Концерт антиукраїнських кролів

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Всего на руках: Заблокировано
Благодарил (а): 6553 раза

Сообщение Kozak Taras » 03 янв 2020, 20:54

Изображение

Був приємно вражений коментарями звенигородчан в ФБ...

Изображение

Потрібно зірвати концерт цих сепарів...
"Прочитала страничку Людмилы Данилец - одна из жён кроликов- это кошмар..она открыто поддерживает Путина и русский Донбасс.состоит в группах великий путин, Антимайдан, российский донбас... и подобных!!!!!!!.я в шоке.. может, нужно не просто запретить концерты ,а лишать их гражданства и под зад в любимую ими Россию???", - написала Іра Кльова на своїй сторінці у "Фейсбук", передають Патріоти України.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Kozak Taras
Гетьман
Гетьман

Сообщение Kozak Taras » 04 янв 2020, 19:10

Изображение

Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Благодарил (а): 4592 раза

Сообщение Олег Петрович » 04 янв 2020, 19:34

Просто жах що коїться- дебілізація і зебілізація всієї країни іде в " турборежимі" ! (( :evil:

Kozak Taras
Гетьман
Гетьман

Сообщение Kozak Taras » 06 янв 2020, 12:52

Дякуючи патріотам, концерт цього совкового бидла відмінили.
Изображение

ЗвенаУкраїнська
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Благодарил (а): 529 раз

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 06 янв 2020, 17:47

Звенигородчани бойкотують концерт «Кроликів»

У Звенигородці люди бойкотують майбутній концерт гумористів Володимира Данильця та Володимира Мойсеєнка. Виступ «Кроликів» має відбутися 12 лютого. За квитки просять від 150 до 280 гривень. Ця подія одразу набрала негативного резонансу серед містян. Звенигородчани готові йти до місцевого Будинку культури з протестом.
- Звенигородчани не дадуть їм зробити концерт, - пояснює активістка Оксана Олендар. – Тут живуть патріоти. Я теж маю свою небезпідставну позицію щодо цього. Не впевнена, що їх тут не опаскудять, навіть якщо приїдуть таки. Колись, ще у 90-их, на валютників з нашого базару «наїхали» рекетири. То вони зібралися і дали останнім прочуханки. Рекет тоді був скрізь, окрім Звенигородки. Чи коли у 2014-ому ми виганяли «тітушок». Я сама стояла держаком від лопати.
Жінка впевнена, якщо концерт все ж відбудеться, люди таки вийдуть виганяти гумористів з міста. Тим часом із соцмережі вже зникло оголошення про подію. Ще до ранку понеділка квитки продавалися.
- Я не чула нічого негативного про майбутній виступ гумористів, - запевняє працівниця бухгалтерії Будинку культури. Не називається. – Проте мені керівництво сказало, що концерт відмінено. Чи це остаточно, я не знаю. Всі, хто купив квитки, здадуть їх та отримають гроші назад.
Пародистів з України раніше звинуватили у сепаратизмі та прихильності до влади Росії. Є частими гостями російських пропагандистських телеканалів. На сайті Президента навіть була зареєстрована петиція, аби позбавити дует звань народних артистів.
-Я пам’ятаю той час, коли ці двоє недолугих артистів розказували, що сучасної української мови не існує. Тоді, у 2015 році, їх звинуватили у сепаратизмі, заборонили їм виступати в Україні, блокували їхні концерти. Якого біса вони мають виступати у нашому місті, на Черкащині, краю Великих Богдана і Тараса, де споконвіку говорять українською. Русскіх нам тут не треба, - обурюється жінка у сірій куртці.

Анатолій БУЗИНА
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вернуться в «Звенигородщина»