Оголошення!

Модераторы: TANECHKA, Олег Петрович

TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Всего на руках: Заблокировано
Благодарил (а): 7629 раз

Оголошення!

Сообщение TANECHKA » 21 авг 2018, 18:16

Шановні козачани! Проводиться збір допомоги для учасників АТО. За деталями звертайтесь в сільську раду.

Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Благодарил (а): 4372 раза

Оголошення!

Сообщение Олег Петрович » 21 авг 2018, 20:43

Дякую, Таню, за допомогу! Про збір допомоги сільську раду і всіх хто мені і раніш допомагав, попрохав я. Так як з 1 вересня вводяться нові правила в"їзду в зону ООС, то ми хочемо проскочити до наших бійців ще до цієї дати( бо хто зна як буде потім((..
Насамперед потрібні закрутки , салати, борщові заправки , варення та ін. Можна небагато і картоплі , цибулі. часнику. Одним словом - хто що може дати . Насамперед заїдемо в добровольчі батальйони і звісно до всіх наших земляків- звенигородців.
Допомогу потрібно зібрати до 25 серпня!!

Буду особисто всім щиро вдячний!

Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Благодарил (а): 4372 раза

Оголошення!

Сообщение Олег Петрович » 01 сен 2018, 21:03

Нещодавно повернулись із волонтерської подорожі на Схід нашої держави. . З приємного - це теплі зустрічі з нашими земляками -воїнами. З неприємного - це жахливий стан доріг і коли їдеш власним перевантаженим авто ( хоч то і німецький "пиріжок" і взагалі різні відчуття коли їдеш чужим авто і коли своїм) ,то потрібно мати міцні нерви , а про понтонні переправи та прифронтові польові дороги з небезпекою обстрілу взагалі промовчу .
Хочу щиро подякувати своїх односельців за допомогу в організації поїздки - особливо хочу відмітити своїх постійних помічників - Пиляя Миколу, Криворучка Віталія, Задорожного Віктора, Зелінську Мирославу Олегівну, Конончуків Наталію та Ігоря, Богун Валентину та Олексія, Канельську Лідію Миколаївну, Папіну Наталію ,Дяченка Петра Семеновича, Сіренка Олександра ,Шикшу Олександра Івановича та Любов Петрівну, Грицай Таню та всіх хто не зневірився та має щире серце та добру душу! Разом ми зібрали півтони провізії , 1900 гр готівкою та 20 л дизпалива. Ще раз від імені наших воїнів всім щиро дякую!!!
Тільки разом ми переможемо ворога ! Слава Україні! Смерть рашистським окупантам!

Изображение

Вернуться в «Новини. Оголошення. Запитання»