Звенигородку облагороджують спільними зусиллями

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Полковник
Полковник
Сообщения: 1232
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 361 раз
Поблагодарили: 866 раз

Звенигородку облагороджують спільними зусиллями

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 05 июл 2018, 18:03

Все ошатнішим стає центр Звенигородки. Біля скверу з фонтаном, який став улюбленим місцем відпочинку жителів й гостей міста, встановлено сучасні лави, вхід до готелю, розміщеного поряд, прикрасили чудові сходи зі своєрідним подіумом, який замінить дерев’яний поміст, що використовувався тут на час різних урочистостей. А минулого тижня майстри з Києва встановили неподалік готелю так зване «сонячне дерево» – конструкцію для безкоштовного зарядження планшетів, ноутбуків та інших мобільних пристроїв. Ця конструкція не залежить від електромережі міста – вона живиться від сонячної енергії, проте здатна повноцінно зарядити повноцінну зарядку пристроїв, в чому вже встигли переконатися звенигородці.
– Ми стоїмо на тому, що сучасний розвиток нашого міста повинен відбуватися при активній участі та підтримки громади, – коментує подію міський голова Звенигородки Олександр Саєнко. – Тож спільно з громадою розробляється ряд проектів, впровадження яких дозволить поліпшити загальний вигляд міста, його інфраструктурний імідж, зробити життя його жителів більш комфортним. Встановлення конструкції для безкоштовного мобільних пристроїв є реалізацією першого проекту так званого Бюджету участі, розробленого міською радою торік. Зараз у Звенигородці активно, крок за кроком, впроваджуються електронні послуги, при цьому кожен житель міста має можливість стати учасником смартспільноти нашого міста та зробити свій внесок у його розвиток.
Можуть гордитися жителі міста і ще одним об’єктом – відродженим дитячим парком. Ще донедавна цей ця місцина, заросла бур’янами за поіржавілим парканом в центрі Звенигородки, стояла пусткою, оскільки була викуплена колись і забута одним з іменитих «земляків», котрий належав до столичного бомонду і тримав на короткому повідку продажних місцевих можновладців. Та коли повіяли вітри Революції Гідності, знайшлися громадські активісти, які пам’ятали, що тут був колись дитячий парк, обладнаний ігровими майданчиками для дітвори. Не відразу, великими зусиллями їм все ж вдалося повернути земельну ділянку у власність міста. Та ще довго чекала вона оновлення уже під свіжопофарбованим парканом у кольори державного прапора.
І лише наприкінці минулого літа тут запрацювали будівельники. Міська влада виділила кошти на планування ландшафту, прокладання тротуарних доріжок. Прикрасив парк і сучасний ігровий комплекс, який придбав народний депутат України Валентин Ничипоренко.
Свій внесок у відродження дитячого парку внесли і місцеві підприємці. Їхнім коштом встановлено майже два десятки так званих «іменних» лавок з зазначенням прізвищ тих, хто подарував їх малечі. Це родини Айрапетянів, Куцанів, Петрових, Ропотилів, Маркіних, Олефіренків, Мартинюків та інших власників магазинів, ресторанів, аптек та приватних підприємств.

Михайло НЕЧАЙ
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вернуться в «Звенигородщина»