У Звенигородці таки запрацювало громадське патрулювання

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Військовий старшина
Військовий старшина
Сообщения: 913
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Банк: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 273 раза
Поблагодарили: 616 раз

У Звенигородці таки запрацювало громадське патрулювання

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 05 сен 2018, 23:03

Попри те, що ідея патрулювання подобалася звенигородцям здебільшого на папері, знайшлись активісти, які таки довели її до втілення. Зокрема, депутат Звенигородської міськради Андрій Федоренко у спільноті "Smart Misto Zvenyhorodka" поділився враженнями від перших патрулювань міста, що відбулись минулими вихідними, 25-26 серпня. Враження, так би мовити, не зовсім втішні. "Результати виявилися, чесно кажучи, шокуючими, − пише чоловік. − Так, за ці дні в ході патрулювання було виявлено близько 200 випадків порушення громадського порядку, а саме вживання спиртних напоїв у громадських місцях. Саме так, це не описка, близько 200!!! Було складено 1 адміністративний протокол, у всіх інших випадках достатньо було винесення попередження. Більше 10 неповнолітніх осіб було виявлено в місті після 22 години без присутності батьків, та й взагалі, більшість тих, хто скоював правопорушення, мають вік до 20 років".
Відтак Андрій Федоренко закликає батьків бути уважнішими до своїх чад, хоч зрідка цікавитися, як вони проводять вільний час. "Окремо я б хотів звернутися до батьків тих дітей, котрих вони відпускають у "город погуляти",− пише Андрій Володимирович, − купляють їм мопеди, дають кошти на відпочинок. Хоч раз поцікавтесь, куди дитина ходила, що пила чи їла, де проводила своє дозвілля. Невже ви думаєте, що 16,18 чи 20 років достатній вік для вживання алкоголю, паління цигарок чи кальяну, або бездумного водіння скутера по дорогах та тротуарах міста. Чи ви впевненні, що дівчатам 16-18 років зовсім безпечно перебувати у місцях, де вживають алкоголь хлопці та чоловіки?"
Небайдужих громадян, готових долучитись до патрулювання Звенигородки, Федоренко закликає відписувати йому у коментарях та приватних повідомленнях на "Фейсбук".

Тетяна ІВАШКЕВИЧ
Фото Андрія Федоренко
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение
Изображение

Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3231
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Банк: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 4631 раз
Поблагодарили: 2697 раз

У Звенигородці таки запрацювало громадське патрулювання

Сообщение Леонід Мазира » 06 сен 2018, 19:12

А де ж традиційні пов'язки "ДНД"?

Вернуться в «Звенигородщина»