Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Кабмін запропонував замінити військове вітання "Бажаємо здоров'я" на "Слава Україні"

Обговорюємо політичні події в Україні та світі.

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Ответить
Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Кабмін запропонував замінити військове вітання "Бажаємо здоров'я" на "Слава Україні"

#1

Сообщение Kozak Taras » 06 фев 2018, 20:47

Изображение

Кабінет Міністрів вніс у Верховну Раду законопроект №7549, яким пропонує замінити військове вітання з "Бажаємо здоров'я" на "Слава Україні" - "Героям слава".

Відповідні зміни повинні бути внесені в Стройовий статут Збройних Сил України.

"На привітання начальника чи старшого за військовим званням "Слава Україні" всі військовослужбовці, що перебувають у строю або поза строєм, відповідають: "Героям слава". Якщо начальник або старший за військовим званням прощається, на його слова "Слава Україні!" військовослужбовці відповідають: "Героям слава", - сказано в документі.

Таке саме вітання військові зобов'язані будуть промовляти під час вручення Бойового прапора військовому підрозділу.

Крім того, пропонують зобов'язати військових під час звернення до міністра оборони і його заступників, які є цивільними особами, називати їх посаду, додаючи перед цим "товаришу".

Також законопроектом запропоновано ввести в розпорядок дня військових годину на національно-патріотичну підготовку. Стежити за зазначеною підготовкою буде заступник командира бригади (полку) з морально-психологічної підготовки.

Крім того, проектом закону уточнюються обов'язки та посадові повноваження керівників військових підрозділів, а також вводиться посада головного старшини батальйону (бригади, полку) і головного сержанта роти (взводу).

Привітання "Слава Україні" з'явилося за часів Української Народної Республіки і з відповіддю "Героям слава" використовувалося в Українській повстанській армії.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Ответить

Вернуться в «Політика»