Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Моє ставлення до Тимошенко

Обговорюємо політичні події в Україні та світі.

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Микола Косенко
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 146
Зарегистрирован: 05 май 2018
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 20
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 43 раза
Поблагодарили: 199 раз

Моє ставлення до Тимошенко

#1

Сообщение Микола Косенко » 04 июн 2018, 14:53

Як і у будь якого політика у неї є свої хороші та погані риси.
Хороше все в далекому минулому...
1. Вона врятувала всю нашу чорну металургію. Не всі пам’ятають, але в 1992 році був справжній шок, особливо у липні, коли нас остаточно викинули з рубльової зони. І експорт в Росію припинився. Тоді усі заводи були державними, а у відділах збуту сиділи по совковому три тітки, що їли борщ з скляних баночок.... Експорт повністю припинився будь куди! Тобто зовсім! А на внутрішній ринок, що був у депресії, металу було забагато. На мартенах плавки йшли добами, бо зупинити мартени чи домни-це знищити завод, бо це безперервний цикл. А за газ платити нічим… рахунок йшов якщо не на години, то на дні. Валюти не було, а збутом до того займалися в Міністерстві у Москві. Звісно, що тітки з борщем ні про який експорт і гадки не мали.
Переляканий Кучма покликав Лазаренка, бо його вже задовбали директора та й вся ситуація. «Треба кудись і якось продавати метал!»- кричав він. А Паша Лазаренко побачив єдину кандидатуру Юлю Тимошенко, яка під його крилом змогла нафтою вже приторговувати та щось розуміла у зовнішньо - економічної діяльності. Викликали Юлю… ну що, вона змогла.
Вона зробила такі умови, що сотні приватних фірм почали купувати у заводів на умовах кредиту під FOB, метал. Ціна метала була десь в четверо менше за світову, де заводам чверть, Юлі чверть, чверть фірмам турки чи інші закордонні посередники за свою чверть готові були маму продати живцем. В короткі терміни заводи розрахувалися за газ, почали виплачувати зарплату, тітки вже їли з ресторанів, а країна стала отримувати валюту. До того ж малий бізнес отримав значний стартовий капітал… З часом заводи й самі навчилися...
2. Друга її справа була в 2000 році, коли вона прибрала бартер з енергетики, коли стояв такий грабунок, що, скажімо, Запорізька атомна відпускала електрику за бартер, де звичайна 60 ватна лампочка коштувала десь 1000 баксів, а стілець 8000 баксів! Країна котилася у безодню, бо так було скрізь!
Можна ще привести певні її хороші якості, такі як примножування золотовалютних запасів країни, тоді як синяки їх розбазарювали...
Але є і негативи:
1.Корупціонерів в її рядах теж вистачало і досить багато. Але основною її негативною рисою, яка, може зв’язана з її бізнесом на початку 90-х, це те, що вона якось індиферентна до криміналу. В її рядах на місцях бандюк на бандюкові та бандюком поганяє. Вона до них звикла і їй вони не ріжуть око.
2. Інша її негативна риса, це притаманне їй зовсім провальне-месіанство. Вона вирішила що вона «мати нації», що ну зовсім не так. Вона так і не зрозуміла Майдан та й багато чого.
3. А третя-це вже зовсім погана. Це те, що дозволило Пороху стати однотуровим. Вона не хотіла боронити Україну в час нападу ворогів. Вона загравала з ОРКАМИ, поривалася їхати до Путлєра та не хотіла чути про опір. Казала потрібно щоб жоден танк не виїхав ... А головне, що за 4 роки ми так І НЕ ПОЧУЛИ від неї нічого про оборону країни, про визволення її земель, про її відношення до патріотів….нічого.
Ось і робить висновки самі.
Я свої вже зробив...

Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3557
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 765
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 5404 раза
Поблагодарили: 3116 раз

Моє ставлення до Тимошенко

#2

Сообщение Леонід Мазира » 05 июн 2018, 20:59

Непоганий аналіз. Дякую,Микола Косенко,
Хотів додати, що щоденні вечірні відключення електроенергії в 90-х роках саме вона припинила. Також були дії по припиненню діяльності ігрових автоматів, також були ще позитивні рішення, які хоч трошки, але відновлювали справедливість.
Кадрова політика - це провал! Всі ці Королєвські, Пашинські, і т. д. ......
А от один з моїх російських знайомих (колишній українець) так оправдовував рашистську агресію в 2014 р. - "Як тільки Юлька сказала, що на москалів треба кинути атомну бомбу - все стало ясно...." Це Шуфричу вона таке сказала....
Можливо, вона таки вірила, що можна багато що зберегти, не піддаючись на провокації?

Тобто, на мою думку, вона є людина непересічна, яка наробила помилок, але в хорошій системі могла б бути корисною.
Хороша команда у неї не утворюється, хоча сама вона, безумовно, прекрасний виконавець....

Очевидно, перед виборами ми почуємо дещо про її позицію . Те, що ми цього зараз не чуємо - може бути заборона пускати на канали, або ще якась політика. От Саакашвілі зник, Бортник, Савік Шустер. Політичні телеведучі якісь беззубі.

Потрібно все аналізувати, не створюючи собі кумира, бо вже ми цього наїлися по самі вуха......
Але підхоплювати скандування натовпу теж не варто...

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Моє ставлення до Тимошенко

#3

Сообщение Kozak Taras » 06 июн 2018, 12:14

Моє ставлення до неї, та її партії, теж змінилося, якщо я колись був її палким прихильником, то зараз ставлюся дуже негативно...
А все через оцей пунктик
Микола Косенко писал(а):
04 июн 2018, 14:53
А головне, що за 4 роки ми так І НЕ ПОЧУЛИ від неї нічого про оборону країни, про визволення її земель, про її відношення до патріотів….нічого.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Змій
Козак
Козак
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 12 май 2018
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Мужской
Откуда: Холодний яр
Благодарил (а): 2 раза
Поблагодарили: 8 раз

Моє ставлення до Тимошенко

#4

Сообщение Змій » 06 июн 2018, 16:00

Чому я ніколи не проголосую за Тимошенко

Вона крала разом з Лазаренко.
Вона двічі на початку 90-х попадалась з контрабандною валютою в аеропортах.
Вона лобіювала призначення Медвечука першим віце-прем'єром України.
Вона пропонувала Януковичу коаліцію зі зміною Конституції і розділ України на сфери впливу.
Вона уклала кабальні газові контракти з Путіним.
Вона гигикала з Путіним, коли той бомбив Грузію та надсмiхався з президента Украiни.
Вона двічі вперто не голосувала за визнання Росії агресором.
Вона в 2014 році вимагала відмовитись від збройного спротиву Путіну.
Вона брала гроші в Каддафі - світового терориста.
Вона в 2008 зривала надання Україні ПДЧ по НАТО.
Вона підступно грала роль інвалідки і кричала, що готова очолити країну.
Вона завела в парламент Шепелєва, Савченко, Олійника, Портнова,Лозинського, Королевську, Терьохіна, Жванію.
Вона віддала групі Приват Укрнафту
Вона і група Приват - це одне і теж. Чого тільки варта афера з Приватом на 5,5 міліарда доларів, вкрадених в кожного українця.
Вона брехала, що зробить контрактну армію, а насправді скоротила армію на третину.
Вона виступає за підтримку телеканалів, таких як: як Newsone і Інтер.
Вона пропонує мирний план, який співпадає з російським планом Кремля.
Вона жодного разу не відвідала солдат ані на фронті, ані в госпіталі.
Вона не пожертвувала жодної копійки на армію.
Вона постійно бреше і маніпулює важкою ситуацією, в яку, потрапила Україна.
Вона бреше бреше бреше …

Аватара пользователя
Valeonid
Чотовий
Чотовий
Сообщения: 64
Зарегистрирован: 30 июл 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 10
Пол: Мужской
Откуда: Вїнниця
Благодарил (а): 20 раз
Поблагодарили: 81 раз

Моє ставлення до Тимошенко

#5

Сообщение Valeonid » 09 июн 2018, 16:49

Чому я ніколи не проголосую за Тимошенко
Цїлком пїдтримую Змій

Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3557
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 765
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 5404 раза
Поблагодарили: 3116 раз

Моє ставлення до Тимошенко

#6

Сообщение Леонід Мазира » 14 июн 2018, 22:13

Жодним чином я не є "юлеботом" і досить критично ставлюсь до цієї політичної сили (в основному - за популізм), але не сприймаю "натягнуті" звинувачення, часто необгрунтовані, аби тільки знищити політичного противника. Якщо ми не відмовимось від "брехні во благо", то нічого не побудуємо,бо брехня вилізе і вдарить по нас. "Юля бреше, бреше.." - а Ляшко не бреше, Порошенко - то взагалі кристально чистий, я мав справу з "самопоміччю" - то теж побачив багато "правди". Давайте відмовимось від лозунгових звинувачень і судити будемо по ділах. І приводити факти.
Я спеціально пошукав на сайті позицію Ю.Т. по Донбасу, ось, наприклад :
14:11 21.05.2018НОВИНИ
Голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що чинний президент України Петро Порошенко використовує війну в Україні як засіб для отримання корупційного збагачення, а також може використати можливість щодо оголошення воєнного стану для блокування процесу проведення виборів.

«Війна для президента є фактором можливості оголошення воєнного стану, щоб не проголошувати президентські вибори. І тому нам потрібно уважно стежити, щоб не допустити штучної ескалації війни на Сході України у політичних інтересах вищого керівництва держави», – сказала Юлія Тимошенко на брифінгу журналістам.

Парламентарій нагадала, що нині Російська Федерація веде проти України війну, але в той же час в Україні, на жаль, існує «п’ята колона», яка сприяє продовженню війни, де «президент – не остання людина, яка є причиною того, що війна продовжується».

«Тому що президент робить все від нього залежне, щоб продовжувати війну. Війна для президента – ширма для корупції і причина пояснення того, чому країна так погано живе в той час як він проводить корупцію», – сказала вона.

Юлія Тимошенко наголосила, що фракція «Батьківщина» буде підтримувати всі законопроекти, що стосуються усунення дії «п’ятої колони» в Україні.

«Всі законопроекти щодо видалення п’ятої колони, яка працює на ворога – все це наша фракція підтримає», – підсумувала парламентарій.
То де тут "рука Кремля?"

Звичайно, є така позиція у "власть імущих", що виступи проти корупції розхитують державу. Та якби її не було - скільки життів було б збережено, і ми не були б такими слабкими, а слабких завжди б'ють.

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Моє ставлення до Тимошенко

#7

Сообщение Kozak Taras » 15 июн 2018, 16:06

Леонід Мазира писал(а):
14 июн 2018, 22:13
Я спеціально пошукав на сайті позицію Ю.Т. по Донбасу, ось, наприклад :
Ну це, м'яко кажучи, не зовсім позиція по Донбасу, це позиція що до Порошенка, а все інше просто бла - бла...
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3557
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 765
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 5404 раза
Поблагодарили: 3116 раз

Моє ставлення до Тимошенко

#8

Сообщение Леонід Мазира » 15 июн 2018, 22:11

Ну, там чітко вказаний агресор. І про Порошенка правильно сказано. Опозиція майже завжди правильно говорить....
Але я ще хотів продовжити критику Ю. В. Коли вона зажадала від міністра оборони Гриценка за кілька місяців створити контрактну армію, той заявив, що за такий короткий строк (і за наявні кошти) це неможливо. І тут же був звільнений з посади. І що, була створена контрактна армія? Як би не лаяли Пинзеника, то фахівці знають його, як прекрасного спеціаліста. А він відмовився далі працювати з Ю.В. Пішов з уряду. Якби вона була здатна створювати команду, то Пинзеник і Гриценко не пішли б, а Королєвська з Пашинським, Портновим не залишились би.....

На мою думку, країну можна довірити людині, яка зможе зібрати максимальну кількість патріотів, розумних і чесних людей і спрямувати їхню діяльність так, щоб уникнути амбіцій, направлених на розкол.... Щоб кожен з них думав про державу, а не про власні дрібні інтереси. І держава має забезпечити їм становище і повагу, якщо вони вони будуть приносити користь людям. Ця людина має почути всіх, не робити різких рухів, бути толерантною, але жорстко вимагати праці на користь держави. Ніякого кумівства, прозорість і вчасна відповідь на всі негативні явища. Головне - всі розумні люди мають бути в команді....

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22604
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 2025
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6983 раза
Поблагодарили: 11874 раза
Контактная информация:

Моє ставлення до Тимошенко

#9

Сообщение Kozak Taras » 16 июн 2018, 14:09

Изображение
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Lyuba
Сотник
Сотник
Сообщения: 452
Зарегистрирован: 23 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 252
Пол: Женский
Откуда: Володимирець
Благодарил (а): 303 раза
Поблагодарили: 513 раз

Моє ставлення до Тимошенко

#10

Сообщение Lyuba » 17 июн 2018, 00:50

Не те місце він Юлі показує! :xaxa:
Спробуй!..

Ответить

Вернуться в «Політика»