Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


У Ватутіному дитину вразило струмом у 10 тисяч вольт

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Ответить
Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Генеральний бунчужний
Генеральний бунчужний
Сообщения: 6780
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 221
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 603 раза
Поблагодарили: 2833 раза

У Ватутіному дитину вразило струмом у 10 тисяч вольт

#1

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 31 июл 2018, 22:36

Не вспів наш регіон оговтатися від трагедії, коли дворічна дитина потрапила під косарку, як прийшла нова біда. У Ватутіному 9-річний хлопчик постраждав від електричної підстанції, біля якої гуляв із друзями.
"У зв’язку з трагічним випадком, який трапився 29 липня з дев’ятирічним Юрієм Любарським (враження електричним струмом), просимо небайдужих надати посильну матеріальну допомогу родині хлопчика для його лікування.
Банківські реквізити бабусі потерпілого: р/р 5168757370175566 – Приватбанк, Отримувач: Фенюк Катерина Євгеніївна, тел. 067-84-85-392", − читаємо на сайті Ватутінської міськради.
− Внук був у Звенигородці в лікарні, тепер лежить у Черкасах у реанімації у 1-й міській лікарні в опіковому відділенні. Вухо чорне, лице обпечене, лікарі дуже хвилюються за ліву руку, через те, що на ній нема кровообігу. Або сьогодні, або завтра будуть робити операцію. Сподіваємось допоможе, бо сильно постраждала тканина і сухожилля, − розповіла бабуся Катерина Фенюк.
Бабуся стверджує, що дитина постраждала від місцевого трансформатора:
− Він відкритий був. Там дірка, що можна заходити і виходити. Крізь дитину пройшло 10 тисяч вольт.
Міська влада родині фінансової допомоги надати не може:
− Грошей на подальші операції сила-силенна треба. Я була в мерії, мені сказали, що в них немає коштів, щоб нам допомогти. Але там є людина, яка займатиметься збором пожертв, збиратиме від людей і перераховуватиме нам на карточку. Енергетики з нами теж не зв’язувалися, ні зі мною, ні з дочкою. Вчора прокуратура в Звенигородці допитувала дитину, мама поїхала додому речі збирати на Черкаси, а вони допитували дитину 9 років без мами, завели кримінальну справу. На електриків, думаю. А що далі буде – не знаю, − бідкається жінка.
− Допомогти треба 100 %! Але чому дана підстанція була відкрита близько півроку, в яку потрапив цей хлопчик і отримав електотравму ? Чому місцева влада бездіяла, я особисто говорив про це?! − дивується депутат міськради Олег Ступник.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Ответить

Вернуться в «Звенигородщина»