Жителі Ватутіного вимагають повернути поліцію

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Полковник
Полковник
Сообщения: 1232
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 361 раз
Поблагодарили: 866 раз

Жителі Ватутіного вимагають повернути поліцію

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 04 окт 2018, 21:58

Криміногенна ситуація у Ватутіному дедалі більше хвилює його жителів. Крадіжки, шахрайство, п‘яні розбори та різного роду порушення громадського порядку стають звичним явищем в цьому колишньому шахтарському місті, представленому на сьогодні майже 18 тисячами жителів, більше половини яких – пенсіонери. Захистити ж їх нікому, оскільки в ході так званої реорганізації правоохоронних органів місто залишилося без відділення поліції, яке перевели у Звенигородку.
Про повернення його у Ватутіне тут говорилося не раз, проте далі розмов справа не зрушила з місця. Зверталася міськрада й до керівників обласної поліції з проханням відновити діяльність поліційного відділку мотивуючи це зокрема й тим, що криміногенна ситуація суттєво ускладнилася. Проте на те звернення в Черкасах не зреагували. Хіба що порадили створити власну муніципальну поліцію.
Ватутінці і раді б так зробити, але де взяти кошти на її утримання? При цьому марними є й надії на зареєстровані тут громадські формування з охорони громадського порядку «Варта» і «Катран», оскільки права їхні обмежені й без представників правоохоронних органів суттєво вплинути на правопорушників вони не в змозі.
Про це й йшлося на нещодавньому засіданні громадської ради, яка діє при виконавчому комітеті Ватутінської міської ради, де було вирішено звернутися до керівництва поліції вищого рівня з проханням відновити міське відділення. Та чи почують вимогу громади Ватутіного у Києві? Адже аналогічне звернення від міської ради вже було направлене на адресу Міністерства внутрішніх справ України. А звідти – ні гу-гу…

Михайло НЕЧАЙ
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вернуться в «Звенигородщина»