У магазині запровадили ''Полицю добра''

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Полковник
Полковник
Сообщения: 1232
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 361 раз
Поблагодарили: 866 раз

У магазині запровадили ''Полицю добра''

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 28 сен 2018, 23:31

Є на проспекті Шевченка у Звенигородці продмаркет «Веселка». Щойно він змінив орендарів і нові продавці виявилися не лише підприємливими людьми, а й добродійниками. Спостерігаючи щодня за покупцями, вони стали свідками вражаючого контрасту між багатими і бідними. Одні купують продукти у надлишку, аж до безміри, ні в чому собі не відмовляючи, а інші рахують кожну копійчину на півхлібини, а булочку вважають великою розкішшю.
А давайте ми виділимо у магазині куточок для продуктів і назвемо його «Полицею добра», запропонувала якось продавчиня Тая Недоступ. Хто може, той купить і покладе сюди продукти харчування, а неспроможні приймуть їх у дар з вдячністю. Господар магазину Віктор Григоренко відразу погодився й так започаткували благодійну справу.
Тепер у «Веселку» без остраху навідуються малозабезпечені старенькі пенсіонери, щоб отримати щось смачненьке до свого столу. І дякують добрим людям за благодійність, і просять у Бога для них здоров’я. Щоправда тих, хто наповнює полицю, значно менше, ніж тих, хто нею послуговується. Тож господарям продмаркету доводиться підкладати продукти, щоб вона не була порожня. Віктор Григоренко про те не переймається, адже вдячність людська в рази дорожча.
Така добра справа варта поширення, особливо у великих супермаркетах, власники яких мають мільйонні доходи. Що для них невеличка полиця, коли на різниці цін накручують астрономічні виторги. А зайдіть до приватної аптеки, і вам відразу запропонують імпортні дорогі препарати недоведеної ефективності замість більш помічних і дешевших вітчизняних. Останніх чомусь завжди немає. В гонитві за особистою наживою акули аптечного бізнесу нехтують елементарними людськими рисами. Їм би не завадило спокутувати свої гріхи такими полицями добра.

Лариса БІЛИК
Фото автора
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20881
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5882 раза
Поблагодарили: 10200 раз

У магазині запровадили ''Полицю добра''

Сообщение Kozak Taras » 29 сен 2018, 14:15

Добра справа! От тільки назва геть нікуди не годиться... чому полка, чому добро в лапках? :f:
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Вернуться в «Звенигородщина»