Звенигородський депутат має у власності 34 земельні ділянки

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

ЗвенаУкраїнська
Осавул
Осавул
Всего на руках: Заблокировано
Банк: Заблокировано
Благодарил (а): 223 раза

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 25 июн 2018, 18:24

Поки ватутінські пенсіонери мандрують просторами Євросоюзу і закликають не купуватися на гречку, звенигородці підраховують, скільки землі нахапали їхні народні обранці. Найбільше їх вразив депутат міськради від ВО "Батьківщина", директор приватного підприємства "Урос", голова фермерського господарства "Ульяніцьке" Роман Савелійович Ульяницький, який тільки на своє ім’я задекларував 34 земельні ділянки (власність). Більшість оформлені у 2015-2016 роках. Ще дві площею 37957 (власність) та 75753 (оренда) кв.м. декларує його дружина. Слід зауважити, що всі угіддя Ульяницьких не виходять за межі Звенигородського району. Тож звенигородці й хвилюються, як цій сімейній парі вдалося оформити на себе таку кількість земельних ділянок, коли багато атовців і однієї не можуть.
– Давайте краще перевіримо, в який час і на яких підставах він отримав ці ділянки, – пише у "Фейсбук" Олександр Красицький. – Я особисто за свою ділянку рік відслужив і, щоб отримати, віддав у оренду на 10 років агрофірмі. А багато хто не отримав нічого. Ні для господарювання, ні під забудову...(OleksandrKrasytskyi "Smart-Місто #Звенигородка")
Розмірковуючи над шляхами отримання Ульяницьким наділів, Віктор Шеремет припускає: "То йому їх надавали такі ж самі депутати"

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Благодарил (а): 5172 раза

Сообщение Kozak Taras » 26 июн 2018, 13:42

Для того в нас і йдуть у владу щоб вирішувати подібні питання, а не працювати на благо держави...
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Благодарил (а): 6336 раз

Сообщение TANECHKA » 26 июн 2018, 13:59

На скільки я знаю, Уляніцькі - фермери,вже років 20,тому тут потрібно дивитись коли були отримані ці земельні ділянки

Вернуться в «Звенигородщина»