Dropbox - зберігання файлів в інтернеті

Усе про інтернет. Провайдери, пошук інформації, цікаві посилання.

Модераторы: TEMA, Vlad

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20676
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5758 раз
Поблагодарили: 9984 раза

Dropbox - зберігання файлів в інтернеті

Сообщение Kozak Taras » 08 сен 2012, 13:20

Изображение
Я познайомлю Вас з сервісом Dropbox, де Ви можете зберігати файли від двох гігабайт безкоштовно. Давайте розглянемо, як користуватися цим сервісом і які можливості він дає. Спочатку Вам буде доступно 2 Гб, але потім Ви можете розширити до 18 Гб. Погодьтеся, 18 Гб місця для зберігання файлів безкоштовно - дуже непогано! Розмістивши файли на сервісі, Ви можете ними поділитися з іншими людьми, наприклад з нашими форумчанами.

Файли, видалені з сервера Dropbox, потім можна відновити. На сервісі Dopbox Ви можете надавати спільний доступ для своїх файлів. Для того щоб почати користуватися цим сервісом, потрібно встановити клієнт (програму) на комп'ютер. Ця програма дозволяє синхронізувати дані в один час на декількох комп'ютерах.

Наприклад, у Вас є стаціонарний комп'ютер, який знаходиться вдома, і ноутбук, з яким Ви нерозлучні. Якщо Ви змінюєте дані в ноутбуці, то дані будуть змінюватися і на стаціонарному комп'ютері, який стоїть у Вас дома. Не всі дані будуть змінюватися, а тільки ті, які синхронізуються з сервісом Dropbox. Клієнт Dropbox працює на будь-якій ОС, а також на мобільних телефонах: iPhone, iPad, Android і BlackBerry. Сервісом можна користуватися, як через інтернет браузер, так і через програму.

Працює Dropbox наступним чином: Ви встановлюєте програму на комп'ютер, створюєте папку, яка буде синхронізуватися з сервером. Тепер, якщо Ви в цю папку будете додавати або видаляти файли - так само ці файли будуть з'являтися і віддалятися на сервері. А якщо у Вас ще синхронізується інший комп'ютер з цим сервісом, тоді і в ньому будуть додаватися або віддалятися файли.

Перейдіть по Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы! посиланню, щоб зареєструвати акаунт на Dropbox. Це посилання реферальне, і якщо Ви зареєструєтесь через нього Вам додадуть ще додатково 500 Мб. Сервіс повністю англійською мовою, тому буду намагатися пояснювати, як можна докладніше.

Заповніть реєстраційні дані, для створення нового аккаунта:
1. введіть Ваше ім'я латинськими літерами
2. прізвище так само латинськими літерами
3. адреса пошти
4. пароль
5. Показує наскільки складний пароль Ви ввели: Very Weak (Дуже слабкий), Weak (Слабкий), So-so (Так собі), Good (Хороший) і Great (Дуже хороший). Щоб не зламали Ваш акаунт, введіть складний пароль.
6. Поставте галочку, що Ви згодні з умовами сервісу.
7. Клацніть по цій кнопці, щоб створити новий акаунт.
Изображение
Тепер розглянемо установку програми на комп'ютер.
Скачайте клієнт Dropbox за цим Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!, якщо ще не завантажили. Запустіть інсталяційний файл. На екрані з'явиться вікно Dropbox.
Изображение
Клацніть по кнопці «Install«. Почнеться установка програми.
Изображение
У наступному вікні буде два вибори: I don't have a Dropbox accaunt (у мене немає аккаунта в Dropbox) або I already have a Dropbox accaunt (у мене є аккаунт в Dropbox). Виберіть другий варіант і введіть реєстраційні дані. Якщо Ви ще не зареєстровані у Dropbox, то виберіть перший варіант, як показано на скріншоті нижче, а потім клікніть «Next«.
Изображение
У наступному вікні Вам потрібно ввести реєстраційні дані: e-mail і пароль. Клацніть потім «Next«.
Изображение
Тепер Вам потрібно вибрати розмір для зберігання файлів: 2, 50 або 100 гігабайт. Два гігабайти можна зареєструвати безкоштовно, а за решту доведеться платити кожен місяць. Виберіть 2 Гб і клікніть «Next«.
Изображение
У наступному вікні Вам потрібно вибрати тип налаштування Dropbox: Typical (за замовчуванням) або Advanced (розширена). Раджу Вам вибрати розширену настройку, щоб Ви могли вибрати диск і папку для роботи з цим сервісом. Не встановлюйте Dropbox на системний диск. Поставте галочку на вкладці «Advanced» і клікніть «Next».
Изображение
У наступному вікні поставте галочку «I want to choose where to put my Dropbox» (Я сам виберу, де будуть зберігатися файли Dropbox). Клацніть «Change ...«
Изображение
Тепер Вам потрібно вибрати диск і папку для зберігання і синхронізації файлів з сервером Dropbox. Виберіть, наприклад диск D, і програма створить автоматично папку "Dropbox". Не встановлюйте програму на системний диск.

Після того, як виберете папку для зберігання файлів, клацніть «ОК«. У наступному вікні буде запропоновано вибрати тип синхронізації. Виберіть перший тип «I wont this komputer to sync all of the folders in my Dropbox» (Я хочу, щоб всі папки на цьому комп'ютері синхронізувалися з Dropbox). Клацніть потім «Install«.
Изображение
У наступному вікні клацніть «Skip Tour«, щоб пропустити навчання з Dropbox.
Изображение
У наступному вікні не прибирайте галочку зліва. Клацніть «Finish«.
Изображение
Ви автоматично перейдете в папку Dropbox, де буде всього пару папок, які ні в якому разі не треба видаляти. Можете видалити все, що знаходиться всередині цих папок.

На цьому все. У наступному повідомленні розглянемо: створення папок, як дозволити спільний доступ до папки або папок, синхронізація файлів з ​​Dropbox, як відновлювати видалені файли на сервісі, як розширити сховище для файлів і багато чого іншого.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20676
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5758 раз
Поблагодарили: 9984 раза

Re: Dropbox - зберігання файлів в інтернеті

Сообщение Kozak Taras » 08 сен 2012, 14:27

Продовжимо вивчення сервісу Dropbox. В повідомленні вище Ви навчилися як зареєструватися і встановити клієнт для користування сервісом, а тепер розглянемо, які можливості надає цей сервіс, і як ним користуватися.

В минулому уроці, Ви створили папку для синхронізації з сервісом. У цій папці знаходяться дві папки - Photos і Public. Папка Photos потрібна для зберігання фотографій та фотоальбомів, а папка Public призначена для загального доступу. Розглянемо, як цими папками користуватися.

Робота з папкою Photos. Запустіть програму Dropbox на комп'ютері, якщо вона ще не запущена. Зайдіть в папку Photos і видаліть все, що в ній знаходиться. Тепер в цій папці створіть нову папку і назвіть її, наприклад My_Photos. Завантажте в цю папку кілька графічних файлів. Ви побачите біля кожного файлу значок синхронізації з сервером. Це означає, що всі файли почали автоматично завантажуватися (синхронізуватися) на сервер.
Изображение
Після того, як всі файли завантажаться на сервер, значки зміняться на зелений колір.
Изображение
Тепер розповім, як Ви можете дозволити доступ до цієї папки іншим людям. Клацніть правою клавішею миші, по створеному альбому, в моєму випадку це «My_Photos» і в контекстному меню клацніть «Dropbox» -> «Copy public gallery link«.
Изображение
Таким чином, Ви скопіювали посилання на фотоальбом в буфер обміну. Тепер це посилання Ви можете роздавати всім, кому побажаєте. Давайте тепер розглянемо, як зробити те ж саме, тільки через браузер.

Увійдіть на сервіс Dropbox під своїм акаунтом. Відкрийте папку «Photos» лівим клацанням миші, а потім клацніть по папці «My_Photos» правою клавішею миші. У контекстному меню виберіть «Gallery«. Ви перейдете в галерею, де знаходяться Ваші фотографії. Вверху сторінки клацніть «Copy link«, щоб скопіювати посилання фотоальбому в буфер обміну. У папці «Photos» Ви можете створювати і зберігати скільки завгодно фотоальбомів.
Изображение
Робота з папкою Public: Папка Public призначена для загального доступу.

Перейдіть на комп'ютері в каталог Publik і скопіюйте в нього який - небудь файл. Тепер, щоб отримати посилання на цей файл, клацніть по ньому правою клавішею миші, і в контекстному меню виберіть «Dropbox» -> «Copy public link«.

Якщо вставити це посилання в адресний рядок Вашого браузера, то браузер запропонує його завантажити. Таким чином, Ви можете ділитися файлами з Вашими друзями. Якщо файл буде текстовим, то він відкриється для читання.

Тепер розглянемо, як створити папку і дозволити доступ до неї певній людині. Я для прикладу створив папку Aleksey. Щоб дозволити доступ до цієї папки Олексію, потрібно зробити наступне: на комп'ютері в папці синхронізації з сервісом Dropbox, для Олексія створіть папку (папку можна назвати по-російськи), потім клацніть по цій папці правою клавішею миші, і в контекстному меню вибрати «Dropbox» -> «Share this folder ...».

У браузері на Вашому комп'ютері відкриється вікно із запрошенням. Впишіть адресу пошти людини, якій хочете надати доступ.
Изображение
1. Загальні властивості папки для «Олексія»
2. Запрошення співробітників до цієї папки.
3. Кількість осіб.
4. Запросити друзів з Facebook.
5. (Необов'язково) Відіслати приватне повідомлення з вашим запрошенням.
6. Надіслати запрошення і дозволити доступ до папки Aleksey.

Після цього на пошту Вашого друга прийде лист із запрошенням.
Изображение
Верхня стрілка вказує від кого прийшло запрошення, а нижня показує за яким посиланням потрібно перейти, щоб отримати доступ.

Якщо у Олексія немає облікового запису на сервісі Dropbox, то він отримає запрошення тільки на поштову скриньку. Якщо ж він зареєстрований на сервісі, і поштовий ящик має таку ж адресу, на яку Ви вислали йому запрошення, то в його акаунті з'явиться точно така ж папка «Aleksey«.
Изображение
Тепер, якщо Олексій буде змінювати файли в цій папці у своєму акаунті, то вміст папки буде мінятися і у Вас. Це може стати в нагоді для спільної роботи над якимись документами, кресленнями, проектами і т.д. Про будь-яку зміну в папці «Aleksey«, Ви будете миттєво отримувати повідомлення на пошту.

Щоб подивитися до яких папок Ви надали доступ, клацніть у лівій частині екрану «Sharing«. Ви побачите всі папки, до яких надано доступ іншим користувачам. Тепер, щоб подивитися, кому надано доступ до тієї чи іншої папки, клацніть правіше від папки «Options«.

Ви перейдете у вікно, де зможете надати доступ до цієї папки іншим людям, або заборонити тим, хто його має.

Завантаження файлів через веб-інтерфейс: Зайдіть на сервіс Dropbox під своїм акаунтом і клацніть з лівого боку по посиланню «Dropbox«. Відкрийте будь-яку папку і клацніть по значку «Upload» (завантажити).
Изображение
У наступному вікні клікніть «Choose files» (вибрати файли) і виберіть один або декілька файлів на Вашому комп'ютері. Завантажити файли можна так само шляхом перетягування з комп'ютера на завантажувальне вікно. Якщо у Вас з'являться проблеми із завантаженням, то клацніть по посиланню зліва «Basic uploader«. З'явиться новий завантажувач файлів. З цього завантажувача не можна завантажувати відразу декілька файлів.
Изображение
Пам'ятайте, всі файли, які ви завантажуєте через веб-інтерфейс, так само з'являються і на Вашому комп'ютері в папці, яка синхронізується з сервісом Dropbox.

Скачування файлів з ​​сервісу: Клацніть у лівій стороні екрану по посиланню Drpbox. Відкрийте папку з файлом, який Ви хочете завантажити, і клацніть по ньому правою клавішею миші. У контекстному меню виберіть «Download» (завантажити). Якщо Ви клікнете по файлу лівою клавішею миші, то так само почнеться скачування. Папки можна скачувати тільки через контекстне меню.

Контекстне меню файлів і папок: Клацніть по будь-якій папці або файлу правою клавішею миші, після чого з'явиться контекстне меню.

Изображение
1. Invite folder - вислати доступ до папки.
2. Get link - отримати посилання на файл / папку
3. Download - завантажити файл / папку
4. Delete - видалити файл / папку
5. Rename - перейменувати файл / папку
6. Move - перемістити файл / папку. Клацніть «Move«, і в наступному вікні виберіть папку, в яку бажаєте перемістити файл, потім кликніть «Move«.
7. Copy - копіювання файлу / папки. Щоб скопіювати файл, клікніть »Copy«. У наступному вікні виберіть папку, в яку хочете скопіювати файл, а потім натисніть «Copy«.
Изображение
Відновлення видалених файлів: щоб відновити видалені файли, клікніть з лівого боку «Events» (події), а потім лівою клавішею миші по файлу, який хочете відновити. У наступному вікні клікніть «Restore» (відновити). У вкладці «Events» (події) Ви можете подивитися які файли редагували і в який час.

При роботі з файлами ведеться історія їх зміни. Щоб подивитися історію, клацніть правою клавішею миші по файлу і в контекстному меню оберіть «Previous versions«. У наступному вікні Ви побачите історію змін цього файлу. Вибрати для відновлення будь-яку зміну, а потім натисніть «Restore» (відновити).
Изображение
Налаштування програми Dropbox. Клацніть будь-якою клавішею миші по значку Dropbox, який знаходиться в треї біля годинника. З'явиться меню налаштувань цієї програми.
Изображение
1. Open Dropbox folder - відкриється папка на комп'ютері, яка синхронізується з сервісом Dropbox.
2. Launch Dropbox website (Відкрити сайт Dropbox) - Ви перейдете в свій аккаунт на сервісі Dropbox.
3. Recently changed files (Файли, які недавно змінювалися).
4. 7.7% of 3.0GB used - показує зайняте місце під файли: 7.7% зайнято від 3.0 гігабайт.
5. All files up to date - Означає, що всі файли оновлені.
6. Get more space (Отримати більше місця) - Клікнувши по цій вкладці, Ви перейдете на сервіс, де можна купити додаткове місце для файлів.
7. Pause syncing (Призупинити синхронізацію) - Клікнувши по цій вкладці, Ви зупините синхронізацію комп'ютера з сервісом Dropbox.
8. Preferences ... (Налаштування) - Клікнувши по цій вкладці, відкриється додаткове вікно. Розглянемо налаштування (Preferences) більш докладно:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
У «вибірковій синхронізації», Ви можете відключати окремі папки, щоб вони не синхронізувалися з сервісом.
Думаю що все зрозуміло...


Завдяки цьому сервісу:

Ви ніколи не втратите важливі файли, навіть якщо позбудетеся комп'ютера

Зможете в автоматичному режимі синхронізувати найважливіші файли між декількома комп'ютерами

Отримайте доступ до своїх файлів в будь-якій точці світу, навіть якщо у Вас під рукою немає свого комп'ютера

Зможете відкрити доступ до будь-якого файлу для скачування через інтернет або заборонити доступ для всіх

Зможете створювати загальні папки зі своїми знайомими та близькими для спільного використання деяких файлів.
Ось такий, на мою думку, непоганий сервіс є в інтернеті, і що досить таки важливо, безкоштовний. Так що переходьте за Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы! та реєструйтеся, не пожалкуєте!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20676
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5758 раз
Поблагодарили: 9984 раза

Re: Dropbox - зберігання файлів в інтернеті

Сообщение Kozak Taras » 08 сен 2012, 22:07

Ці пісні канадських українців розміщені на Dropbox

Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Вася
Полковник
Полковник
Сообщения: 1857
Зарегистрирован: 18 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Киев
Благодарил (а): 327 раз
Поблагодарили: 550 раз

Re: Dropbox - зберігання файлів в інтернеті

Сообщение Вася » 10 сен 2012, 16:48

Спасибо, очень удобно, даже нет необходимости открывать браузер, все делается в проводнике. Буду использовать как файлообменник. :good:

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20676
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5758 раз
Поблагодарили: 9984 раза

Re: Dropbox - зберігання файлів в інтернеті

Сообщение Kozak Taras » 10 сен 2012, 21:54

Дякую всім що зареєструвалися по моїй ссилці, і Вам і мені додалося по 500 мб. Форумчани реєструйтеся на Dropbox за цим посиланням Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20676
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5758 раз
Поблагодарили: 9984 раза

Re: Dropbox - зберігання файлів в інтернеті

Сообщение Kozak Taras » 15 мар 2013, 23:10

Завів собі для зберігання файлів ще яндекс диск 10гб. Рекомендую реєструватися там за цим посиланням Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы! Плюс цього сервісу в тому що він російськомовний... не всі ж володіють англійським.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Vlad
Значковий
Значковий
Сообщения: 349
Зарегистрирован: 07 ноя 2009
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Украина
Благодарил (а): 27 раз
Поблагодарили: 195 раз

Re: Dropbox - зберігання файлів в інтернеті

Сообщение Vlad » 31 мар 2013, 23:53

Щас попробуем :8):

Вернуться в «Інтернет»