Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Ваша конфігурація компа?

Обговорюємо комплектуючі ПК.

Модераторы: TEMA, Vlad

Аватара пользователя
Суонг
Полковник
Полковник
Сообщения: 1322
Зарегистрирован: 06 ноя 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 322
Пол: Женский
Откуда: Черкаси
Благодарил (а): 479 раз
Поблагодарили: 539 раз

Re: Ваша конфігурація компа?

#11

Сообщение Суонг » 01 фев 2013, 12:30

мені соромно щось писати :oops: , тихенько помовчу.
Або ні, тихенько 2 слова ".. древній ноут. :cry: "

Аватара пользователя
Vlad
Значковий
Значковий
Сообщения: 349
Зарегистрирован: 07 ноя 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 269
Пол: Мужской
Откуда: Украина
Благодарил (а): 26 раз
Поблагодарили: 186 раз

Re: Ваша конфігурація компа?

#12

Сообщение Vlad » 15 фев 2013, 18:36

древній комп :D ,щей постоянно полузібраний :xaxa:(корпус с "рождения" не складався)

Аватара пользователя
TEMA
Осавул
Осавул
Сообщения: 768
Зарегистрирован: 23 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 208
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 107 раз
Поблагодарили: 314 раз

Re: Ваша конфігурація компа?

#13

Сообщение TEMA » 11 апр 2015, 21:19

TEMA писал(а): Видеоадаптер : NVIDIA GeForce 8600M GT
Ітак прийшов час і для моєї відеокарти)) розповім історію про маленьку синеньку MXM II,може комусь допоможе.

так як ноутбуку вже пішов 8 рік то таких відеокарт ясна річ уже не випускають, ось і почав я пошук як зробити щоб ноут працював. Значить знайшов такі варіанти:
1- перепаяти чіп на старій- 1500-2000 грн.
2- заміна на АТІ НD 3650- в районі 1500 грн.
3- заміна на 9600M GT- також в районі 1500 грн.
Так ось, 8600 а ж до серії 9300 провтик з пропайкою чіпів і вони всі зараз один за одним виходять з строю(тай чесно кажучи як я навантажував її іграми то вона вже своє відпрацювала)) та і ціна яку мені запропонували мяко кажучи кусається за можно сказати б/у і така ціна, правда на той час я не знав усіх подробиць про нові відеокарти, але про це далі.

АТІ писали що вона більш краща для перенавантажень але одне но система охолодження не підходить так як чіпи АТІ нижчі за чіпи НВІДІА і потрібно булоб підкладати мідну пластинку між відеокартою та радіатором. Якось такий варіант здався мені не дуже так як пластину звох сторін потрібно промастити пастою, та й яка потім буде тепловіддача...?

Отже залишився 3 варіант. Хотів DDR3 на 512mb, прислали DDR2 1024mb, з Китаю повнстю нову, за 1200 грн.
На той час долар уже почав рости і смисла вертати і переплачувати я небачив.
Правда і тут прийшлося трішки запиляти радіатор так як одна з деталей була трішки більша ніж 8600, невеличкий виступ рийшлося підрізати надфільком.
Поміняв пасту поставив, писали що потрібно ставити мод біос, я лише скачав останню версію з сайта для свого ноута і поставив, правда ставив ще на напівпрацюючій відеокарті з артефактами. Благо на зовнішньому моніторі якось показувало з роздільною здатністю 800х600 і рожеве))) а так би прийшлося прошивати в сліпу. Хоча можлило і не прийшлося так як без прошивок відеокарту не пробував.
Все Чудово працює але одне но опреділяє її як відео-контроллер VGA. заходжу на сай нвідіа знаходжу для мого ноута драйвера і після розпаковки не знаходить спільного графічного обладнання... ось тут і почалися танці з бубнами:(
Заходжу я в інтернет і починаю шукати, 2 місяці я потратив щоб розібратися з не ю.
ІД обладнання PCI\VEN_10DE&DEV_0649&SUBSYS_061C10DE&REV_A1 китайське, у офіційної нвідіа його немає.
знайшов спосіб потрібно підправити текст в двох файлах
GF GT330M в ноуте Acer - Driver Mod.doc
Але в нових версіях драйверів їх немає приходилось шукати такі в яких вони присутні.
Все чудово ставало але при перегляді відео драйвер просто злітав і ноут зависав, або просто не з того не з сього зявлялися артефакти на екрані. Думав все капець 100 баксів коту підхвіст.
Скільки я перепробував варіантів..., вже була думка перепрошивати біос відеокарти. А ж потім натрапив на версію 8.17.12.8562 від 15.10.2011р. Тепер все нормально правда ще буває коли з сонного режиму виходить то екран на мить рожевим стає але це одиничні випадки і з цим можна жити.
Все хепі енд, ось така казочка про MXM II на ніч :)
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Ответить

Вернуться в «Залізо»