:41

Kozak Taras писал(а):
26 янв 2018, 21:36
Вчительку повісили
Укро-фашисты, сцуко, чё творят.

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

У Черкаській області викладачка побила свою ученицю

#10

Сообщение TANECHKA » 26 янв 2018, 22:13

До речі,козачанські діти теж до неї їздили. Одна дівчинка тоді покинула танці,бо вчителька її смикала і пошкрябала,а друга мовчала,бо дуже хотіла танцювати

Ответить

Вернуться в «Звенигородщина»