Дві тисячі дворів у Звенигородці забезпечать ''особистими'' контейнерами для побутових відходів

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Генеральний бунчужний
Генеральний бунчужний
Сообщения: 5242
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 573 раза
Поблагодарили: 2400 раз

Дві тисячі дворів у Звенигородці забезпечать ''особистими'' контейнерами для побутових відходів

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 02 окт 2019, 23:01

Найближчим часом у приватних будинковолодіннях Звенигородки з’являться новенькі пластмасові контейнери для збору сміття. Це - результат розробки та реалізації проекту «Придбання та впровадження установок, обладнання та машин для збору і транспортування побутових відходів для комунального підприємства «Добробут» Звенигородської міської ради, що увійшов до відповідної обласної програми. В результаті співфінансування на реалізацію проекту з обласного бюджету було виділено 60 відсотків асигнувань, з районного – 40.
- Пластикових контейнерів ємкістю 120 літрів маємо дві тисячі, - розповідає керівник комунального підприємства «Добробут» Тетяна Бойко. - Їх безкоштовно отримують власники домоволодінь, які уклали з нами угоди на вивезення сміття. Для цього придбали й імпортний автомобіль, в якому сміття спресовується, що дає змогу значно скоротити кількість рейсів. А в кінцевому результаті матимемо помітну економію пального.
Звенигородські водії вже випробували нову техніку й висловлюють своє захоплення нею.
Будемо надіятися, що належно оцінять жителі приватних будинків й «особисті» контейнери. От лишень, наскільки стане чистіше від цього в місті? Адже не секрет, що далеко не всі власники приватних домоволодінь заключили відповідні угоди з «Добробутом». Як результат - з’ява смітників як на околицях, так і в центрі міста, котрі не встигають прибирати комунальники. А карати таких недобросовісних містян, які сприяють цьому, в міській раді ніяк не наважаться…

Михайло НЕЧАЙ
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вернуться в «Звенигородщина»