На Черкащині реорганізовано об’єднані податкові інспекції

Обговорюємо життя Черкас та області

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Полковник
Полковник
Сообщения: 1231
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 361 раз
Поблагодарили: 865 раз

На Черкащині реорганізовано об’єднані податкові інспекції

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 07 июн 2018, 21:15

На виконання постанови Кабінету міністрів України на Черкащині проводить реорганізація територіальні органи Державної фіскальної служби, інформує відділ комунікацій ГУ ДФС в Черкаській області.
У рамках реорганізації державні податкові інспекції в районах приєднано в якості структурних підрозділів до Головного управління ДФС в області. Зокрема, реорганізовано Державну податкову інспекцію у м.Черкасах, об'єднані ДПІ в Звенигородському, Золотоніському, Смілянському, Уманському, Черкаському районах.
Наказом Державної фіскальної служби України №300 призначено голів комісій з реорганізації вказаних державних податкових інспекцій. Голова комісії з реорганізації ДПІ у м.Черкасах – Олександр Коваленко; голова комісії з реорганізації Звенигородської об’єднаної державної податкової інспекції – Ірина Бистрова; голова комісії з реорганізації Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції – Антоніна Миргородська; голова комісії з реорганізації Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції – Анатолій Мовчан; голова комісії з реорганізації Уманської об’єднаної державної податкової інспекції – Володимир Сліпченко та голова комісії з реорганізації Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції – Іван Приблуда.

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вернуться в «Черкащина»