Першокласники Шевченківської школи-інтернату зустрічали гостей

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Полковник
Полковник
Сообщения: 1184
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 350 раз
Поблагодарили: 802 раза

Першокласники Шевченківської школи-інтернату зустрічали гостей

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 26 окт 2018, 22:57

Виявляється, і наприкінці жовтня у школярів бувають моменти, не менш урочисті й хвилюючі, аніж, скажімо першовересневий День знань. Як от і в Шевченківській загальноосвітній школі-інтернаті з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю, котра минулої п’ятниці зустрічала всіх таким от оголошенням від імені тамтешніх першокласників: «Минув перший місяць нашого навчання у школі. Є у нас гарна класна кімната, кімнати для ранкових зустрічей, для ігор, спальня для денного й нічного сну, гарна їдальня. Тож пора і гостей запросити на входини».
Гостей же у першачків, котрі, як виявилося, уже освоїлися тут і навіть зробили перші, проте впевнені кроки в Країну Знань, було багато: і батьки, і учителі та вихователі, і старші учні, передусім п’ятикласники, які тут же уклали угоду на дружбу з винуватцями торжества. Відповідно й подарунків не бракувало. І від відділу освіти Звенигородської РДА, і від благодійного фонду «Сприяння батьківщині Тараса Шевченка», і від учителів та вихователів. А скільки було пісенних та музичних вітань від старших вихованців!
Не осоромилися й первачки, які й вірші декламували, й співали, а при цьому всім своїм виглядом намагалися засвідчити свою причетність до дружної шкільної родини з її патріархом – незмінним директором Ліною Денисівною Терещенко, в особі якої знайшли водночас і мудру та добру наставницю, і вірного старшого товариша. Своєрідну паузу зробили лише для того, аби щиро подякувати всім, хто доклав зусиль для зміцнення навчально-матеріальної бази цього відомого далеко за межами Черкащини навчального закладу та з нагоди початку навчання першого класу в умовах нової української школи.

Михайло НЕЧАЙ
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вернуться в «Звенигородщина»