Як єврей євреїв нагрів

Обговорюємо політичні події в Україні та світі.

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20881
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5882 раза
Поблагодарили: 10200 раз

Як єврей євреїв нагрів

Сообщение Kozak Taras » 23 авг 2018, 15:35

Изображение

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы! с Василем Крутчаком.
21 августа в 11:08 ·
Vadim Rabinovich заробив 75 млн грн на землі Бабиного Яру, вкраденій у Києва

Упродовж 12 років Голова Всеукраїнського єврейського конгресу, народний депутат України і громадянин Ізраїлю Вадим/Давид Рабінович обіцяв побудувати Меморіал в пам'ять загиблих у Бабиному Яру. Для цього шахрайським шляхом вибив землю у київської громади. А потім цю землю… продав.

Я публікую документи, які свідчать, що Вадим Рабінович за перепродаж землі у Бабиному Яру отримав через Павла Фукса 2,7 млн доларів (75 млн гривень). Це той самий сумнозвісний забудовник Москви, колишній харків’янин, який нині фінансує політичну кар’єру Рабіновича.

Злочинна схема була започаткована 18 травня 2005 року, коли Вадим Рабінович заснував благодійну організацію «Фонд пам’яті «Бабин Яр» і став головою правління у ній. Як вказується в документах, організація була створена з метою отримання у оренду земельних ділянок у Бабиному Яру загальною площею 7,8 гектарів. Мова йшла про місце, де під час Другої світової війни нацисти розстріляли більше 100 тисяч євреїв.

Вже за три місяці «Фонд пам’яті «Бабин Яр» підготував проекти договорів про передачу в оренду земельної ділянки розміром 2,3 га на 25 років для побудови меморіального комплексу «Бабин Яр» та його обслуговування, а також про оренду ділянки розміром 5,5 га на 5 років для облаштування прилеглої території.

Через 2 роки - у грудні 2007 року, Фонд Рабіновича направив свої «земельні хотєлкі» у вигляді проектів рішень у Київраду. Київрада повернула ці проекти з низкою зауважень.

Це дозволило Вадиму/Давиду звернутися до Господарського суду Києва з вимогою вважати обидва договори укладеними через начебто бездіяльність Київради. 29 травня 2008 року суд несподівано прийняв рішення на користь Рабіновича.

Київрада вирішила не боротися в апеляції за 7,8 га міської землі. А вже за рік - 3 червня 2009 року -мер Києва Леонід Черновецький підписав обидва договори про оренду на умовах Вадима Рабіновича.

Така схема дозволила Рабіновичу в обхід голосування в сесійній залі Київради стати орендарем 7,8 га землі у Бабиному Яру. Причому він отримав її фактично безкоштовно, адже з 2009 по 2015 рік не заплатив у міський бюджет за оренду жодної копійки. На 1 січня 2018 року борги «Фонда пам’яті «Бабин Яр» перевищили 7,5 млн гривень.

При цьому, Вадим/Давид не мав жодного мандату ані від єврейської громади Києва, ані від міжнародних організацій, які опікуються питаннями Холокосту, представляти їхні інтереси у відносинах з міською владою. Тим більше – брати від імені євреїв землю у міста.

За 7 років володіння землею Рабінович нічого там не збудував. Але у грудні 2015 року вже новий мер Віталій Кличко продовжив Рабіновичу договір про оренду земельної ділянки розміром 5,5 га.

Врешті-решт, минулого року Рабінович вирішив продати землю тим, хто дійсно збирається будувати меморіал – міжнародній організації «Меморіал Холокоста «Бабин Яр». До її наглядової ради входять такі відомі люди як Віктор Пінчук, Святослав Вакарчук, Олександр Квасьневський, Герман Хан, Натан Щаранський та Михайло Фрідман. Оскільки формально продати орендовану землю Рабінович не міг, він продав новим благодійникам … свою організацію.

Причому одночасно депутат-бізнесмен вирішив приховати свою участь у цій афері: 22 травня 2017 року він вийшов із «Фонду пам’яті «Бабин Яр», а новим очільником організації став його політичний спонсор і партнер Павло Фукс.

19 жовтня 2017 року відбулося підписання «договору про компенсацію» між Фуксом та генеральним директором «Меморіалу Холокоста «Бабин Яр», відомим польським політиком Мареком Сівецем. Згідно з договором, на рахунки Павла Фукса для нього та його партнерів мали бути переведені 2,7 млн доларів у гривневому еквіваленті (зараз приблизно 75 млн гривень). У той же день Фукс зобов’язався вийти із «Фонду пам’яті «Бабин Яр», а його партнери (з Рабіновичем включно) – написати нотаріально завірені заяви про відсутність будь-яких претензій.

Крапка у цій історії була поставлена 29 листопада 2017 року, коли Павло Фукс підписав протокол засідання «Фонду пам’яті «Бабин Яр» про складання Вадимом Рабиновичем повноважень Голови правління цієї благодійної організації. Таким чином, «благодійність» на горі еврейського народу принесла голові партії «За життя!» 75 мільйонів гривень. Новим власникам землі Вадим Рабінович передав і борги з оренди за всі марно витрачені роки, які складають понад 7 млн гривень.

Отже, в сухому залишку. Дрібний шахрай і балабол Вадим Рабінович в нечесний спосіб вимутив у Київради землю нібито під будівництво меморіалу жертвам Бабиного Яру. За 8 років нічого не побудував. Заборгував місту мільйони гривень податків на землю. І зрештою перепродав орендовану ділянку «серйозним людям» за 2,7 млн долл.

Як кажуть в Одесі: ну не поц?!

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Лісник
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 137
Зарегистрирован: 30 сен 2011
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Багачівка
Благодарил (а): 74 раза
Поблагодарили: 100 раз

Як єврей євреїв нагрів

Сообщение Лісник » 26 авг 2018, 14:03

І є ще дебіли які будуть за нього голосувати :f:

Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3359
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 4906 раз
Поблагодарили: 2833 раза

Як єврей євреїв нагрів

Сообщение Леонід Мазира » 26 авг 2018, 18:28

Ну, найшлося ж кілька мільйонів,коли обрали Януковича.. В Звенигородці було чи 12 чи 16 відсотків... А як "конєвода" два рази депутатом обрали.... Так що дебіли будуть! От якби ж розумних побільшало!

Вернуться в «Політика»