20 березня - Міжнародний день щастя

Обговорюємо політичні події в Україні та світі.

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20866
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5870 раз
Поблагодарили: 10185 раз

20 березня - Міжнародний день щастя

Сообщение Kozak Taras » 20 мар 2018, 09:30

Що таке Міжнародний день щастя? Природно, це день, коли потрібно бути щасливим! З 2013 року Організація Об'єднаних Націй відзначає Міжнародний день щастя для того, щоб визнати важливість щастя в житті людей в усьому світі. У 2015 році Організація Об'єднаних Націй прийняла 17 цілей в галузі сталого розвитку, спрямовані на викорінення бідності, скорочення нерівності та захист нашої планети - три ключових умови, необхідних для досягнення благополуччя і щастя.

Організація Об'єднаних Націй пропонує всім людям незалежно від їх віку, а також всім навчальним закладам, компаніям та урядам відзначити 20 березня Міжнародний день щастя.

Всесвітня доповідь про щастя
Щорічний Всесвітння доповідь про щастя (World Happinness Report, 2018) містить рейтинг країн світу за рівнем щастя їх населення. Автори доповіді порівняли 156 країн за шістьма показниками: рівень доходу, очікувана тривалість життя, соціальна підтримка, свобода, ставлення до корупції та щедрість. Найщасливішою країною світу визнана Фінляндія. Доповідь 2018 року має важливе нововведення - додатковий рейтинг 117 країн за рівнем щастя іммігрантів.

Изображение
Изображение
Изображение

Україна 138 місце.....
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Вернуться в «Політика»