Випускники 1978 року, зустрічаємось 1 липня о 12 годині біля школи!

У Черкасах діятиме 35 мовних таборів

Обговорюємо життя Черкас та області

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 19343
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Банк: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5072 раза
Поблагодарили: 8663 раза

У Черкасах діятиме 35 мовних таборів

Сообщение Kozak Taras » 30 май 2017, 14:35

Изображение

Цьогоріч у місті Черкаси свої двері для дітей відкриють 35 мовних шкільних таборів. Про це повідомили на сайті департаменту освіти та гуманітарної політики міськради.Одним із нестандартних підходів для забезпечення якісного навчання дітей є робота літніх таборів з іноземних мов. Такі табори покликані спонукати школярів практично застосовувати знання, отримані протягом навчального року.

У літніх мовних таборах діти матимуть можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності (в ігрових та концертних програмах, театральних виставах, проектній діяльності тощо). - Завдання мовного табору – показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосувати пізніше і в інших ситуаціях.

- Основна мета мовних таборів - зацікавити учнів іноземними мовами та сприяти вільному спілкуванню, не боячись оцінювання, - наголошує директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. - Сучасні діти насправді мають безліч можливостей щодо вивчення мов, адже тільки цього літа працюватимуть 35 мовних таборів, перебування у яких - безкоштовне.

Цього року їх кількість зросла порівняно з минулими роками (у 2015 р. - 25 ЗНЗ, у 2016 р. - 34 ЗНЗ). Більше 1700 учнів планують покращити свої знання, беручи участь у розробці проектів, інсценуваннях казок, спілкуванні з носіями мови. Завдяки такому насиченому подіями відпочинку діти мають зрозуміти, що іноземні мови – це не іспити і домашні завдання, а нові знайомства, спілкування і пригоди.

- Кожна школа розробила власну концепцію зі створення мовного середовища та покращення мовного рівня учнів, розвитку лідерських навичок, - зазначає головний спеціаліст управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Оксана Пучкова. - Сім шкіл здобули перемогу у Всеукраїнському проекті «Gocamps» завдяки цьому діти зможуть потоваришувати з волонтерами корпусу миру – студентами та викладачами з Китаю, Бельгії, Литви, США.

Нагадаємо, GoCamp – пришкільні табори нового формату, де за допомогою спеціально розробленої програми іноземні волонтери вчать школярів критичному мисленню, як будувати кар’єру та бути лідером і свідомим громадянином.

Участь у проекті вибороли навчальні заклади ПМГ-210 учнів, СШ № 3 – 30, гімназія № 9 -100, СШ№27 - 30 , СШ№ 28- 70, СШ № 17 – 150, ЗОШ №30 – 30. Усього - 620 дітей.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Сергiю
Козак
Козак
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 14 июл 2017
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Черкасы

У Черкасах діятиме 35 мовних таборів

Сообщение Сергiю » 14 июл 2017, 18:09

В наш час такого небуло

Вернуться в «Черкащина»