Турнір пам’яті легенд Звенигородського футболу

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Генеральний бунчужний
Генеральний бунчужний
Сообщения: 5242
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 573 раза
Поблагодарили: 2400 раз

Турнір пам’яті легенд Звенигородського футболу

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 04 авг 2018, 22:15

Цей турнір, що відбувся минулої суботи на центральному звенигородському стадіоні «Колос» з ініціативи та за підтримки місцевої районної ради, був не просто черговим спортивним заходом. Окрім команд ветеранів футболу із Звенигородського, Тальнівського, Смілянського районів та міста Ватутіного було запрошено як жителів міста, так і широкий загал спортсменів, які свого часу були улюбленцями вболівальників, відстоюючи честь району на футбольних полях. Та передусім перед початком спортивних баталій всі разом вшанували тих, хто справді ввійшов у легенду – футболістів 60-70 років минулого століття, чия гра підкорювала тисячі вболівальників. Власне й організація турніру була задуманою на їхню честь. Знаково, що їхні портрети було урочисто встановлено на спеціальному стенді перед глядацькими трибунами, а неподалік помістили ще й світлини, на яких звенигородські вболівальники старшого покоління могли побачити своїх кумирів і пригадати пам’ятні для них зустрічі.
– На жаль, багатьох з них немає сьогодні серед нас, вони відійшли у вічність, – сказав, звертаючись до присутніх на стадіоні, голова Звенигородської районної ради Володимир Кучер, – проте незримо вони продовжують жити в нашій пам’яті.
Хвилиною мовчання вшанували учасники і гості турніру нападаючих Віктора Віноградова, Анатолія Князєва, Миколу Завальнюка, Федора Александрова, Олега Ляпуна, Вадима Сазонтова, Олександра Задорожка, центрального нападаючого Рудольфа Деньгіна, захисників Анатолія Козіцького, Віктора Коваля, півзахисників Віктора Булаха, Павла Петрова та Бориса Сухомлина лівого захисника Василя Калиту центрального півзахисника Миколу Корчевича, воротаря Олександра Бебешка.
Тим часом на стадіон запрошуються більше двадцяти чоловік, які в різні роки відстоювали честь звенигородського футболу. Серед них – Володимир Шпильовий, Олександр Чупріненко, Євгеній Петров, Микола та Петро Демишонкови, Олег Осадчий. Їм та іншим ветеранам шкіряного м’яча голова районної ради вручив пам’ятні медалі.
Не залишилися забутими організаторами турніру і ті, хто так чи інакше причетний до звенигородського футболу. Диплома райради та пам’ятного подарунка – футбольного м’яча з підписами живих легенд звенигородського футболу удостоюється лікар-травматолог Олександр Бурсак, який тривалий час є й спортивним лікарем звенигородської команди, меценати та вболівальники.
Між тим, команди, дещо застоявшись на час офіціозу, вже рвалися до «бою». Тож спортивні баталії на футбольному полі завирували вже з перших хвилин турніру, який розпочався з зустрічі команд Звенигородки й Тального. Остудити запал хлопців не змогли й дощові хмари, що час від часу нависали над стадіоном і прикроплювали його прохолодною вологою. Особливо ж видовищним і наповненим пристрастями був останній матч між смілянами та тальнівчанами, які розігрували перше місце в турнірі.
Сильнішими виявилися тальнівські футболісти, які й посіли першу сходинку. «Срібло» дісталося смілянській команді, а «бронза» – господарям поля.

Михайло НЕЧАЙ
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение
Изображение

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Генеральний бунчужний
Генеральний бунчужний
Сообщения: 5242
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 573 раза
Поблагодарили: 2400 раз

Турнір пам’яті легенд Звенигородського футболу

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 14 апр 2019, 19:15

У шаховому турнірі на Звенигородщині змагались півсотні учнів
Окрім футболу й тенісу все більшої популярності серед учнівської молоді у Звенигородському районі набирають шахи. Нещодавно на базі школи-інтернату – спортивного ліцею відбувся районний шаховий турнір на кубок Звенигородської райради. Цьогоріч за перемогу у ньому змагалося майже 50 учасників. Серед юнаків перше й третє місця вибороли вихованці Звенигородської школи-інтернату-спортивного ліцею: Ярослав Пелипенко і Євген Ткаченко. Другу сходинку посів Олександр Маренич зі Звенигородської школи №1.
Чудову гру і волю до перемоги засвідчили дівчата Антоніна Поліщук та Світлана Братун з Чижівської школи, яким присуджено відповідно перше і друге місця.
Третє місце розділили між собою Ані Манесян зі школи-інтернату-спортивного ліцею та Ірина Саєнко з Рижанівського НВК.

Михайло НЕЧАЙ
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4497
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8148 раз
Поблагодарили: 3515 раз

Турнір пам’яті легенд Звенигородського футболу

Сообщение TANECHKA » 04 окт 2019, 17:41

Минулої суботи на стадіоні ім. Т.Г. Шевченка вже вдруге, за організації та підтримки Звенигородської районної ради відбувся «Турнір пам’яті легенд Звенигородського футболу». В змаганнях взяли участь ветерани футболу віком від сорока років, з трьох районів – Звенигородського, Маньківького та Лисянського.
Під час проведення урочистої частини голова районної ради запросив на поле та вручив медалі учасників турніру, команду – ветеранів футболу, які в різні часи, на різних стадіонах відстоювали честь Звенигородщини:
Шпильовий Володимир Іванович
Близнюк Микола Іванович
Чупріненко Олександр Миколайович
Демишонков Петро Петрович
Демишонков Микола Петрович
Омельченко Юрій Михайлович
Полюга Микола Іванович
Чернявський Євгеній Андрійович
Дружбінський Олексій Юрійович
Костогриз Микола Іванович
Пилипенко Михайло Миколайович
Міхеєв Олександр Іванович
Кислий Володимир Федотович
Музиченко Степан Михайлович
Сусліков Микола Степанович
Піддубний Василь Петрович
Каюк Володимир Сергійович
Сівак Олександр Васильович
Та була й ще одна команда – команда легенд Звенигородського футболу, котра складалася з футболістів, яких вже немає серед нас. Їхні портрети під звуки пісні «Віват король» та оплески вболівальників винесли на поле гравці Звенигородської команди, окремі з яких, як і глядачі не стримували сліз, адже знали легенд та грали з ними в одних футбольних клубах. До команди пам’яті ввійшли:
Дєньгін Рудольф (Дзінь) – центральний нападаючий
Завальнюк Микола - нападаючий
Віноградов Віктор (Херсон) - нападаючий
Булах Віктор - півзахисник
Козіцький Анатолій (Мізон) - захисник
Петров Павло - півзахисник
Калита Василь (Сільва) – лівий захисник
Корчевич Микола – центральний півзахисник
Задорожко Олександр - нападаючий
Коваль Віктор - захисник
Князев Анатолій (Князь) - нападаючий
Сухомлин Борис - півзахисник
Александров Федір - нападаючий
Бедратий Олександр – воротар
Ляпун Олег - нападаючий
Сазонтов Вадим (Марадона) - нападаючий
Бебешко Олександр (Бартез) – воротар
Струтинський Микола – нападаючий
Дипломами районної ради і пам'ятними подарунками нагороджено багаторічного активного вболівальника і фаната футболу – Семенюка Володимира Вікторовича; медичну сестру Звенигородської дитячо-юнацької спортивної школи – Федяєву Аліну Петрівну; людину, яка протягом багатьох років вносила свій вагомий вклад у розвиток футболу Звенигородщини, директора державного підприємства «Звенигородське лісове господарство» – Проценка Анатолія Петровича.
Голова районної ради Кучер Володимир Петрович висловив щиру подяку за організацію проведення футбольного турніру і вручив пам'ятні подарункидепутатам районної ради: Алексєєву Юрію Олександровичу, Фільченкову Юрію Євгенійовичу, Поліщуку Олексію Васильовичу, Міняйлу Володимиру Васильовичу та Лебединцю Сергію Миколайовичу.
А далі був видовищний футбол у виконанні майстрів-ветеранів, який ще раз підтвердив, що в цьому виді спорту немає вікових обмежень, адже найстаршому його учасникові пішов сімдесят четвертий рік. У перервах між матчами дарували своє співоче мистецтво працівники районного будинку культури та учні дитячої школи мистецтв. А для вболівальників та юних футболістів проводилися футбольні конкурси з креативними призами. Перемога в турнірі за результатами двох переконливих перемог дісталася Маньківській команді, другою стала команда Лисянського району, Звенигородщина посіла третє місце. Всі команди-учасники нагороджено кубками, а гравців пам’ятними медалями. Відзнаки отримали також найстарші гравці команд. У Лисянської команди Пошелюшний Василь – сорок вісім років, у Маньківської команди – Гучок Олександр – п'ятдесят дев'ять років, у Звенигородчан – Борщенко Іван – сімдесят три роки. До речі він виявився і самим найстаршим гравцем турніру. Після завершення змагань гостинні господарі запросили всіх його учасників на кашу та юшку.

Изображение
Изображение

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4497
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8148 раз
Поблагодарили: 3515 раз

Турнір пам’яті легенд Звенигородського футболу

Сообщение TANECHKA » 04 окт 2019, 18:44

Івану Антоновичу особливий респект! В свої 73 ще грати !
Изображение
Ну і мій чоловік вже грає за команду ветеранів . Хоча,казав,що молодих ще перебігав би,бо теперішня молодь спортом не сильно захоплюється
Изображение

Вернуться в «Звенигородщина»