Тисни "Вхід", або "Реєстрація" та приєднуйся до нас!


Шукаю Підоплічків

Шукаємо та спілкуємось з своїми однокласниками та друзями.

Модератор: Kozak Taras

Ответить
Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3557
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 765
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 5404 раза
Поблагодарили: 3116 раз

Re: Шукаю Підоплічків

#11

Сообщение Леонід Мазира » 03 дек 2010, 14:53

Куцан Сергій
Тут на форумі багато подібних фотографій, спеціальна тема є:
http://kozatske.getbb.ru/viewtopic.php? ... &sk=t&sd=a
На цьому знімку видно якраз звенигородську студію,там нічого крім року не написано, але є знімки, зроблені в селі. У родичів я бачив пречудову фотографію - велику - десь 1910 р. : хата прадіда, біля неї сімейка, а на табуретці навіть кіт сидить. Але вона практично пропала, десь замочилась, чи що....
Але я навіть допускаю, що на приведеному знімку може бути один з Підоплічків... Чи є хто, що може взнати цього парубка?
Взагалі то В.Кучер на Однокласниках організував шикарну групу "Моя звенигородка" і там дуже багато дореволюційних знімків. Особливо багато їх надав Ян-Владислав Ліпінський. Рекомендую переглянуть.

Аватара пользователя
Куцан Сергій
Ройовий
Ройовий
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 61
Пол: Мужской
Откуда: Україна
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 41 раз

Re: Шукаю Підоплічків

#12

Сообщение Куцан Сергій » 03 дек 2010, 18:47

Леонід Мазира писал(а):Куцан Сергій
Тут на форумі багато подібних фотографій, спеціальна тема є:
http://kozatske.getbb.ru/viewtopic.php? ... &sk=t&sd=a
На цьому знімку видно якраз звенигородську студію,там нічого крім року не написано, але є знімки, зроблені в селі. У родичів я бачив пречудову фотографію - велику - десь 1910 р. : хата прадіда, біля неї сімейка, а на табуретці навіть кіт сидить. Але вона практично пропала, десь замочилась, чи що....
Але я навіть допускаю, що на приведеному знімку може бути один з Підоплічків... Чи є хто, що може взнати цього парубка?
Взагалі то В.Кучер на Однокласниках організував шикарну групу "Моя звенигородка" і там дуже багато дореволюційних знімків. Особливо багато їх надав Ян-Владислав Ліпінський. Рекомендую переглянуть.

Дякую! Справді цікава сторінка і є реально унікальні фотки.
Листівка з "домком" - схоже скан з мого оригіналу. Гм... і як це вона тут опинилася?)))
Якщо в когось є якісь раритети - звертайтесь, може куплю.
Може дійдуть руки та відсканую нарешті щось із своїх завалів)))
Кучер - молодець, зібрав цілу купу всього, правда, давно там не був...

Я не знаю до кого тут звертатися, та й немає часу цим займатися, але, думаю, треба було би зробити розділ на форумі, де по темам люди могли би записати почуте від старих (поки є ще кого питати! гляди за кілька років форум обросте десятками свідчень , от і буде вам з чого видати книженцію "неписана історія села Козацького" . А потім хтось загориться і захисить дисертацію, стане академіком і назвуть його ім*ям вулицю Комсомольську як мінімум)) Наприклад: про Куракіних, про 20-ті, про колгоспи, про голод, про окупацію, про те, як фронт проходив і т.д.
Як тільки доводиться самому везти техніку дідам та бабам на села - завжди про це розпитую, і ви не уявляєте що вони, бува, видають! А був би я директором школи козачанської - нікого в клас би не пустив ні на укр мову, ні на історію без реферата "спогади мої предків")))

Аватара пользователя
Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Сообщения: 3557
Зарегистрирован: 14 дек 2008
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 765
Пол: Мужской
Откуда: Київ
Благодарил (а): 5404 раза
Поблагодарили: 3116 раз

Re: Шукаю Підоплічків

#13

Сообщение Леонід Мазира » 03 дек 2010, 20:51

Куцан Сергій
Що таке Листівка з "домком"?
А ще є деякі фото на сайті Козацького, ось одна з моєю тіткою в дитинстві (1917 р) - це якраз у селі зроблено звенигородським фотографом, і дівчинка не втікла.... вона потім була вчителькою
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Аватара пользователя
Куцан Сергій
Ройовий
Ройовий
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 61
Пол: Мужской
Откуда: Україна
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 41 раз

Re: Шукаю Підоплічків

#14

Сообщение Куцан Сергій » 04 дек 2010, 19:06

Леонід Мазира писал(а):Куцан Сергій
Що таке Листівка з "домком"?
А ще є деякі фото на сайті Козацького, ось одна з моєю тіткою в дитинстві (1917 р) - це якраз у селі зроблено звенигородським фотографом, і дівчинка не втікла.... вона потім була вчителькою
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

"Домок" - так називали козачани той маленький панський палац.
Тут на сайті є скан чорно-білої листівки (таких тоді було багато, наприклад про Звенигородку в мене є штук з 10!) яка є у мене.

ПРикольна фотка! Дуже люблю дивитися на тодішні обличчя...
І куди , цікаво, ділися ті дукачі?

Аватара пользователя
Борис
Стряпчий форуму Полковник
Стряпчий форуму  Полковник
Сообщения: 1602
Зарегистрирован: 04 янв 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 224
Пол: Мужской
Откуда: м. Звенигородка
Благодарил (а): 1763 раза
Поблагодарили: 600 раз

Re: Шукаю Підоплічків

#15

Сообщение Борис » 07 дек 2010, 11:25

Знаючи наскільки зайнятий Куцан Сергій, той факт що він приймає участь на нашому форумі дорогого вартий. Я що в нього є багато цінного матеріалу стосовно Козачанського народного хору. Це одна із сторінок історії села і досить яскрава.
Куцан Сергій, знайдіть можливість і трошки вільного часу для того щоб розмістити деякі матеріали, що у ВАШОМУ розпорядженні. Ідея видати "неписану історію села Козацького" належить ВАМ, а це заявка на авторське право (стверджую як спеціаліст).
Я як активний учасник форуму перед Адміністратором порушую клопотання та наполягаю на присвоєнні Сергію Куцану звання"Птріот". Цей приклад достойний для наслідування. А ви кажете "сарказм"...

-- Добавлено через 1 минуту 17 секунд --

Прошу форумчан підтримати моє клопотання про присвоєння Сергію Куцану звання "Патріот".

Аватара пользователя
Куцан Сергій
Ройовий
Ройовий
Сообщения: 21
Зарегистрирован: 30 ноя 2010
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 61
Пол: Мужской
Откуда: Україна
Благодарил (а): 1 раз
Поблагодарили: 41 раз

Re: Шукаю Підоплічків

#16

Сообщение Куцан Сергій » 07 дек 2010, 13:19

Борис писал(а):Знаючи наскільки зайнятий Куцан Сергій, той факт що він приймає участь на нашому форумі дорогого вартий. Я що в нього є багато цінного матеріалу стосовно Козачанського народного хору. Це одна із сторінок історії села і досить яскрава.
Куцан Сергій, знайдіть можливість і трошки вільного часу для того щоб розмістити деякі матеріали, що у ВАШОМУ розпорядженні. Ідея видати "неписану історію села Козацького" належить ВАМ, а це заявка на авторське право (стверджую як спеціаліст).
Я як активний учасник форуму перед Адміністратором порушую клопотання та наполягаю на присвоєнні Сергію Куцану звання"Птріот". Цей приклад достойний для наслідування. А ви кажете "сарказм"...

-- Добавлено через 1 минуту 17 секунд --

Прошу форумчан підтримати моє клопотання про присвоєння Сергію Куцану звання "Патріот".
)))))))))))))
так, реально зайнятий, реально в милі, але зараз ось в мене тііі-брейк 5 хв і як альтернативу читанню новин (все гірших і гірших))) вирішив все ж відповісти на ваші закидони)).
стосовно хору - з мамою хтось уже зв*язувався з цього приводу, не знаю чим скінчилося правда
авторські права на ідею дозволяю обмежити посиланням на мене... чи... мене - як вам зручніше)))) Ідея мало чого варта коли нема кому її втілювати. В мене їх сто штук а толку з того)))
Сьогодні всі відомі мені громадські ініціативи народжуються в інтернеті. І якщо цей форум дасть поштовх хоч одній - буду просто щасливий за козачан.
Шкода якщо в селі з таким минулим (я щиро вважаю Козацьке найкрутішим селом в районі!)) нічого не відбуватиметься в сьогоденні.

Аватара пользователя
Борис
Стряпчий форуму Полковник
Стряпчий форуму  Полковник
Сообщения: 1602
Зарегистрирован: 04 янв 2009
Всего на руках: Заблокировано
Репутация: 224
Пол: Мужской
Откуда: м. Звенигородка
Благодарил (а): 1763 раза
Поблагодарили: 600 раз

Re: Шукаю Підоплічків

#17

Сообщение Борис » 07 дек 2010, 17:03

Сегрій Куцан-відносно хору (мається на увазі козачанського) вирішується питання культурної спадщини Черкащи. Це буде відбуватись в рамках пам"яті Івана Кошеця (Тарасівка). Стало питання фінансування. Окремою сторінкою буде відзначено і Козацьке (в культурному сенсі) Так що я думаю що ВАС і деяких ВАШИХ близьких ще потурбують.

Ответить

Вернуться в «Однокласники. Пошук родичів, друзів, знайомих.»