Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Питання до Голови сільської ради.

Модераторы: TANECHKA, Олег Петрович

Аватара пользователя
Татьяна Лысак
Козак
Козак
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 10 окт 2016
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Женский
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 10 раз

Питання до Голови сільської ради.

#81

Сообщение Татьяна Лысак » 16 апр 2017, 19:10

А там що не роби,все до одного місця.Люди там такі,молодь тікає бо життя там немає.Жанна,вийди хоч раз зі своєї вулиці в сторону парка (до Милокостих)заверни на ліво і пройдись пішком по ті вулиці,це жах розумієш?я не прошу нову дорогу,залатати хоча б ті ями на яких можна вбитися,а як пройде дощ хоч вовком вий проходу немає.
Ніхто нікого не обсирає,а просять.

Аватара пользователя
Zhanna
Козак
Козак
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 30 мар 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Поблагодарили: 15 раз

Питання до Голови сільської ради.

#82

Сообщение Zhanna » 16 апр 2017, 19:12

Я відколи проживаю в селі, то знаю кожну вулицю і її стан! В цьому селі потрібно класти на дороги тільки асфальт... всі інші матеріали до одного місця... тракторами знищать!
Я відколи працюю в сільській раді постійно чую "а от Княжа... а в Княжі..." - люди добрі, та в Княжі люди більш згуртовані! Самообклад там 100 грн з кожного члена сім'ї, а нас 10 грн з домоволодіння (різницю відчуваєте) ...ще і дехто кричить " я заплатив 10 грн самообкладу - ви тепер посипте мою вилицю". Ну так візьміть 10 грн і щось зробіть на вулиці. За 10 грн навіть Галєта не прийде працювати!!! На прибирання території не просто люди ідуть, а навіть приїзджають тракторами, щоб вивести за межі села все сміття!!! А в нас у дворі прибрали, всі смітники вигребли на дорогу і - це не моє, хай кому заважає то нехай і прибере!!!
Люди добрі, не можна бути такими злими!!!!

Аватара пользователя
Zhanna
Козак
Козак
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 30 мар 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Поблагодарили: 15 раз

Питання до Голови сільської ради.

#83

Сообщение Zhanna » 16 апр 2017, 19:19

Татьяна Лысак писал(а): Якісь кошти дeржава дає,цe однозначно.Якщо ні,то яка вона голова сeла,якщо нічого для цього нe робить,чому нe добивається чогось кращого,сидіти і нічого нe робити,звісно і гроші на голову сипатись нe будуть.Я розумію цe нe так просто,ну якщо вжe Л.М.так сильно хотіла стати головою сeла,то хай виконує своіі обов'язки.
Ви писали вище, що зробила наша теперішня голова? Так читайте: біля лікарні дитячий майданчик поставила сільська рада, а не пан Ничипоренко!; відремонтувала зупинку в центрі села; відремонтувала обеліск (бо якби цього не зробили могли б постраждати діти, які бігають там); відремонтували стелю в спортивному залі в сільській школі)....
А садочок на балансі СВК "Козацький" - сільська рада не має права і якоїсь паршивої гойдалки поставити!

Аватара пользователя
Олег Петрович
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3103
Зарегистрирован: 20 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1342
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 4686 раз
Поблагодарили: 3772 раза

Питання до Голови сільської ради.

#84

Сообщение Олег Петрович » 16 апр 2017, 19:59

Zhanna писал(а): В минулому році підремонтували кілька доріг по селі. Так наші люди самі не цінують те, що для них робиться! Ще і року не пройшло, а доріг вже немає!
Обсирати всі можуть гарно, а от що особисто кожен житель села зробив для села?
Минулий тиждень були "суботніки", то якби хоча б по одній людині з кожного домоволодіння прийшло, то наскільки більше можна було зробити! Повигрібати ті смітники, прибрати парк, який самі ж і засрали!!!
В четвер я особисто була свідком коли дві жінки казали: "то ж сільська рада сьогодні гребеться!" А чому сільська рада? Ми що більше всіх смітимо? Чи тільки в нас є захоронені родичі на кладовищах????


Як депутат районної ради від нашого села і просто житель цього села хочу відмітити позитивну та активну громадську позицію працівників сільської ради та особливо молодих співробітників , таких як Жанна та Наташа . Дуже тяжко та невдячно в нас робити людям добро, але правда за вами! Ви молодці , за вами майбутнє нашого села! А решта , як в народі говорять - " собаки гавкають - а караван іде" ! :)

Аватара пользователя
Густина
Козак
Козак
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 16 авг 2015
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Мужской
Откуда: Киев

Питання до Голови сільської ради.

#85

Сообщение Густина » 16 апр 2017, 21:34

Які ж ми всі патріоти села сидіть в інтернеті і плескать своїми поганими язиками.А давайте так:"Я зробив для села те....",а потім кркитика,і пропозиція - за нею йде допомога. А просто нічого самому палець об палець не вдарить і ждать манну з неба такого не буває, уже думаю пора це засвоїть, здається і вік дозволяє.

Аватара пользователя
Густина
Козак
Козак
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 16 авг 2015
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Мужской
Откуда: Киев

Питання до Голови сільської ради.

#86

Сообщение Густина » 16 апр 2017, 21:48

І ще нарахунок парку: чому вийди Жанна - це вже взагалі тупо. Вона ,що туди мусор виносила,чи голова там сторожем повинна буть. Хто бачить хто, і що туди виносить, чи вивозить, чомуж хоть інкогніто з патріотичних міркувань не скаже. СЛАБО...

Аватара пользователя
Параска
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 132
Зарегистрирован: 21 мар 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 4
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 101 раз
Поблагодарили: 96 раз

Питання до Голови сільської ради.

#87

Сообщение Параска » 16 апр 2017, 22:02

Перше за все повинні робить ті хто в кого робота така, хто за це гроші получає, а уже потом всі остальні добровольці
З Києва тоже добре тут учить

Аватара пользователя
Отаман
Курінний писар. Полковник
Курінний писар. Полковник
Сообщения: 1400
Зарегистрирован: 16 ноя 2013
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 1027
Пол: Мужской
Откуда: с.Козацьке
Благодарил (а): 3036 раз
Поблагодарили: 2269 раз

Питання до Голови сільської ради.

#88

Сообщение Отаман » 17 апр 2017, 15:00

Параска писал(а): Перше за все повинні робить ті хто в кого робота така, хто за це гроші получає, а уже потом всі остальні добровольці
З Києва тоже добре тут учить
Хороша лайка -полеміка розгорілась в нас на форумі відносно порядків в нашому селі.Давайте підсумуємо по порядку: По селі дороги будувались з порушенням всіх,які можна було порушити норм.Але ми мовчали ,бо спасибі було і за такі.Це спасибі через декілька років нам вилізло боком.Практично дороги були пішоходні \вулиці/ ,але по них Їздили і їздять грузові машини і великовагові трактири,які і зруйнували і добивають асфальтне покриття.Тут говорили про ями біля Милокостого,там ще ямки,які він засипає інколи битою цеглою.А озера біля мого двору,Я їх уже не можу нічим засипать.У ямах і озерах вся вулиця Миру І не лише.Хтож поробив ці ями і озера? Зрозуміло що не пішоходи і не легковий транспорт.Мимо мене їздив один К-700,а тепер два..Вони належать не приватним особам.Я вже не говорю про середні трактори з навісним причандаллям.Ремонт: в битності Кочерги ,біля мого двору І не лише мого ,провели ямочний ремонт.Укладали асфальт армяни.Протримався він декілька місяців,а коштував 100 гр. метр квадратний.
Відносно парку! В мене не хватає цензурних слів.Молоді люди мусор в парк не несуть пенсіонери,їх можна порахувати на одній руці і більшість не виходить за двір.Ви мусорите і щей кричите ,чого мусорять,чого не ловлять.А кого ловить?Та піймайте насамперед свою совість,зрозуміло якщо вона є.Не робота працівників Сільської Ради,чистити наші загнидники,вних інша робота.Не їх робота прибирати цвинтарі.На тих цвинтарах могили наших рідних.Підвезти піску,посприяти вивезенню мусору це вже інша справа.Для нас ніхто нічого не зробить.Як не побудує Україну,так і не впорядкує наше село.Ми завжди говоримо: он за кордоном,он за кордоном.А хто їм будував? Та кінчайте пусту балаканину. А запаліть свою нарешті маленьку свічечку.Виступіть з ініціативою і призвіть з собою кумів,друзів,сусідів.Не мен іж в мої роки,коли йде 8-й десяток виступати з ініціативою.Щоб вести потрібно йти пропереду,а не бігти в догонку.Берімо приклад з молоді Слов"янська.

Аватара пользователя
Параска
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 132
Зарегистрирован: 21 мар 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 4
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 101 раз
Поблагодарили: 96 раз

Питання до Голови сільської ради.

#89

Сообщение Параска » 17 апр 2017, 20:24

А я що протів? Я туки за!

Аватара пользователя
Zhanna
Козак
Козак
Сообщения: 4
Зарегистрирован: 30 мар 2017
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 0
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Поблагодарили: 15 раз

Питання до Голови сільської ради.

#90

Сообщение Zhanna » 18 апр 2017, 17:01

Густина писал(а): І ще нарахунок парку: чому вийди Жанна - це вже взагалі тупо. Вона ,що туди мусор виносила,чи голова там сторожем повинна буть. Хто бачить хто, і що туди виносить, чи вивозить, чомуж хоть інкогніто з патріотичних міркувань не скаже. СЛАБО...

На мою думку потрібно когось зловити і наказати так, щоб більше нікому і в голову не прийшло нести свої смітники в парк!!!

Ответить

Вернуться в «Новини. Оголошення. Запитання»