Місцеві вибори 2020

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22403
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6701 раз
Поблагодарили: 11746 раз

Місцеві вибори 2020

Сообщение Kozak Taras » 27 сен 2020, 13:40

Повідомлення Звенигородської міської виборчої комісії Звенигородського району Черкаської області:

Зареєструвати виборчі списки кандидатів в депутати міської ради від партій:

Черкаської обласної організації Всеукраїнське об’єднання «Черкащани»;
Черкаська обласна організація Партія ветеранів Афганістану;
Черкаської обласної партійна організація «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»»
Черкаської територіальної організація «Радикальної Партії Олега Ляшка»
Черкаської обласної організації політичної партії « Команда Сергія Рудика. Час змін!»
Черкаської територіальної організації політичної партії «Європейська солідарність»
Черкаська обласна організація партія « Зелених України»
Черкаської обласної організації політичної партії « Основа»
Черкаська обласна організація партії « Слуга народу»
Черкаська обласна організація порлітичної партії « За майбутнє»
Черкаської регіональної організації політичної партії « Опизиційна платформа-за життя»
Звенигородської організації політичної партії « Громадянська позиція»
Зареструвати 6 кандидатів на посаду міського голови м. Звенигородка

Лебединець Сергій Миколайович – партія Громадянська позиція
Кучер Володимир Петрович – ВО Батьківщина
Петров Євгеній Віталійович – партія Слуга народу
Лисогор Юрій Васильович – партія За майбутнє
Ткаченко Алла Дмитрівна – самовисуванець
Саєнко Олександр Якович – самовисуванець
Зареструвати кандидатів в депутати міської ради від партій:

Партія “ВО Батьківщина”

Округ 1

Степенко Юлія Михайлівна
Мороз Наталія Іванівна
Ткаченко микола Григорович
Литвин Юрій Валерійович
Скоробреха Антоніна Володимирівна
Глушенко Микола Васильович
Округ 2

Алєксєєв Руслан Володимирович
Тюпа Дмитро Михайлович
Ставенко Іван Андрійович
Янишевська Надія Іванівна
Кібальнік Наталія Миколаївна
Савіцький Іван Васильович
Яровенко Лариса Василівна
Округ 3

Циба Леонід Васильович
Ольховський Ігор Вітальович
Винарський Сергій Васильович
Мудра Світлана Миколаївна
Марченко Світлана Петрівна
Левченко Василь Миколайович
Округ 4

Алєксєєв Юрій Олександрович
Маламуж Володимир Анатольович
Шукало Дмитро Анатольович
Філіпенко Оксана Анатоліївна
Миколенко Галина Степанівна
Шевченко Віктор Борисович
Партія “Громадянська позиція”

Округ 1

Годзіна Сергій Васильович
Слинько Руслан Миколайович
Побережська Валентина Петрівна
Бондарець Світлана Сергіївна
Шкапенко Людмила Василівна
Кердань Сергій Васильович
Округ 2

Зінченко Володимир Олександрович
Кобринський Володимир Олександрович
Когут Олександр Сергійович
Хом`як Тетяна Станіславівна
Гора Анастасія Анатоліївна
Безносюк Тетяна Олексіївна
Округ 3

Дерманець Михайло Васильович
Шваля Анатолій Іванович
Мудра Віта Анатоліївна
Гурома Ірина Михайлівна
Марченко Алла Валеріїна
Округ 4

Захарченко Віктор Григорович
Шевченко Роман Володимирович
Темченко Світлана Григорівна
Табацький Олександр Юрійович
Тихоненко Наталія Василівна
Педан Микола Олександрович
Самченко Олександр Олександрович
Постригань Тетяна Василівна
Весна Тетяна Леонідівна
Ніколенко Степан Олександрович
Шкляр Марія Павлівна
Партія “За Майбутнє”

Округ 1

Лисогор Юрій Васильович
Лалим Таїсія Василівна
Капуловська Юлія Володимирівна
Теліженко Володимир Олексійович
Петренко Олександр Миколайов
Поєдинок Микола Петрович
Округ 2

Красіцька Антоніна Петрівна
Чуприненко Сергій Юійович
Юрчук Іван Васильович
Васильківська Оксана Василівна
Викиданець Сергій Миколайович
Округ 3

Лисогор Олександр Юрійович
Гончаренко Максим Андрійович
Киниця Леонід Васильович
Кириченко Лариса Миколаївна
Відоменко Лариса Василівна
Черкасеко Олександр Олексійович
Округ 4

Тарасевич Роман Юрійович
Шевченко Наталія Петрівна
Заграничний Леонід Юрійович
Єфімова Тетяна Іванівна
Черкасенко Олександр Олексійович
Партія “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

Округ 1

Лаврега Володимир Юрійович
Самойлов Віталій Валерійович
Фролова Анна Аркадієвна
Трегубенко Тетяна Ігоревна
Король Людмила Володимирівна
Округ 2

Луценко Андрій Миколайович
Третяк Микола Борисович
Голосій Олександр Констянтинович
Трубецька Інна Олегівна
Дейнега Людмила Григоріївна
Округ 3

Ткаченко Надія Іванівна
Лозова Юлія Сергіївна
Віннічук Віра Олексіївна
Баланов Олексій Григорович
Трубецький Дмитро Олегович
Округ 4

Ісаєва Любовь Анатоліїївна
Сіваченко Наталія Степанівна
Портян Світлана Борисівна
Марченко Віталій Валерійович
Кутовий Юрій Анатолійович
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ОСНОВА”

Округ 1

Ященко Олександр Миколайович
Гончарик Віталій Іванович
Теліженко Наталія Олександрівна
Боровик Ольга Василівна
Фрайнт Андрій Олександрович
Округ 2

Кравчук Єгор Юрійович
Кожушко Олександр Васильович
Бабенко Олександр Сергійович
Щербина Галина Василівна
Гайтанова Марія Юріївна
Округ 3

Нездолій Людмила Андріївна
Степанченко Олена Валентинівна
Король Павло Вікторович
Абдін Віталій Валерійович
Трохименко Сергій Анатолійович
Округ 4

Вадько Сергій Савич
Девізоров Ігор Вікторович
Потабенко Петро Леонідович
Меретукова Світлана Петрівна
Клованіч Галина Юріївна
Партія Зелених України

Округ 1

Ульяницький Роман Савелійович
Струтинська Людмила Леонідівна
Кухарський Сергій Дмитрович
Мартиненко Алла Михайлівна
Павличук Микола Миколайович
Округ 2

Озірний Олексій Антонович
Горобець Валентина Володимирівна
Бовтуленко Андрій Анатолійович
Зацарінний Олександр Іванович
Ященко Вікторія Олександрівна
Округ 3

Чорновіл Володимир Іванович
Федоренко Андрій Володимирович
Гриценко Марина Іванівна
Кулик Леся Василівна
Ставенко Леся Володимірівна
Козюра Станіслав Васильович
Округ 4

Бражнюк Володимир Анатолійович
Онищенко Тамара Петрівна
Піддубний Василь Петрович
.Карапетян Сагріс Славікович
Канельська Лідія Миколаївна
Ворона Сергій Васильович
Предь Віталій Денисович
Теліженко Ярослав Леонідович
Уманська Тетяна Михайлівна
Облап Ніна Василівна
Партії ветеранів Афганістану

Округ 1

Васьковський Віктор Миколайович
Шевченко Володимир Михайлович
Гайдамащук Олександра Володимирівна
Сидоренко Наталія Володимирівна
Черненко Тетяна Валеріївна
Улбутов Сергій Олександрович
Коврига Вікторія Володимирівна
Округ 2

Каюк Володимир Сергійович
Бойко Наталія Леонідівна
Мізецький Сергій Іванович
Білявська Світлана Леонідівна
Соколов Володимир Васильович
Кисіленко Василь Васильович
Сокотович Наталія Петрівна
Округ 3

Орлова Оксана Анатоліївна
Снопик Майя Василівна
Короленко Едуард Анатолійович
Левіцький Сергій Степанович
Дичко Неля Миколаївна
Павлик Олександр Сергійович
Округ 4

Здоренко Роман Олексійович
Мізецька Олена Іванівна
Васьковська Людмила Петрівна
Кисиленко Віталій Володимирович
Павлик Ліна Степанівна
ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”

Округ 4

Теліженко Ігор Леонідович
Федоренко Володимир Володимирович
Міняйло Андрій Петрович
Реутова Неля Леонідівна
Руссу Галина Василівна
Округ 3

Гавчук Майя Петрівна
Бандурко Марина Русланівна
Прокопенко Олександр Олександрович
Сьомкін Петро Анатолійович
Бугайов Андрій Миколайович
Округ 2

Караван Юрій Олексійович
Хомич Тетяна Анатолівна
Дивнич Сергій Миколайович
Яровий Юрій Юрійович
Штепан Оксана Володимирівна
Округ 1

Кущенко Валентина Миколаївна
Скрипник Сергій Олександрович
Свінціцький Максим Борисович
Ткаченко Ірина Олексіївна
Корніцький Петро .Володимирович
Політичної партії «Європейська солідарність»

Округ 1

Лисенко Леонід Іванович
Бойко Тетяна Володимирівна
Трубаєнко Володимир Миколайович
Низенко Ольга Миколаївна
Заболотній Максим Анатолійович
Округ 2

Бовтуленко Сергій Олександрович
Дядя Олена Сергіївна
Крамар Богдан Григорович
Царенко Лілія Вікторівна
Округ 3

Лаврінченко Олександр Анатолійович
Ковальчук Світлана Павлівна
Бовтуленко Олександр Сергійович
Герасимчук Ольга Володимирівна
Ніколаєнко Роман Валерійович
Округ 4

Герасимчук Дмитро Вікторович
Наріжна Олена Миколаївна
Шаповал Олег Миколайович
Добровольська Світлана Анатоліївна
Тригубенко Констянтин Вікторович
ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ

Округ 1

Ткаченко Віктор Миколайович
Вельган Ольга Василівна
Мацібора Крістіна Павлівна
Добровольський Андрій Сергійович
Савченко Олександр Васильович
Округ 2

Маренич Валерій Леонідович
Білозірська Алла Вікторівна
Притульська Віра Вікторівна
Носацький Сергій Дмитрович
Вовненко Ганна Олександрівна
Округ 3

Сороченко Дмитро Геннадійович
Лозовіцький Андрій Анатолійович
Волощук Оксана Володимирівна
Трохименко Наталія Олександрівна
Захаров Борис Володимирович
Микитюк Ріта Борисівна
Ткаченко Андрій Вікторович
Округ 4

Колісник Валерій Григорович
Кузьменко Павло Анатолійо вич
Дяченко Ірина Миколаївна
Постоленко Сергій Іванович
Панченко Таміла Олексіївна
Поліщук Микола Васильович
ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН”

Округ 1

Письменний Олександр Павлович
Танасієнко Андрій Дмитрович
Хризанович Віталій Олексійович
Письменна Алла Іванівна
Діордіященко Євгенія Ігорівна
Округ 2

Вовченко Світлана Іванівна
Шевцова Олена Миколаївна
Прокопенко Богдан Віталійович
Старовойт Лариса Вікторівна
Прокопенко Борис Іванович
Округ 3

Швець Олена Сергіївна
Горобець Роман Миколайович
Самко Микола Васильович
Доманська Ірина Миколаївна
Биковець Жанна Володимирівна
Округ 4

Галузінська Тетяна Олексіївна
Трохименко Володимир Петрович
Ложнік Алла Василівна
Тараэва Ольга Дмитрівна
Цибульський Сергій Володимирович
Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»

Округ 1

Щербина Сергій Володимирович
Степаненко Світлана Іванівна
Фесенко Олександр Васильович
Андрійчук Ольга Іванівна
Ушаков Дмитро Валерійович
Кармазин Сергій Вікторович
Округ 2

Лісова Оксана Володимирівна
Степаненко Сергій Геннадійович
Грицик Леонід Володимирович
Тарноруцька Людмила Іванівна
Лазоренко Петро Васильович
Волинець Максим Анатолійович
Андрущенко Лариса Петрівна
Соломаха Сергій Павлович
Округ 3

Шпиця Юрій Олександрович
Соловей Ольга Іванівна
Каграманова Наталія Володимирівна
Стогнієнко Тетяна Володимирівна
Лазоренко Богдан Петрович
Округ 4

Зарубайко Василь Іванович
Коваль Віталій Володимирович
Папіна Наталія Миколаївна
Сиваченко Володимир Іванович
Красюк Раїса Петрівна
Радванський Юрій Володимирович
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Вернуться в «Звенигородщина»