Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Вакарчук чи Порошенко

Обговорюємо політичні події в Україні та світі.

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Ответить

Вакарчук vs. Порошенко

Вакарчук
6
86%
Порошенко
1
14%
Не піду на вибори
0
Голосов нет
 
Всего голосов: 7

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Вакарчук чи Порошенко

#1

Сообщение Kozak Taras » 25 ноя 2017, 11:53

Изображение

Вважаю що потрібно ризикувати, від Петра вже немає чого очікувати, нехай іде займається своєю улюбленою справою - заробляє гроші...
Про інших мови немає, то все шлак...
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Вакарчук чи Порошенко

#2

Сообщение Kozak Taras » 10 дек 2017, 22:41

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук заявив, що не має жодних політичних амбіцій та перелічив 10 ключових кроків у реформуванні держави.

Про це він заявив у своєму відеозверненні, яке розмістив у своєму Твіттері.


Вакарчук зазначив, що в Україні "негайно необхідно зводити дві колони - верховенство права та державний апарат та зміцнювати третю колону - демократію".

"Основна робота в цьому лягає на плечі владних і опозиційних політиків. Для цього їм необхідно перше - створити незалежний Антикорупційний суд. Державні крадії, особливо високого рангу, мають бути неминуче покарані. Друге -змінити виборче законодавство. Запровадити не лише відкриті виборчі списки, а й унеможливити залежність виборчих комісій від впливу політпартій. Новий склад ЦВК має бути сформовано з професійних експертів", - заявив Вакарчук.

Він додав, що необхідно також "зменшити роль олігархів та великих гроше у виборах, жорстко обмежити роль політреклами на ТБ та радіо".

"Третє - провести справжню реформу держслужби, зробити його більш гнучким, ефективним, якісним і сучасним. Четверте - реформувати Службу безпеки, яка має перетворитися з інструменту впливу на бізнес на зброю для боротьби з тими, хто реально підриває нашу безпеку та незалежність", - додав він.

"П'яте - розпочати дієву приватизацію. Шосте - припинити політичний лобізм. Сьоме - змінити правила поведінки політиків, вони мають стати простіше, відкритіше і доступніше", - зазначив Вакарчук.

"Восьме - прищепити принцип відповідальності, політикам варто навчитися виконувати власні обіцянки, а коли це неможливо, пояснювати, чому так сталося. Дев'яте - запровадити культуру прозорої комунікацї. Кожен крок політика повинен мати чітке і головне - правдиве пояснення", - заявив Вакарчук.

"Десяте - публічно окреслити межі дозволеного. Ніхто за жодних обставин не має їх порушувати, а перелік їх має бути сформований і оприлюднений", - підсумував він.

"Не може чиновник, який все життя працює на держслужбі, вести життя мільйонера, а деколи навіть й мільярдера", - додав він.

"Не так важливо те, ХТО має очолювати нашу державу, як те, ЯКОЮ вона має бути. Якщо вам не все одно, і ви знаєте як зробити нашу державу Україною нашої мрії - приєднуйтесь, діліться своїми думками та пропозиція в соцмережах з хештегом #ЗнаюЯк", - заявив він.

При цьому Вакарчук підкреслив, що він "ніколи не заявляв про свої президентські амбіції" і не збирається робити цього зараз.

"Влада як така мене не цікавить. Я ніколи не співпрацював з жодним політтехнологом і не обговорював з ними жодних навіть гіпотетичних планів... Ніколи не замовляв жодних соцдосліджень чи кампаній на тему своїх президентських чи інших політичних рейтингів. До публікацій таких рейтингів я відношусь стримано, ще більш стримано - до їх обговорень, бо в країні зараз є точно більш важливіші речі", - заявив Вакарчук.

"Після Революції Гідності я сказав собі, що більше я більше за жодних обставин не буду стояти осторонь процесів, які відбуваються у країні", - зазначив він.

Він додав, що ніколи "не давав жодних обіцянок політиками чи бізнесменам і з посмішкою ставлюся до теорій, що мене хтось фінансує, веде чи за мною "стоїть": "Я є абсолютно самостійною, самодостатньою та фінансово незалежною людиною".



:PS: Я віддав би свій голос за нього...
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4574
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 877
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 8369 раз
Поблагодарили: 3556 раз

Вакарчук чи Порошенко

#3

Сообщение TANECHKA » 05 апр 2018, 21:44

Прізвища всі ті самі. Люди від них починають змучуватися - Вакарчук

Україна має почати різко багатшати, вважає Святослав Вакарчук.
Українці втомилися від одних і тих самих прізвищ у владній верхівці і опозиції.

Про це сказав лідер "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук на зустрічі у Києво-Могилянській академії. Його цитує сайт "Українська правда"

"Вони (політичний клас. - Gazeta.ua) вже 26 років то при владі, то в опозиції. Прізвища в основному всі ті самі. Люди від них починають змучуватися. Не тільки тому, що вони нічого не роблять, як при владі, так і при опозиції.

Більшість із вас – молоді люди. Вам плюс-мінус 20 років. Ви народилися, коли вони вже були на політичному небосхилі. Ви інших навіть не бачили.

Уявіть собі, яка б мутна була музична, театральна або кіносцена, якби ніколи за весь ваш час ви не знали б інших акторів, ніж 5 людей, до яких ви звикли по телевізору. А в українській політиці саме так відбувається", - каже він.

Пропонуємо найцікавіші цитати.

Цікава цифра

"Подивіться уважно на рейтинги. Ви побачите одну цікаву цифру. За різними опитуваннями від половини до 60% населення України взагалі не можуть вибрати жодного політика або політичну силу зі списку, з меню політичного ресторану".

Вакарчук у рейтингах

"Звідки так взялося, що Святослав Вакарчук є у рейтингах, зверніться, будь ласка, до наших політиків. Це вони винні в тому, що Вакарчук з'являється в рейтингу.

І це їхня робота за 26 років привела до того, що нікому з них люди не вірять. Тому вони починають дивитися на тих людей, які живуть іншим нормальним життям"

Не хоче називатися політиком

"Я дуже радий, що мене сьогодні не можна назвати політиком. Я щасливий, що я не такий, як вони. Боронь Боже, мені бути подібним до них. Боронь Боже, будь-кому з нормальних людей проживати таке життя, як живуть і якими методами діють вони. Це треба зупиняти"

Президент зміниться

"Колись давно, ще до Майдану я собі сказав, а Майдан це підтвердив, що я ніколи не буду стояти осторонь тих речей, які відбуваються в державі. Не буде цього і сьогодні.

Найбільш ефективним способом, яким я зможу змінювати свою країну, я буду робити. І ніхто мене в цьому не зупинить.

Я знаю, що багато хто до кінця не може зрозуміти, що я маю на увазі. От що ми можем зробити, якщо президент не зміниться? Та президент зміниться, якщо суспільство почне інакше діяти – от що я маю на увазі"



Метро

"Я приїхав сюди на метро. Я не так часто їжджу на метро. Було дві причини, чому я так приїхав. Одна з них – це затори, я боявся спізнитися. Але мені було і цікаво. Ви бачите обличчя людей"

Надія

"Люди зневірені, вони потребують якоїсь надії. Людям важко жити. Не тільки тому, що у них проблеми матеріального характеру. Вони не бачать світла в тунелі, вони не мають справедливості. В них не в прямому, а в переносному сенсі сіре небо над головою. Постійно. Це стосується ваших родичів, можливо, ваших батьків, друзів. Запитайте всіх. Люди починають втрачати надію, що щось краще може статися в їхньому житті"

Мені влада не потрібна, але...

"Мені точно не потрібна влада. Здалася вона мені десять раз! Повірте, я людина, яка зробила себе за допомогою вас без всякої влади, вона мені не потрібна.

Але в мене душа болить. Я хотів би, щоб у кожного з вас так боліла душа"

Від посівної до посівної

"Придумати новий велосипед у нас дійсно не вдасться. Але створити свій велосипед, взявши колеса в одному місці, трансмісію – в другому, руль – в третьому, сідло – в четвертому, а клаксон – в п'ятому, ми можемо. Саме в цьому лежить завдання державного діяча.

У мене деколи таке враження, що наша влада взагалі не мислить такими категоріями. Вони живуть від посівної до посівної. Сьогодні пережили – слава Богу, газу вистачило – значить все добре. Тепер, дай Бог, щоб була кон'юнктура на метал або на зерно, тоді в країні буде ВВП рости на 0,5%, тоді нам буде легше виконати бюджет"

Думати на 30 років вперед

"Одиниці думають на 30 років вперед. Одиниці. Точніше, можливо, вони думають про це десь перед сном або в розмові з друзями за келихом вина в суботу. Але ці думки ніколи не втілюються в реальні дії.

Україна не пройде шляхом ні Польщі, ні Сінгапуру, ні Естонії, ні Південної Кореї, ні Грузії, ні Ізраїля. Всі ці шляхи підходили для цих конкретних країн. Україні не підійде жодний з них.

Але Україна і її державні діячі мають бути достатньо мудрими, а головне достатньо щирими перед собою в бажанні змінити країну, щоб знати, що найкраще можна взяти від кожного"

Про радикалізм

"Припиняйте, що називається, на корені рубайте, дискусії, в якій звучать слова "розстріляти". Я розумію, звідки ростуть ноги, я розумію, що люди використовують різну риторику, я розумію, що в нас є різні емоції.

Але не можна дозволяти собі навіть проговорювати ці слова. Тому що в якійсь момент, коли ми занадто звикнемо до слів "розстріляти", коли, не дай Бог, в якійсь момент це може стати правдою, ніхто на це не відреагує. І це буде трагедія"

Завдання

"Сьогодні наше завдання – зробити так, щоб територія, яку ми контролюємо, почала різко багатшати, почав рости добробут населення, зростала сила українського війська і армії. Щоб Україна почала бути прикладом успіху. Це дозволить нам повернути наші території набагато швидше, легше і найголовніше – це реалістичний сценарій"

Прогнози

"Найближчі 20 років Україну очікує велика кількість людей справді сучасних, європейських, розумних професіоналів, які будуть творити нову еліту. І які вже точно, якщо і будуть кудись їхати, то швидче за обміном досвідом, а не перефарбовувати свою душу, як це раніше відбувалось.

Я думаю, що Україна не буде селянською нацією в середній і довгостроковій перспективі. Не тому що працювати біля поля чи бути селянином – це погано. Навпаки, це чудово. Але тому що так обставини в світі складаються, що все менша і менша кількість людей потрібна для того, щоб прогодувати все більшу і більшу кількість людей. Україна не є виключенням світового тренду

Ми маємо збудувати країну, в якій немає різниці, село це чи місто"


Святослав Вакарчук посідав третє місце в рейтингу кандидатів на президентських виборах. Торік у листопаді за нього готові були проголосувати 12,1% українців. Вакарчука випереджали президент Петро Порошенко — 16,1% і лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко — 14,4%. Чергові вибори глави держави мають відбутися в березні 2019-го.

У вересні музикант на півроку полетів до Стенфорда, Сполучені Штати Америки. Тамтешній університет входить у трійку найкращих вузів ­світу. Вакарчук вивчав процеси політики й державотворення, економіку й право. У грудні заявив, що не збирається йти у президенти. Натомість назвав 10 кроків, що треба зробити для реформування країни. Серед них — створити незалежний Антикорупційний суд, змінити виборче законодавство, реформувати держ­службу, розпочати дієву приватизацію, припинити політичний лобізм.

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Вакарчук чи Порошенко

#4

Сообщение Kozak Taras » 05 апр 2018, 22:00

TANECHKA писал(а):
05 апр 2018, 21:44
Українці втомилися від одних і тих самих прізвищ у владній верхівці і опозиції.
Я вже давно про це кажу, потрібні зовсім нові люди. Не факт що це допоможе, але шанс є, а з цих жирних свиней, що вже задовбали всіх, нічого не буде - це 100500%
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Ответить

Вернуться в «Політика»